Versenykiírás, jelentkezés a bajnokságba

Már véget ért bajnokságot topicjai
Feri95
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.03.30. 13:53
Kapcsolat:

Re: Versenykiírás, jelentkezés a bajnokságba

Hozzászólás Szerző: Feri95 » 2010.04.20. 20:38

nemtudom mi van ezzel a moddal, de nekem 86 gmotor2 hiba jön minen pálya betöltésénél, majd rf hibát észlel. vki aki tudja a megoldast, pls irja le
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Versenykiírás, jelentkezés a bajnokságba

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.04.20. 20:49

Feri95 írta:nemtudom mi van ezzel a moddal, de nekem 86 gmotor2 hiba jön minen pálya betöltésénél, majd rf hibát észlel. vki aki tudja a megoldast, pls irja le
rakd fel a 2.5ös pályát, vagy mutasd a hibaüzenetet
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Versenykiírás, jelentkezés a bajnokságba

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.04.20. 22:08

Ingy, Emerico kellene egy kis segítség a beállításokhoz, semmi kiindulási pontom nincs :cry: Silverstonra egész jó beállítást találtam, de itt nem megy! Úgy néztem, hogy 1'49 körül volt a pole pozíció a valóságban, de az biztosan meglesz a játékban is! Nekem most 1'55 körüli az időm...holnap este megpróbálok feljönni TS-re! Egyébként a gmotor hibát nekem is kiírta, amit Ferinek, új rF-et raktam így már jó, de valami sand/homokkal kapcsolatos dolgot most is ír a betöltésnél, de a lényeg, hogy működik! A pálya vége felé az egyik kanyarban van is egy kis porfelhő, de ha jól emlékszem, akkor a GP79-nél is ugyanez volt!
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Versenykiírás, jelentkezés a bajnokságba

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.04.20. 22:16

Állítsd minél alacsonyabbra a kocsit, minél keményebb rugókkal, én mindenhol ezt használom, és tök jól bejön:D
Melyik a legcsúnyább kocsi? Én majd azzal megyek.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Versenykiírás, jelentkezés a bajnokságba

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.04.20. 22:26

Mégse a legcsúnyább lesz:

Hesketh Ford 308C
James Hunt
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Versenykiírás, jelentkezés a bajnokságba

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2010.04.20. 22:34

batihu írta:Ingy, Emerico kellene egy kis segítség a beállításokhoz, semmi kiindulási pontom nincs :cry: Silverstonra egész jó beállítást találtam, de itt nem megy! Úgy néztem, hogy 1'49 körül volt a pole pozíció a valóságban, de az biztosan meglesz a játékban is! Nekem most 1'55 körüli az időm...holnap este megpróbálok feljönni TS-re! Egyébként a gmotor hibát nekem is kiírta, amit Ferinek, új rF-et raktam így már jó, de valami sand/homokkal kapcsolatos dolgot most is ír a betöltésnél, de a lényeg, hogy működik! A pálya vége felé az egyik kanyarban van is egy kis porfelhő, de ha jól emlékszem, akkor a GP79-nél is ugyanez volt!

Hali, őőő valamikor gyere fel a szerverre és küldök setupot, most így nehéz elmondani hogy mit kell változtatni mert tiplizek csucsuba :) (2 napig nem leszek itthon majd utána tudom csak, de Jokét megkéred átküldi.)
Nálam elég sokfajta mesh error volt a grafot felraktam fullra és elmúlt.
G-BoR
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.05.21. 17:27
Kapcsolat:

Re: Versenykiírás, jelentkezés a bajnokságba

Hozzászólás Szerző: G-BoR » 2010.04.20. 22:48

A főoldalon olvastam hogy várjátok a ligák jelentkezést!

Nevezem a Virtual SimRacinget, hamarosan írom a négy delegált pilótát is!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Versenykiírás, jelentkezés a bajnokságba

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.04.20. 23:22

G-BoR írta:A főoldalon olvastam hogy várjátok a ligák jelentkezést!

Nevezem a Virtual SimRacinget, hamarosan írom a négy delegált pilótát is!
gyertek :)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Versenykiírás, jelentkezés a bajnokságba

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.04.21. 10:54

A gmotor hibára megtaláltam a megoldást, amikor a pályát telepited, akkor ne csak simán a location mapába ragd be, hanem keresd ki a locationon belűl a modhoz tartozo pályacsomagot, ha abba rakod akkor megszűnik a probléma.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Ulvar
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:41
Kapcsolat:

Re: Versenykiírás, jelentkezés a bajnokságba

Hozzászólás Szerző: Ulvar » 2010.04.21. 11:16

Üdv! MaSzim-os révén beírtam fórumunkba a verseny kiírást. Nippon bajnokságunkkal ütköznek az időpontok, mert pontosan ugyanazokra a napokra esik kéthetente mint ez a bajnokság, DEEE persze vannak páran akik nem indulnak ott vagy átjövök én meg jönnek majd mások és akkor így indulnánk, egyenlőre tervben van csak.

Ha szabad ilyet kérnem egyenlőre magamnak és majd csapattársamnak előre lefoglalnám UOP Shadow Racing Team 2 autóját, elsősorban Tom Pryce emlékére, ha nem lehet akkor természetesen ez is 2 üres hely továbbra is :).

Köszi, Üdv.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 31 vendég