VW Scirocco Cup - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2013.07.17. 02:25

Rólam mindenki tudja, hogy az élmény miatt versenyzek, nem az eredmény miatt, szóval egyáltalán nem érdekel, hol állok a bajnokságban, hányadik vagyok, és hogy kapok-e büntetést, de meg kell kérdeznem, hogy itt most pontosan mit óvsz?

Bachrati Patrik óvja Csöndes Mátét
CT 29:38

Elfékeztem magam, még rosszabbul jöttem ki időben, mintha normálisan vettem volna be a kanyart. Ezután még vissza kellett volna fordulnom és pont onnan folytatni az ideális íven ahol abbahagytam, vagy te hogy oldottad volna meg? Vagy innentől el se merjem hagyni az aszfaltot? :roll:

A pláne, hogy a következő kanyarban féktávon megcsíped a füvet és elszállsz, mint a győzelmi zászló (itt még hihetőbb lenne, ha mondjuk azért óvsz, mert "leszorítottalak", persze látszik, hogy kb. 30 centire vagyok és van helyed bőven, de azért mégis reálisabb lenne), szóval aztán tényleg olyan sokat számít, hogy most áthömbölögtem a sóderen. 8-)

Mondom nekem az sem számítana ha nem vezetnék az eredményeim, azért kérdezem, mert nem értem a logikát mögötte.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Baki » 2013.07.18. 22:00

Had válaszoljak erre egy kérdéssel. Te teljesen szabályosnak tartod az olyan pozíció szerzést, amely közben az a fél, aki előz letér a pályáról bármilyen okból is?
Amúgy meg az óvás jogosságát, majd a bt eldönti, engem nem zavar az sem, ha nem lesz belőle semmi, csak tudjam, mit engedhetek meg majd a következő futamon, meg a következő bajnokságokban(már persze, ha lesz lehetőségem indulni).
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10707
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2013.07.18. 22:17

meg lesz lesve, és kiderül
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2013.07.19. 15:58

"Te teljesen szabályosnak tartod az olyan pozíció szerzést, amely közben az a fél, aki előz letér a pályáról bármilyen okból is?"

Nem. Csak ezzel az a baj, hogy nem előztem, mert előtte is előtted voltam. :lol: :lol: :lol:
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Baki » 2013.07.28. 23:12

Nem tudok megjelenni az utolsó futamon bizonyos okok miatt.
Remélem jó futamotok lesz és sok sikert mindenkinek!
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2013.07.29. 19:02

Nem tudok indulni a ma esti futamon családi okok miatt! Mindenkinek sikeres utolsó versenyt kívánok!!!
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10707
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2013.07.29. 22:18

Fú, ez nagyon meleg volt. Ömlik rólam a víz. Az első futam az nagyon káosz volt nekem, a második már sokkal jobb. Valószínűleg Serbán Norbi a bajnok, nagyon szép bajnokságot futott, megérdemli! Grat.

Második futamon néhány srácnak lement a függöny, máskor nyugodtabban menjünk, nem kell mindenáron, mindenhol előzni.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2013.07.30. 07:38

Hát ez a bajnokság nem hagyott mély nyomot bennem se a fizika. Ezt a p2p-t szinte minden futamon szarul használtam és elfogytam a végére kivéve ha elöl tudtam menni és spórolni. Gabival 2x hatalmasat meccseltünk az elsö helyért leginkább ez maradt meg bennem meg hogy utolsó két körben mindenki elmegy mellettem :lol: . Norbinak nagy Grat nagyon jól ment egész bajnokságban már amennyit láttam belöle, tényleg megérdemelte!
Név: Pintér Roland
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2013.07.30. 09:46

Elsőkerekeshez képest élvezhető volt. 1. futamon jót meccseltem Milánnal, de valami borzasztó volt az utolsó szektorom és nem tudtam az egyenesben rátapadni. 2. versenyen meg mentek el mellettem szépen, igazából nem csodáltam, mert nem éreztem nagyon jónak az autót. Bajnokságban 4. hely, not bad. :D Grat Norbinak a bajnoki címért! ;)
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég