Suzuki Kupa 2017 - 2018 - Társalgó

Suzuki Swift Kupa 2017 - 2018 szezon
rFactor2
Avatar
freakyo
2017 Licenszes
Hozzászólások: 2889
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: G27
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Suzuki Kupa 2017 - 2018 - Társalgó

HozzászólásSzerző: freakyo » 2017.11.05. 17:32

név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Gabesz27
2017 Licenszes
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.12.20. 21:30
Név: Fodor Gábor
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Suzuki Kupa 2017 - 2018 - Társalgó

HozzászólásSzerző: Gabesz27 » 2017.11.06. 23:05

Bachrati Patrik, nem a VSR-es Toldi Balázs rokona vagy véletlenül ???
Mert ugyan a k...anyázás kimaradt, de ugyanaz a hiszti látom neked is megy :mrgreen: :lol: :D
Baki
2017 Licenszes
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: Suzuki Kupa 2017 - 2018 - Társalgó

HozzászólásSzerző: Baki » 2017.11.06. 23:13

Ha arra vagy kíváncsi akkor a következő alkalommal nem válogatom meg a szavaimat, mert amúgy nagyon leszarom kinek mondom. Nem azért baszok el minden futamra 6-8 órát hetente, hogy ilyen faszsággal felbasszák utána az agyamat. Sokkal értelmesebben is el tudnám tölteni ezt az időt, de ehelyett ezt csinálom mert szeretem, csak az ilyen emberek miatt akik szarnak mindenre azért meggondolom, hogy érdemes-e ezt tovább folytatni.
A másik meg rettentően utálom, ha a versenyzőtársak nem tudnak épp ésszel közlekedni és a tömegben rettentő módon leszarnak mindenkit és úgy mennek mintha egyedül lennének a pályán.
Baki
2017 Licenszes
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: Suzuki Kupa 2017 - 2018 - Társalgó

HozzászólásSzerző: Baki » 2017.11.07. 01:56

Pos.NameTeamHungaroringSlovakiaringRed Bull RingBrnoSalzburgringMostPoznanPannoniaringHungaroring_2OverallOverall with drop
QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2
1Balazs KissGolden Buffalo Racing550405502455035264205
2Tamas CsehGolden Buffalo Racing035314404044028222163
3Janos HegyvariSpeed Cat Racing128350283502431182130
4Patrik BachratiSpeed Cat Racing421240352832823166122
5Gabor FodorRacing Spirit026280252513117153111
6Robert FulopGerilla Garage340210191902318143106
7Adam PinczesRacing Spirit025261262602624154105
8Balazs LipakSpeed Cat Racing00023122220229999
9Gabor TimRacing Spirit0240000035409999
10Attila TakacsApex Racing Team02325022200252514098
11Tamas ZelfelGerilla Garage00002123022198585
12Imre BendeRacing Spirit02022020160192011782
13Gergo TothClub Osum01923017170182111581
14Szilard NagyApex Racing Team0220000021266969
15Barna FuzyApex Racing Team0181701615016149667
16Roland PinterRCM Motorsport000323310005757
17Gergely MarosSpeed Cat Racing0018018180005454
18Gabor LaszloApex Racing Team031200000005151
19Janos DalanicsRCM Motorsport0000150015154545
20Gyorgy IllesDHL Racing000024210004545
21Gabor CzimerZsille Motorsport217190000003838
22Attila VeghZengo Motorsport000000017163333
23Zoltan SzaboGolden Buffalo Racing016160000003232
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 8524
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G27
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Suzuki Kupa 2017 - 2018 - Társalgó

HozzászólásSzerző: emerico » 2017.11.08. 20:26

SIMCO Suzuki Swift Cup (RCM CUP) v0.94:
https://drive.google.com/open?id=1rUPMO ... l1gOlwGVtM

Javított ütközés model!!
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Baki
2017 Licenszes
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: Suzuki Kupa 2017 - 2018 - Társalgó

HozzászólásSzerző: Baki » 2017.11.18. 21:16

Mivel az óvástopic le van zárva itt kérdezem meg:
"Óvás alapján:
250 Bachrati becsúszik Fodor Gábor elé aki elveszi a gázt, a kiforgatás nem a hibája"

Az nem számít hogy folyamatosan tartja az íven a kormányt az összeérés után sem tágít tartja a kormányszöget, így ki lehet forgatni szabályosan bárkit bármikor? Csak mondjátok akkor én is ezt fogom csinálni a következő futamtól kezdődően.
Baki
2017 Licenszes
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: Suzuki Kupa 2017 - 2018 - Társalgó

HozzászólásSzerző: Baki » 2017.11.18. 21:36

Pontállás a büntetések után:
Pos.NameTeamHungaroringSlovakiaringRed Bull RingBrnoSalzburgringMostPoznanPannoniaringHungaroring_2OverallOverall with drop
QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2
1Balazs KissGolden Buffalo Racing550405502455040269205
2Tamas CsehGolden Buffalo Racing035314404044031225163
3Janos HegyvariSpeed Cat Racing128350283502435186134
4Patrik BachratiSpeed Cat Racing421240352832824167122
5Gabor FodorRacing Spirit026280252513117153111
6Robert FulopGerilla Garage340210191902319144106
7Adam PinczesRacing Spirit025261262602625155105
8Balazs LipakSpeed Cat Racing0002312222023100100
9Attila TakacsApex Racing Team02325022200252614199
10Tamas ZelfelGerilla Garage00002123022208686
11Imre BendeRacing Spirit02022020160192111883
12Gergo TothClub Osum01923017170182211682
13Gabor TimRacing Spirit0240000035187777
14Szilard NagyApex Racing Team0220000021287171
15Barna FuzyApex Racing Team0181701615016149667
16Roland PinterRCM Motorsport000323310005757
17Gergely MarosSpeed Cat Racing0018018180005454
18Gabor LaszloApex Racing Team031200000005151
19Janos DalanicsRCM Motorsport0000150015154545
20Gyorgy IllesDHL Racing000024210004545
21Gabor CzimerZsille Motorsport217190000003838
22Attila VeghZengo Motorsport000000017163333
23Zoltan SzaboGolden Buffalo Racing016160000003232
Avatar
freakyo
2017 Licenszes
Hozzászólások: 2889
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: G27
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Suzuki Kupa 2017 - 2018 - Társalgó

HozzászólásSzerző: freakyo » 2017.11.19. 15:22

"299 Egyszeri irányváltás, előrébb van Tim, megteheti, fékre nem lép"

Nekem kellett fékre lépni. Azt nem írtam, hogy ő fékezett -e. Majd legközelebb nem fékezek, hátha kiforog az előttem lévő
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
freakyo
2017 Licenszes
Hozzászólások: 2889
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: G27
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Suzuki Kupa 2017 - 2018 - Társalgó

HozzászólásSzerző: freakyo » 2017.11.19. 21:20

név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Baki
2017 Licenszes
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: Suzuki Kupa 2017 - 2018 - Társalgó

HozzászólásSzerző: Baki » 2017.11.20. 23:36

Ideiglenes pontállás Brno után:
Pos.NameTeamHungaroringSlovakiaringRed Bull RingBrnoSalzburgringMostPoznanPannoniaringHungaroring_2OverallOverall with drop
QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2QR1R2
1Balazs KissGolden Buffalo Racing55040550245504055025349300
2Tamas CsehGolden Buffalo Racing03531440404403124035302240
3Janos HegyvariSpeed Cat Racing12835028350243503131248196
4Patrik BachratiSpeed Cat Racing42124035283282442622219176
5Gabor FodorRacing Spirit02628025251311702428205164
6Robert FulopGerilla Garage34021019190231902524193155
7Adam PinczesRacing Spirit025261262602625000155155
8Attila TakacsApex Racing Team02325022200252612826196154
9Balazs LipakSpeed Cat Racing000231222202302320143143
10Roland PinterRCM Motorsport0003233100033540135135
11Gergo TothClub Osum01923017170182202223161127
12Imre BendeRacing Spirit02022020160192101921158123
13Barna FuzyApex Racing Team0181701615016140009696
14Gergely MarosSpeed Cat Racing001801818000018178989
15Tamas ZelfelGerilla Garage00002123022200008686
16Janos DalanicsRCM Motorsport000015001515020188383
17Gabor TimRacing Spirit0240000035180007777
18Attila VeghZengo Motorsport00000001716021197373
19Szilard NagyApex Racing Team0220000021280007171
20Gabor LaszloApex Racing Team031200000000005151
21Zoltan SzaboGolden Buffalo Racing0161600000001704949
22Gyorgy IllesDHL Racing000024210000004545
23Gabor CzimerZsille Motorsport217190000000003838
24Dominik SzucsZsille Motorsport00000000000000

Vissza: “Suzuki Kupa 2017-2018 rF2”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég