2013.03.09 - Spire nyereményfutam

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 2013.03.09 - Spire nyereményfutam

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2013.03.10. 14:00

Kicsit bővebben:

Nah, szóval, lekéstem a rajtot, amitől annyira ideges lettem, hogy az első pár körben a féktávjaim is akkorák voltak, mintha kamionnal mennék.
Aztán magamra találtam, szépen zárkóztam felfelé, beértem a mezőny végét és kapaszkodtam, egyre előrébb.
Nagyon jó csatákat vívtam, kimondottan jól éreztem magam, már nem is bánom hogy a boxból indultam.
A kerékcserét több okból is elrontottam.
Első ilyen ok, hogy elfelejtettem átszámolni a benzint, így 1 körrel később álltam ki, mint ahogy terveztem.
Második ok, Emerico a helyemen állt, így meg kellett várnom, hogy befejezzék nála a szervizt, közben lerobbantam, újra kellett indítanom a vasat, aztán mikor elindultam volna, elém beállt egy másik versenyzőtársam, akiben meg elakadtam, és tolatnom kellett :DDDD
Harmadik, elszámoltam a benzint és 25 literrel többet tankoltam.
Mondjuk azt nem tudom, hogy jól döntöttem-e vagy sem, hogy nem cseréltem kereket, de úgy éreztem az óriási hátrányomat csak így tudom lecsökkenteni, aztán max kivédekezem. Ezt szerintem jól is csináltam, lényegében csak 1 helyet buktam a kiállás után, kerékcserével meg nagyon visszaestem volna.
Az utolsó körökre annyira elkoptak a gumik, hogy elfordulni alig tudtam, volt sok "uristen-uristen-uristen" :D
Jó volt a futam!
Gratulálok mindenkinek!
Nekem tetszik a mod!
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 2013.03.09 - Spire nyereményfutam

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2013.03.10. 14:04

utah írta:
Szicsó írta:Ez durván izgalmas verseny volt! :D Baromi nehéz veszetni ezt az autót,ráadásul stabil köröket produkálva. :D
Amitől hirtelen leizzadtam,és most sem fogom fel,hogy hogyan fértünk el hárman Tepy-vel,és Emerico-val a hosszú egyenes utáni skánba! :shock: :lol:
Lipák Balázzsal is sokat vergődtünk,jó volt,és ügyesen védekeztél! :D
Viszont Jutasi Balázs...huhh! :shock: Kóvályogtál rendesen a pályán!!! :lol: Szerencse,hogy nem gombáztalak ki. :?

Grat Mindenkinek! ;)
Jó verseny volt viszonylag eltaláltam a setupot.Jó kis fizika van alatta. Szicsó én nem értek egyet abban h kóvályogtam lehet azért érzed így mert nem kicsit laggoltál és más bajnokságban is látom néha hogy nagyon nagy a pinged ezért tűnhetett úgy hogy én nem találom a pályát.Én védtem a pozíciómat nem cikáztam max a kigyorsításokon csúszkáltam és az zavarhatott be másoknál de nem azért mert én így akartam előnyt szerezni.
A lagolást észreveszem,mert akkor oldalirányban csúsznak el az autók,sőt akkor nem is támadok,hanem még vissza is veszek a tempóból picit,nehogy baj legyen belőle.Én a "buszmegálló" előtti féktávra,és az azt megelőző hosszú szakaszra értettem.
Egyébként,csak a futam első harmadában volt lag problémám,és ahogy kilépett 3-4-5 emberke,utána helyreállt minden.
Nem megrovásként írtam,amit írtam! ;)
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 2013.03.09 - Spire nyereményfutam

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2013.03.10. 14:07

Tropie írta: Az utolsó körökre annyira elkoptak a gumik, hogy elfordulni alig tudtam, volt sok "uristen-uristen-uristen" :D
:D
Akkor ezért tudtalak 4-5 kör alatt beérni...meg is lepődtem rajta,hogy most mi is van?! :D
Bercisan
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.07.09. 19:15
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: 2013.03.09 - Spire nyereményfutam

Hozzászólás Szerző: Bercisan » 2013.03.10. 14:14

Nagyon szenvedős ez a mod. ennek ellenére ez tetszik nekem a legjobban.
Szeretném megköszönni a Racing spirit csapatnak, hogy befogadtak és adtak beállítást.
(ugyanezért Szicsónak is kijár a hálálkodás. Mert ha akkor nem küldi át a setupját talán egy normális mért kört sem futottam volna.)
Végre sikerült hosszabb ideig koncentrálnom és az egész verseny alatt 1Db hibát vétenem.
Toth Dani kicsit felhúzott a védekezésével, mert azt hitem hogy szabálytalanul teszi mind ezt. (megnéztem és kiderült hogy nem.)
Gratulálok mindenkinek aki akár 1 kört is tudott menni ezzel a verdával :)
Név: Kovács István
Kormány: Logitech Momo
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 2013.03.09 - Spire nyereményfutam

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2013.03.10. 14:14

Mugen írta:Setup made by Jerm. :)
Jah! :lol:
MDBence
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:25
Tartózkodási hely: Zalalövő
Kapcsolat:

Re: 2013.03.09 - Spire nyereményfutam

Hozzászólás Szerző: MDBence » 2013.03.10. 14:15

Na rövid összegzés.
Hosszú hónapok óta nem is indultam itt versenyen, ha jól emlékszem. Ehhez képest a kis 1.5-ös Cavic bejött 10. helyre. A setupért örök hála JeRmnek! :) Ennek nagyon örültem. Időmérőn sikerült viszonylag jó időt mennem, rajt után feljöttem pár helyet, utána jókat csatázgattunk. Éreztem elől, hogy lassú oda a tempóm, nem is nagyon kekeckedtem. Boxkiállás után folyamatosan jöttem előre, egészen a 10. helyig. Paffyt 2-szer is láttam beforogni mögöttem, de remélem nem miattam :? Ha igen, mindenképp óvj meg! Aztán a végére valaki nagyon utolért, meg is előzött az utolsó előtti kanyarban, de a célegyenes ráfordítóban tüsszentettem egy nagyot, a takony a kerekei alá ment és így sikerült visszavennem a helyem :lol: . Nekem a mod nagyon tetszik. Igaz, hogy vezethetetlen, de jól lehet vele keresztbe menni :D Sokszor nem is bírtam megállni, hogy ne lapjával vegyem a kanyart. Sajnálom azokat, akik saját hibájukon kívül kiestek :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MDBence 2013.03.10. 14:16-kor.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 2013.03.09 - Spire nyereményfutam

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2013.03.10. 14:16

Bercisan írta:Nagyon szenvedős ez a mod. ennek ellenére ez tetszik nekem a legjobban.
Szeretném megköszönni a Racing spirit csapatnak, hogy befogadtak és adtak beállítást.
(ugyanezért Szicsónak is kijár a hálálkodás. Mert ha akkor nem küldi át a setupját talán egy normális mért kört sem futottam volna.)
Végre sikerült hosszabb ideig koncentrálnom és az egész verseny alatt 1Db hibát vétenem.
Toth Dani kicsit felhúzott a védekezésével, mert azt hitem hogy szabálytalanul teszi mind ezt. (megnéztem és kiderült hogy nem.)
Gratulálok mindenkinek aki akár 1 kört is tudott menni ezzel a verdával :)
Szívesen!Örülök,hogy feküdt Neked a setup. ;)
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2013.03.09 - Spire nyereményfutam

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2013.03.10. 14:31

MDBence írta: Paffyt 2-szer is láttam beforogni mögöttem, de remélem nem miattam :? Ha igen, mindenképp óvj meg!
Óvjon meg a lépfene. :D Talán az első beforgásnál nem hagytál helyet,de nem izgat.
Rajt: Lefulladtam, elfelejtettem visszanyomni a kuplungot.Nem sikerült beindítani a kocsit így inkább a bokszból rajtoltam.Folyamatosan jöttem fel, de sok volt a megforgásom.
Ez az autó tipikus amcsi.Nem fordul, de ha igen akkor is keresztben.Ez még tetszik is, de itt nem az a lényeg.
Ezt a bajnokságot szerintem én kihagyom.Nem tudtam megbarátkozni a modal.Majd az olasz barátunk Freakuchi :D
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2013.03.09 - Spire nyereményfutam

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2013.03.10. 14:45

Rohadt jó ez a mod, az ilyen alulkormányzott autók nagyon bejönnek nekem.

27. helyről rajtoltam azt hiszem, de meglepően szépen jött el a mezőny, nem volt a szokásos darálás, mindenki jól akart szerepelni a TV-ben. Hiba nélkül sikerült autóznom, majd a verseny felénél majdhogynem hagyományként ismét összetalálkoztam Emericoval, pár körig nyúztuk egymást, aztán most ő volt az aki hibázott, ez így felváltva szokott történni.

8.7 l volt a fogyasztásom körönként, utolsó kör megkezdésekor láttam, hogy 8.0 liter van már csak, ezért gyakorlatilag 6-osbn mentem végig. Még szerencse, hogy Szicsó vagy 20 mp-re volt lemaradva tőlem, mert kb. 16 mp-t hozott rajtam ezen kör alatt. Végül sikerült beérnem a 14. helyen.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2072
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2013.03.09 - Spire nyereményfutam

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2013.03.10. 17:32

Ha van még lehetőség, akkor Szicsó és Pali társulnának a Bigguborokku Racinghez.

Szigeti Csaba - Szicsó #75 http://www.kephost.com/images4/2013/3/1 ... mc0v9l.jpg
Kinizsi Pál - Pali #21 http://www.kephost.com/images4/2013/3/1 ... 8d7qnx.jpg
The Power of Dreams
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 12 vendég