GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.05.10. 22:31

144perces futamon bírni fogja a szerver? vasárnap durván 5-6 órán át...???
remélhetőleg igen
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.05.10. 22:32

Pf, és én most nem voltam... Pedig 2x olyan esélyem lett volna pontot szerezni.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
puma
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.02.03. 19:00
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: puma » 2010.05.10. 22:33

Hali és grat mindenkinek akinek volt türelme kivárni a versenyt. Érdekes, hogy a "nagy" szerveren fél órán keresztül nem bántott, de utána percenként ledobált. A "kis" szerverekről is ledobott, na de mondom még1 x megpróbálom és láss csodát jó lett. Qual 2. hely a 6os végű szerveren 9 ezreddel maradtam el Bika idejétől. A verseny egész jó lett. A rajtnál visszaestem egy pozíciót és kb. 10 körön keresztül gyilkoltam Pethő Gabit, úgy éreztem, hogy gyorsabb lehetnék nála, de nem tudtam olyan rövideket fékezni mint ő. Hiába kezdtem hamarabb a fékezést nem állt meg az auto. Nem tudom mi történt vele, elkezdett laggolni és talán nekei mehettem? Az én kamerámból csak eltűnt valahogy. Elkezdődött a felzárkózás Bika mögé, de kb. 5 kör után hibázott és átadta az 1. helyet. Innen már csak le kellett hozni, volt egy 2 seces hibám, de belefért. Így utólag úgy gondolom megérte lecserélni az autót. Kezesebb és a többi autóval egyszintű.
Zero.
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.08.23. 13:11
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Zero. » 2010.05.10. 22:36

Adam Jonas írta:
Zero. írta:
Petya írta:Gondolom az összes idő egybe lesz vegyítve...és így kijön ki hányadik...vagy lehet rosszul gondolom :roll:
Szerintem ez sem egyenlő, mert az egyik szerveren 20-an gyúrtuk egymást, a másikon meg 14-en kűzdöttek. Lehet, hogy a teljes futam idő ott kevesebb volt. Átlagban gyorsabb körök ha kevesebb a versenyző. De ez sem állja meg a helyét, ha a képességek tekintetében nézem a dolgot. Nehéz ügy, kíváncsi vagyok mi lesz a döntés. :)
Sok rossz megoldás közül szerintem ez a legjobb. :) Ugye eredetileg mindenki egy szerón lett volna, azonban ezt a technika most nem tette valamiért lehetővé. Az meg kitolás lett volna szerintem sok mindenkivel szemben, ha Emerico azt mondja, hogy maradunk az eredeti tervnél, s kb. 10 ember nem tud elindulni ma, mert kivágja a szerver. :)
Azzal teljesen egyetértek, hogy senkit sem szabad kizárni a technika miatt. Szerintem sem lett volna fair. Sőt.
Na most majd szépen átalakul a ponttáblázat :D Érdekes lesz, de én sem vontam volna össze. Azt kisúlyozni, hogy egyenlő legyen, hehe.. Biztos van rá matek képlet, csak legyen valakinek idege megcsinálni. És ha kész tuti beleszólnak, hogy az úgy nem jó. :D

Ui. Emericó most nagyon beröhögtem... :D Honnan szedted a Brno video zenéjét? hatalmas :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zero. 2010.05.10. 22:42-kor.
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.05.10. 22:38

Jogos a dőntés, nem is lett volna igazságos hisz mások voltak a körűlmények.

Az időmérőm ugy volt szar ahogy volt, egyszerűen nem tudtam menni egy tiszta kört, hogy valaki ne legyen útban. Gyerekek ha valaki 20-al megy tegyen meg már annyit, hogy vagy kilép a boxba vagy legalább ne az iven kocsikázzon!
A futam nagyon izgi volt, a rajtot elovatoskodtam, azt hidtem nagyobb lesz a kavarodás, és inkább probáltam tisztes távolságot tartani, hogy időben tudjak reagálni. (még az efekteket is kikapcsoltam ne legyen fűst:))))
Sok mindenbe nem szóltam bele, csak a csapattársat kővettem végig, jó volt ha Kamikaze hibázott odaértem aztán előzni már nem tudtam , ha én hibáztam akkor ellépet de utolértem mindig. Emerico, probáltam sietni, és tartani a végéig a poziciot de tul gyorsak voltatok és hamarabb utolértetek mint azt reméltem:)
Összeségében jó derbi volt és élveztem ha gyors nem is voltam, de ritka verseny volt, nem forogtam meg és az útrol sem csusztam le igazán.

Grat all! Jó futam volt.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Demes
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:18
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Demes » 2010.05.10. 22:40

Adam Jonas írta:
Arra sajna nem fogok tudni jönni. :)

Akkor bocs, nem szóltam :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Demes 2010.05.10. 22:41-kor.
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.05.10. 22:41

emerico írta:Az A szerver eredménye
http://www.simcompany.hu/gt3_3a/

A B szerver eredménye
http://www.simcompany.hu/gt3_3b

Mivel jól láthatóan az A szerver nagyobb mezőnye lassabb futamot eredményezett, nem vonom össze a két futamot, hanem külön-külön értékelem, és mindenki megkapja a pontokat.
Hát akkor vissza az egész srácok, amit írtam :D
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.05.10. 22:46

freakyo írta:144perces futamon bírni fogja a szerver? vasárnap durván 5-6 órán át...???
remélhetőleg igen

Ez a szerver bivaly vas, optikai kábelen. Ennek ilyesmi meg sem nyikkan.
Ez pálya bug volt. A Jerez-i Endurance-ra széttesztelem a pályát.

Biztos hogy lesz patch a modhoz és a pályához is.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Demes
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:18
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Demes » 2010.05.10. 22:50

emerico írta:
Ez a szerver bivaly vas, optikai kábelen. Ennek ilyesmi meg sem nyikkan.
Ez pálya bug volt. A Jerez-i Endurance-ra széttesztelem a pályát.

Biztos hogy lesz patch a modhoz és a pályához is.
Ha nem bírná, az az előző versenyeken is jelentkezett volna, ott sem voltunk kevesebben :?

Egyébként milyen szeró? Mi hajtja? :D
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.05.10. 22:56

Emerico egy buta kérdés csak, hogy ne unatkoz :D hogy lesz a csapatértékelés? :oops: :lol:
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég