2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2072
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.05.13. 11:18

Hát nem kicsit fos a BMW ebben a modban.
Kíváncsiságképpen kiprószáltam a Fordot most.
A 2. mért körömön elvertem a BMW-s időmet és mindemellé még erőlködni sem kellett.
Csak nyomom a gázt és megy. Elég röhej, hogy meg sem nyikkan a gumija kigyorsításon 2-ban elsőkerekes létére, míg a BMW akár 20% gázadásra is keresztbekúródik 4. fokozatban....
The Power of Dreams
Takiatika
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011.01.28. 11:57
Tartózkodási hely: Mezőtúr
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: Takiatika » 2012.05.13. 16:28

Szerintem az előző WTCC mód jobb, talán túl könnyű, ahhoz is kéne update, de talán jobb kiindulási alap lenne a Fő modderünknek :D
Név: Takács Attila
Kormány: Logitech G25
Zsolteee
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:03
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: Zsolteee » 2012.05.13. 16:56

A BMW-t én jónak éreztem, szerintem nagyon élvezetes volt vezetni. A gumikopással volt a fő gond (na meg azzal, hogy állóhelyzetben is melegedett a gumi, wtf??), ha ez meglenne oldva akkor a BMW már jó lenne.
Többi autót nem nagyon próbáltam, csak a Chevyvel mentem két mért kört. Mondjuk azon érződött, hogy jóval gyorsabb a BMW-nél, mert egy elég rossz körrel csak pár tizedre voltam a bmw-s időmtől.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.05.13. 18:11

Mugen írta:Hát nem kicsit fos a BMW ebben a modban.
Kíváncsiságképpen kiprószáltam a Fordot most.
A 2. mért körömön elvertem a BMW-s időmet és mindemellé még erőlködni sem kellett.
Csak nyomom a gázt és megy. Elég röhej, hogy meg sem nyikkan a gumija kigyorsításon 2-ban elsőkerekes létére, míg a BMW akár 20% gázadásra is keresztbekúródik 4. fokozatban....
A Ford tényleg jó,de 2.-ban,csúszik a kuplung,azért nem kapar el :mrgreen: ... a Seat egyébként már pár karika után "elbutul". :D
A gumikopás viszont jól el lett találva az FWD-nél.
milk4
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.04.01. 18:03
Tartózkodási hely: Belgium
Kapcsolat:

Re: 2012.05.12 - WTCC - Hungaroring II.

Hozzászólás Szerző: milk4 » 2012.05.18. 14:30

endre írta:
milk4 írta:Jó volt a 2. futam,de az hogy 2-en is visszajönnek ideális ívre kiforgás után és utána tök lassan mennek/megállnak ott és vagy falnak vagy nekik lehet lenni, az már kicsit gáz. Szerencsémre hogy a 2 ütközést a kocsi rendesen bírta, de mikor az egyik ütközés után a kanyarban keresztbe álltam, akkor talán 3ember ütötte ki magát. Ő tőlük meg elnézést kérek.
Sikerült valamenyit visszanéznem azt hiszem az egyik legény én voltam Sajnos az előttem lévő autó teljesen kitakarta azt amelyik kipörgött én meg belerongyoltam aztán palánk és onnan már foggalmam sem volt hol vagyok...bocsesz... :oops:
Nem épp rád gondoltam, hanem egy Zengős BMW-re aki egyenesben kipördűlt majd keresztbe megállt (direkt?) előttem mikor már elég messzirről villogtam. A másik eset egy Déjvúval volt ha jól emlékszem.
Név:Milan Dicse
Kormány:Logitech DFP - 425°
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég