GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Micó
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:06
Tartózkodási hely: Otthon -.-'
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Micó » 2010.04.26. 18:03

:P ennyi, mi is szerenádoztunk ballagás után, aztán persze piálásban végződött :D
Micó
Peety
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.06.22. 11:21
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Peety » 2010.04.26. 18:26

Nekem szerdán lesz, csütörtöki bolond ballagáson nem hiszem hogy sokan fogják mondani milyen jól nézek ki :D
Pénteki ballagásra józanodásból fog állni a csütörtöki napom :)
Wanna race with me? Just keep pushing RESET to stay on the road!!!
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.04.26. 21:46

Peety írta:Nekem szerdán lesz, csütörtöki bolond ballagáson nem hiszem hogy sokan fogják mondani milyen jól nézek ki :D
Pénteki ballagásra józanodásból fog állni a csütörtöki napom :)
nálunk is ez lesz szerdán és csütörtökön és pénteken is :D

___

versenyről annyit, hogy 17 18 kör környékén amikot a Fabianfy, P Spisak, Kiss B. bojt utol érte Nagy Szilárd nálam nem jelezte egyik kijelző sem, hogy ő pozícióban mögöttem van, ezért hagytam is a fenébe had előzzön meg... szal ez nem tom mi volt. :S
azt hittem leköröz vagy lekörözött aki vissza veszi a körét
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Marco
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.03.15. 20:39
Tartózkodási hely: Nagykáta
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Marco » 2010.04.26. 21:57

Remek verseny volt, nem unatkoztam egy pillanatig sem.
A rajt után az első (második?) körben pont előttem ütötték ki a helyéről Emericót, éppen megúsztam.
Hafner Lacival (márkatárs, F430) oda-vissza előzgettük egymást, de gyorsabb volt, lehagyott.
A verseny második felében Kiss Endrével mérkőztem meg, aki ugyancsak gyorsabb volt nálam, de sikerült becsuknom a kiskapukat és előtte értem célba. Az utolsó 5-8 körben azt hiszem végig 1 másodpercen belüli volt az időkülönbség közöttünk. Remek volt! 8-)
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2010.04.26. 22:09

qualy:a 28. hely ahhoz képest. hogy most mentem ezen a pályán először, még jónak is mondható.

race:a rajtnál lehet, h kiugrottam, pedig a tvstyle-on elaludtak a lámpák, az 1. kanyarban vkit megtoltam, és átvágtam kersztbe a pályán.Azután nagyon jót csatáztam Bobák Zsoltival, volt, h a fúre is kikergettük egymást,később még egy tásasággal is csatáztam aztán jött a rémálom:2 db defekt, a kormány leblokkol, és rengeteg kicsúszás.És végül 2 v. 3 kőr hátránnyal tökutolsóként értem a célba.Összességében azt kivánom, h az egész bajnokságom olyan legyen, mint a verseny első fele, és soha ne legyen olyan, mint a vége.
haflac
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010.04.14. 08:23
Tartózkodási hely: Nagykáta
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: haflac » 2010.04.26. 22:15

Nagyon jó versenynek indult,jó volt a rajtom,csak az 5-ös kanyarban kitettek így oda lett a jó eredmény,tök utolsó lettem emiatt,plusz a kocsi hátulja kapott,na innen kellett feljönnöm,ennek ellenére élveztem a versenyt óriási csatákban volt részem,nagyon fair volt mindenki akikkel harcoltam.A gumi teljesen elfogyott a verseny végére,kilincsel előre mentem pár kanyarban.:)

edit:Marco,nem elég,hogy márkatársak vagyunk,jót kűzdünk, még egy városban lakunk is,én is nagykátai vagyok.Ezek után muszály valamikor találkoznunk.:)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10713
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.04.26. 22:27

A mai futam nekem elég gyenguszra sikerült, nagyon dülöngélt a kocsim, nem tudtam elég gyors lenni. Az elején nagyon kilöktek egyenesben (!) és onnan nem tudtam eléggé feljönni. Viszont a középmezőnnyel nagyon fair, szép csaták voltak főként Soós Gyurival.

A futam statisztikája
http://www.simcompany.hu/gt3_4/
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Gyurka78
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.11.01. 13:44
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Gyurka78 » 2010.04.26. 22:38

Jó verseny volt. Jókat csatáztunk Emerico.
Név: Soós György
kormány: Logitech DFGT
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.04.26. 23:59

Micó írta::P ennyi, mi is szerenádoztunk ballagás után, aztán persze piálásban végződött :D
Mi ballagás előtt. Holnap lesz jó, megyek valakihez matekozni, alapból viszek sört, ami el is fog fogyni, de még felhívom majd holnap, hogy van-e kedve pálinkázni, és akkor még a szerenád el sem kezdődött:D
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Demes
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:18
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Demes » 2010.04.27. 00:04

Ötödik kör vége - Látom hogy Micheller-nek megint elment a netje, gondolom derossz másodszorra.
Konkrétan két másodpercre rá eltűnik a képernyőről mindenki, és lost connection -.-

Stefan, Te üldöztél engem kitartóan a Forddal? (Fehér-kék Aston Martinban voltam)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég