2010.02.03 - NAGT 1.4 - Ingyenes tesztfutam

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010.02.03 - NAGT 1.4 - Ingyenes tesztfutam

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2010.02.03. 22:33

Én nem igazán éreztem rá a setupra sem (mert nem jót készítettem) sem pedig az autóra...
Valahogy fura volt, főleg a váltó. Kanyarban nagyon kellett vigyázni mert hamar megcsúszott és megpörgött a masina.
Emerico setupjával jóval stabilabb volt de még itt is megvolt az a fura érzés fékezéskor.

Nem annyira jött be ez a mod, furán viselkedik az autó, nem nagyon tudtam megfékezni hatékonyan...
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
ATISH
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.07.24. 11:46
Kapcsolat:

Re: 2010.02.03 - NAGT 1.4 - Ingyenes tesztfutam

Hozzászólás Szerző: ATISH » 2010.02.03. 22:35

emerico írta:Na, előre kuncogtam magamban a sok 4 kerekes autókkal indulókon, tudtam, hogy a 'kis' Mustang-om jó lesz itt, hisz ha puhán vezeted akkor kezes, és kíméletes a gumikkal. Azt mondjuk nem gondoltam hogy megnyerem a futamot :lol: :lol:

Na egy kis gyorstalpaló a 4 kerekes beállításához. Mivel az első kerék is hajtott, annak nem szabad széttartást adni, különben nyírja a gumit. Előre kb 1,5 kerék dőlés és 0 széttartás, valamint puha láb kigyorsításkor, és nem fogja enni a gumikat.

Sajnálom hogy sokan kiléptek :(
Ezeket a gépeket könnyebb volt irányítani és mivel nekem a váltom rosszalkodik (hol nem akar visszaváltani, hol meg visszapakol 3 sebességet), ezért maradtam a volvo mellett. :) Setupra meg időm se maradt, örültem, hogy a pályát hellyel-közzel be tudtam gyakorolni.

A sok kieső meg a pálya bugnak köszönhető sztem, én kapásból láttam 2 embert aki picit lesodródott az ívről és a sóderágyban vmi egyszer csak a levegőbe repítette..

Egyébként egész jó kis móka volt ez. :)
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: 2010.02.03 - NAGT 1.4 - Ingyenes tesztfutam

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.02.03. 22:47

Gratulálok! :D Nekem sajnos mennem kellet, így a versenyre nem tudtam maradni. Egyébként tetszik a mod! A Viper-en kívül mindegyik autót kipróbáltam, időre kb. ugyanolyan lassú voltam mindegyikkel! :lol: Nem igazán találtam magamnak jó beállítást! :? A kormány és FFB beállítást el kell majd találnom, mert mostanában nem mentem rF-el, Evo-hoz vagyok szokva. A kormányzár értékén lehet majd emelni? Emerico, ez lenne az alap majd a GT3-hoz? Ha jól láttam lesz benne BMW M6 is? :?:
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010.02.03 - NAGT 1.4 - Ingyenes tesztfutam

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.02.04. 00:49

Nem hiszem hogy ez lesz az alap, nem hittem volna, hogy ennyi 4 kerék meghajtású van benne. Gumi fizika nem túl jó, hangok az okék, fizika nekem is fura volt, érdekes módon csak lassú temponál forogtam meg, olyan 50-60al..
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: 2010.02.03 - NAGT 1.4 - Ingyenes tesztfutam

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.02.04. 08:25

emerico írta:Nem hiszem hogy ez lesz az alap, nem hittem volna, hogy ennyi 4 kerék meghajtású van benne. Gumi fizika nem túl jó, hangok az okék, fizika nekem is fura volt, érdekes módon csak lassú temponál forogtam meg, olyan 50-60al..
Igen, ez elég érdekes volt, de a váltó áttételét ha lehetne változtatni valószínűleg megszünne. Tényleg a Nissan R34-es GTR-t sem próbáltam az is összkerekes, majd legközelebb... ;)
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010.02.03 - NAGT 1.4 - Ingyenes tesztfutam

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.02.04. 10:32

na ez is lezárva. folytatás a GT3 topicban
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég