2012.05.05. - WTCC - Hungaroring

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
Zsolteee
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:03
Kapcsolat:

Re: 2012.05.05. - WTCC - Hungaroring

Hozzászólás Szerző: Zsolteee » 2012.05.05. 22:20

Húú, hát ez érdekes volt :D.

Kb. 2 hónapja nem rfactoroztam (leszámítva a kb 30 kört amit szerdán Gp2-vel megtettem) szóval a futam jellegéhez hűen én is funként fogtam fel az egészet. Fél 8kor leszedtem a modot, felraktam az rfactort és Kvali előtt sikerült 2 kört megtennem. Már akkor meglepődtem, hogy top10-ben voltam, aztán jött az igazi pozitív csalódás amikor a kvalin 1 tizeddel maradtam le a poleról.

Első futam rajtja jól sikerült, lerajtoltam Norbit és viszonylag könnyen el is szakadtunk. A 9. kör elején Norbi elment, kicsit keményen, de még bőven belefért. Utána próbáltam visszazárkózni rá, de sajnos hibáztam és maradt a második hely, szóval folytatódott a nyeretlenségi sorozatom ami több mint 1 éve tart...

Második futam rajtja ugyancsak jó volt, feljöttem 9ről 3. helyre, de aztán nem tudtam átmenni Márkon, akit sajnos meg is löktem (elnéztem a táblát). Visszaakartam engedni a célegyenesben, de már előtte arrébb tett. Ezután ütköztem még Dancival, törött az autó hátulja és az amúgy is csúszkálós autó szinte irányíthatatlan lett, így kiléptem.

Első futamot nagyon élveztem, köszönöm Norbinak a csatát.
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: 2012.05.05. - WTCC - Hungaroring

Hozzászólás Szerző: endre » 2012.05.06. 10:32

Teccett...punktum...
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég