DRM Revival 1.0 - Le Mans

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: DRM Revival 1.0 - Le Mans

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2011.06.11. 13:01

Takiatika írta:A hűtőn valamit kéne variálni, mert sorra mentek tönkre a Ford motorok 5-ös hűtővel, pedig ez a legjobb autó a sorban.
Egyébként a mód eszméletlen jó :)
2 másodperc alatt le lehet égetni a motorját. Nem szabad a leszabályozásba beleforgatni.

Emerico, ez hivatalos patch?
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DRM Revival 1.0 - Le Mans

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.06.11. 13:28

bardocz írta:
Takiatika írta:A hűtőn valamit kéne variálni, mert sorra mentek tönkre a Ford motorok 5-ös hűtővel, pedig ez a legjobb autó a sorban.
Egyébként a mód eszméletlen jó :)
2 másodperc alatt le lehet égetni a motorját. Nem szabad a leszabályozásba beleforgatni.

Emerico, ez hivatalos patch?
én csináltam. mi neked a hivatalos?
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: DRM Revival 1.0 - Le Mans

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2011.06.11. 13:35

Amit a mod készítői adnak ki, úgy gondoltam.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DRM Revival 1.0 - Le Mans

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.06.11. 14:08

bardocz írta:Amit a mod készítői adnak ki, úgy gondoltam.
akkor nem, ez egy kalóz verzió :lol:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
tomigsxr
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.11.28. 10:04
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Kapcsolat:

Re: DRM Revival 1.0 - Le Mans

Hozzászólás Szerző: tomigsxr » 2011.06.11. 15:35

Horváth Tamás
tomigsxr
Két sofőr van a világon,aki tört már autót, és aki majd törni fog!
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: DRM Revival 1.0 - Le Mans

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2011.06.11. 16:30

Ezt a patchet majd ki lehet szedni? Mert amint látom, csak retardáltbiztosra lett csinálva a motor, hogy idióta módon lehessen visszaváltani, és irreálisan autózva nagy előnyre szert tenni féktávon.
Talán vezetni kéne megtanulni, nem pedig patcheket csinálni, hogy kibírjon mindent. 150fokra melegítettem fel a motort álló helyben, mire eldurrant. Nevetséges.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: DRM Revival 1.0 - Le Mans

Hozzászólás Szerző: endre » 2011.06.11. 17:02

bardocz írta:Ezt a patchet majd ki lehet szedni? Mert amint látom, csak retardáltbiztosra lett csinálva a motor, hogy idióta módon lehessen visszaváltani, és irreálisan autózva nagy előnyre szert tenni féktávon.
Talán vezetni kéne megtanulni, nem pedig patcheket csinálni, hogy kibírjon mindent. 150fokra melegítettem fel a motort álló helyben, mire eldurrant. Nevetséges.


Vastagon támogatom az ötletet. Ez elveszi a lényeget...
Ha engeditek itten a hivatalos javítás egy esetleges bajnokságra érdemes lenne belepróbálni...
http://www.megaupload.com/?d=TROJEF18
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára endre 2011.06.11. 17:05-kor.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Penge
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.11. 12:33
Tartózkodási hely: BAZ megye, Arnót
Kapcsolat:

Re: DRM Revival 1.0 - Le Mans

Hozzászólás Szerző: Penge » 2011.06.11. 17:05

bardocz írta:Ezt a patchet majd ki lehet szedni? Mert amint látom, csak retardáltbiztosra lett csinálva a motor, hogy idióta módon lehessen visszaváltani, és irreálisan autózva nagy előnyre szert tenni féktávon.
Talán vezetni kéne megtanulni, nem pedig patcheket csinálni, hogy kibírjon mindent. 150fokra melegítettem fel a motort álló helyben, mire eldurrant. Nevetséges.
Szerintem is, nem véletlenül lett hivatalosan ilyenre megcsinálva. Mondom én ezt úgy, hogy tegnapi versenyen negyed órával a vége előtt felrobbantottam a motoromat, fene se tudja hogy, nem volt 120 fokos és még csak tiltásig sem pörgettem.

Szóval VÉLEMÉNYEM szerint mindenki próbáljon vigyázni a motorra.
Lengyel Péter - Penge
Thank God I'm a Lada owner! - Lada 21053 bwahahaaa

"...hogy menjek nyugiban, hogy ha így kapar, kilinccsel előre veszek minden kanyart"
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: DRM Revival 1.0 - Le Mans

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2011.06.11. 17:49

Penge írta:
bardocz írta:Ezt a patchet majd ki lehet szedni? Mert amint látom, csak retardáltbiztosra lett csinálva a motor, hogy idióta módon lehessen visszaváltani, és irreálisan autózva nagy előnyre szert tenni féktávon.
Talán vezetni kéne megtanulni, nem pedig patcheket csinálni, hogy kibírjon mindent. 150fokra melegítettem fel a motort álló helyben, mire eldurrant. Nevetséges.
Szerintem is, nem véletlenül lett hivatalosan ilyenre megcsinálva. Mondom én ezt úgy, hogy tegnapi versenyen negyed órával a vége előtt felrobbantottam a motoromat, fene se tudja hogy, nem volt 120 fokos és még csak tiltásig sem pörgettem.

Szóval VÉLEMÉNYEM szerint mindenki próbáljon vigyázni a motorra.
Az agresszív visszaváltások ölik meg a motort szépen lassan, ha tiltáson autózol, akkor kb 2sec alatt ég le a motor, annyit senki sem forgatja egyszerre szerintem. Tegnap nem tudtam indulni, de gyakorláson a kavicságyban tapasztaltam meg először, hogy ezt nem bírja. Aztán a boxban kipróbáltam, és pikkpakk meghalt. Amúgy a sóderből ki lehet jönni, csak picit szenvedős.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: DRM Revival 1.0 - Le Mans

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.06.11. 17:58

Jönnék én is, de nekem valami gond van.. mert amint belépek a szerverre kilép a játékból... :cry:
Pedig mindent úgy és oda másoltam ahogy le volt írva, a mod működik más pályán..
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég