2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.05.12. 22:11

Emerico azért nézd vissza az eseteket. Mikor az 1. racén kiforogtam, az tényleg bátor volt részemről.
Viszont az előtte lévő kanyarban a füvön előztél meg, ezért is borult el kicsit az agyam.
Ugyan ebben a körben az 1. kanyarban kiTarquiniztél.

A 2. racén a kiforgatás meg egyértelműen a Te hibád volt.
The Power of Dreams
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.05.12. 22:25

Mugen írta:Emerico azért nézd vissza az eseteket. Mikor az 1. racén kiforogtam, az tényleg bátor volt részemről.
Viszont az előtte lévő kanyarban a füvön előztél meg, ezért is borult el kicsit az agyam.
Ugyan ebben a körben az 1. kanyarban kiTarquiniztél.

A 2. racén a kiforgatás meg egyértelműen a Te hibád volt.
röviden
Zsókáztál,
kiTarquiniztek
kiMüllereztek
:lol: :lol: :lol:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.05.12. 22:31

freakyo írta:
Mugen írta:Emerico azért nézd vissza az eseteket. Mikor az 1. racén kiforogtam, az tényleg bátor volt részemről.
Viszont az előtte lévő kanyarban a füvön előztél meg, ezért is borult el kicsit az agyam.
Ugyan ebben a körben az 1. kanyarban kiTarquiniztél.

A 2. racén a kiforgatás meg egyértelműen a Te hibád volt.
röviden
Zsókáztál,
kiTarquiniztek
kiMüllereztek
:lol: :lol: :lol:
Zsóka nem volt.
De a másik 2 eset az tipikus kitárkvínizés és kimüllerezés vót, ahogy a failkönyvben meg van írva.
The Power of Dreams
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.05.12. 22:32

Mugen írta: A 2. racén a kiforgatás meg egyértelműen a Te hibád volt.

visszanéztem. én voltam a pondró. sorry. nem jó a bmw ebben a modban, csiholni kéne rajta. pont kanyar kijáraton van a bmw-nek előnye, itt meg egyszerűen ráesik az elsőkerekes,
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: endre » 2012.05.12. 22:32

Basszus nem tudom visszanézni mert kilép a program. Pedig kíváncsi vagyok. Kétszer is belefutottam egy egy kipörgésbe és mind a kétszer volt koppanás rendesen.

A 2. race rajtról a rajtot természetesen megint elkurtam nehogy legalább az első kanyarig elérjek. De nem is baj nem szeretek feltartani senkit aki tuti gyorsabb. Csak sajnos a pukik kissé elhangolták az autót nem is volt kedvem végig menni.
De a mod még most is teccik...
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
milk4
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.04.01. 18:03
Tartózkodási hely: Belgium
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: milk4 » 2012.05.12. 22:35

Jó volt a 2. futam,de az hogy 2-en is visszajönnek ideális ívre kiforgás után és utána tök lassan mennek/megállnak ott és vagy falnak vagy nekik lehet lenni, az már kicsit gáz. Szerencsémre hogy a 2 ütközést a kocsi rendesen bírta, de mikor az egyik ütközés után a kanyarban keresztbe álltam, akkor talán 3ember ütötte ki magát. Ő tőlük meg elnézést kérek.
Név:Milan Dicse
Kormány:Logitech DFP - 425°
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: endre » 2012.05.12. 22:53

milk4 írta:Jó volt a 2. futam,de az hogy 2-en is visszajönnek ideális ívre kiforgás után és utána tök lassan mennek/megállnak ott és vagy falnak vagy nekik lehet lenni, az már kicsit gáz. Szerencsémre hogy a 2 ütközést a kocsi rendesen bírta, de mikor az egyik ütközés után a kanyarban keresztbe álltam, akkor talán 3ember ütötte ki magát. Ő tőlük meg elnézést kérek.
Sikerült valamenyit visszanéznem azt hiszem az egyik legény én voltam Sajnos az előttem lévő autó teljesen kitakarta azt amelyik kipörgött én meg belerongyoltam aztán palánk és onnan már foggalmam sem volt hol vagyok...bocsesz... :oops:
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2012.05.12. 23:08

Nagyon király volt mindkét futam, bár mi mást mondhatnék, hisz mind a kettőt sikerült megnyerni :D
A Ford nagyon jól ment, az első futamon a BMW-k gumikopásának köszönhetően sikerült leelőzni őket és elég nagy előnnyel tudtam nyerni.
A második verseny már nem volt ilyen könnyű. Eleve hátulról jöttem, sőt a rajtnál is hátrébb csúsztam mivel mögülem bömösök rajtoltak, akik kb állva hagytak. Utána jókat csatázgatva lépdeltem előre, néhol egy kis szerencsével. Az utolsó pár körben Emericoval küzdöttünk nagyot, király volt :)
Benne lennék egy bajnokságban ezzel a moddal, persze úgy, hogy a BMW-k is kicsit versenyképesebbek legyenek.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2012.05.12. 23:13

A BMW nagyon élvezetes :D , csak kár hogy lassú és 3 kör alatt megeszi a gumikat, de még ilyenkor is élvezetes :P , csak kár hogy még lassabb.. :D
Szóval tetszik, remélem lesz bajnokság vele, de még kell pár update. :)
Jah, meg remélem ha indul vele majd bajnokság, akkorra a Civic is benne lesz már :!: :mrgreen:
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.05.13. 08:56

Nekem is nagyon tetszik ez a mod,és iszonyatosan jó vezetni a Focus-t. :D
Honda...hmmm...nyami lenne,de tuti nincs meg még a fizikája az autónak. :?
Ami problémát észrevettem,hogy amikor Gabi után eredtem,mihelyst a közelébe értem,elkezdett lagolni...talán az autókkal is van valami bibi. :shock:
Délután Seat-tal gyakoroltam,és néha beragadt a fék,majd elment az FFB...futamon meg előfordult,hogy hiába tapostam,semmi fékhatás nem jelentkezett. :shock: (bocsi Cselt!) Ez nem tudom minek a hibája lehet...remélem nem a kormányé.
Egyébként szeretnék bajnokságot vele! :D
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég