VW Scirocco Cup - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Milán
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.09.14. 13:04
Név: Sirán Milán
Kormány: Logitech G27
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Milán » 2013.06.05. 13:05

Időmérőn a második helyet szereztem meg, majd az első futamon sikerült a rajtot jól elkapnom és az első kanyarban elsőként fordulni. Innen nyomtam ahogy tudtam és sikerült is 5-6 másodpercet kiautózni, így a végén már nagyon spórolósra vettem, marad is benzinem rendesen, de lényeg hogy sikerült megnyerni. A második futamon is jól sikerült a rajt, nagy csaták voltak, negyedik helyen mentem amikor volt egy nagy megcsúszásom amit nem tudom, hogy de sikerült visszahozni. Megelőztek majd sikerült visszajönnöm és mentem az első hármas után, Marcit és Jermet is sikerült megelőzni igaz, kellett hozzá Jerm hibája is. Norbival elég szorosan mentünk a végén, jól védekezett, sok esélyem már nem volt a végén mert elfogyott a benzin épp 0 liter maradt a célnál. Kár, hogy nem lett dupla győzelem, de grat Norbinak megérdemelte. :)
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2013.06.07. 21:27

Sajna most értem el egy olyan pontot, hogy elég, nincs tovább, a gépem jelen állapotában alkalmatlan videokészitésre. Már eddig is csak szenvedtem vele, ami sajnos a minőségen is meglátszott..
Egy gép reinstallal meg tudom oldani a dolgot, de a nyári szünetig nincs időm rá, így Brands Hatch-ről valószinüleg csak csúszással tudok majd vidit csinálni.. :(
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10703
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2013.06.08. 15:10

jegember95 írta:Sajna most értem el egy olyan pontot, hogy elég, nincs tovább, a gépem jelen állapotában alkalmatlan videokészitésre. Már eddig is csak szenvedtem vele, ami sajnos a minőségen is meglátszott..
Egy gép reinstallal meg tudom oldani a dolgot, de a nyári szünetig nincs időm rá, így Brands Hatch-ről valószinüleg csak csúszással tudok majd vidit csinálni.. :(
mi a hiányossága a gépednek?
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2013.06.08. 17:27

emerico írta:
jegember95 írta:Sajna most értem el egy olyan pontot, hogy elég, nincs tovább, a gépem jelen állapotában alkalmatlan videokészitésre. Már eddig is csak szenvedtem vele, ami sajnos a minőségen is meglátszott..
Egy gép reinstallal meg tudom oldani a dolgot, de a nyári szünetig nincs időm rá, így Brands Hatch-ről valószinüleg csak csúszással tudok majd vidit csinálni.. :(
mi a hiányossága a gépednek?
igaz, hogy már elég öregecske a gépem(bár a ram elég kevés, 2gb), de itt a probléma az, hogy tele van minden szeméttel a gép, és már eléggé le van terhelve, és a felvevésnél beakad
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2013.06.09. 13:14

Megcsináltam végülis, bár szenvedős volt, de remélem azért tetszik :) : http://www.youtube.com/watch?v=-OlvsnmDaj0
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2013.06.09. 19:05

Tök jó lett!Grat! :D

Próbálj meg egy CCleaner-t letölteni,és megtisztítani a géped...Nekem bevált. ;)
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2013.06.09. 21:19

Szicsó írta:Tök jó lett!Grat! :D

Próbálj meg egy CCleaner-t letölteni,és megtisztítani a géped...Nekem bevált. ;)
Ja, az jo cucc, segithet, csak backup-ot csinalj mindenkepp.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Baki » 2013.06.12. 18:15

Nem tudjátok véletlen, hogy a mód alapból nem engedi pl. az rfdynhud használatát vagy a probléma nálam lehet? Csak mert már újra raktam a módot a pluginnal együtt és semmi, viszont másik módban működik, és ha másik rf-ből rakom át mindennel együtt akkor sem jó.
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2013.06.12. 18:34

Ez a mod nem szereti az rfdynhudot, próbáld meg az XD-t én itt azt használom.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: VW Scirocco Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Baki » 2013.06.12. 18:59

Jó akkor asszem nálam van valami, mert ez sem indul el. A direkt x az tuti jó, az a legfrissebb. Ennek is egy bizonyos net framework kell hogy működjön?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 47 vendég