GP79 - Bajnokság, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Utolsó (pótlás Zandvoort) GP79 futam legyen:

Május 14. csütörtök
1
8%
Május 15. péntek
3
25%
Május 16. szombat
4
33%
Május 17. vasárnap
4
33%
 
Szavazatok száma: 12
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.04.13. 22:07

Mieza kettes a nevedben,csak nem megint leittad magad,és elfelejtetted a jelszót? :lol:
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2009.04.13. 22:07

bardocz írta:Mieza kettes a nevedben,csak nem megint leittad magad,és elfelejtetted a jelszót? :lol:
valami olyasmi :lol:
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.04.13. 22:12

Felejthető volt számomra ez a futam. Szinte 0 gyakorlással vágtam neki a futamnak, mivel nem volt időm sajnos tesztelni. Az időmérőn mégis megszereztem a 3. helyet aminek nagyon örültem. A futamon aztán szépen lassan az előttem lévők elhúztam a mögöttem lévők lemaradtak, így egy nagy űrben utaztam le szinte az egész futamot. De legalább a kocsi szar volt, rosssz volt vezetni és még lassú is volt, így beiktattam futam közben egy pörgést és számtalan sok hibát. Mindezek ellenére második lettem a futamon, aminek nagyon örülök, bár abszolút nem volt megérdemelt helyezés. ;)
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.04.13. 22:15

Nekem sajnos nem sikerült! Igaz, hogy most kevesebbet gyakoroltam, de nagyon jó setupom volt a versenyre! A qual 1.39 lett, de a race setupom is nagyon jó volt kb. ilyen időt tudtam menni! Már az első kör végén is hibáztam amikor Cselt mellé próbáltam meg betenni, de sikerült sérülés nélkül megfognom, maj a következő körben a sikánban korai gázadás miatt megcsúsztam, de sikerült megfogni, próbáltam jó irányba állni, de rámentem a szegélyre és felakadtam. :evil: Se előre, se hátra nem ment inkább kiléptem! :( Valószínű, hogy a következő futamokról hiányozni fogok, de az FW 07-et megtartanám, mert júliustól ismét jövök... ;) A fórumra azért néha benézek.
Júliusban majd legyetek velem egy kicsit elnézőek, mert először biztosan béna leszek ennyi kihagyott futam után! :lol:

Addig is jó versenyzést kívánok minden SIMCo tagnak!!!! :lol: :lol: :lol:
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10703
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.04.13. 22:18

Hát a Monza fuuuujjjj.... Aki ezt a pályát kalibrálta az egy elmebeteg volt, összevissza csúszkált, mintha vizes lenne, képtelenség volt beállítani a kocsit.
A futam nem rólam szólt, csak utaztam, nem volt tempóm, semmilyen..
Felejtős..
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.04.13. 22:19

Batihu,már csak 2 verseny van hátra.Az utolsó május 11.én lesz.Így viszont az összetettben nekem nem lesz meg a 7. hely,vagy csak nagyon neccesen,kár,hogy ki kellett hagynom 5 futamot,most 5-6-7 környékén lennék:S
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10703
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.04.13. 22:33

bardocz írta:Batihu,már csak 2 verseny van hátra.Az utolsó május 11.én lesz.Így viszont az összetettben nekem nem lesz meg a 7. hely,vagy csak nagyon neccesen,kár,hogy ki kellett hagynom 5 futamot,most 5-6-7 környékén lennék:S
3 futam van, mert Zandvoort ismételve lesz
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.04.13. 22:58

Ez kiment a fejemből.Mondjuk akkor aztán marha ideges leszek,hogy ha azon nem tudok menni,úgy,hogy az eredetin meg ottvoltam.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2009.04.14. 08:42

Az eddigi leggyengébb teljesítményemmel rukoltam elő ezen a versenyen.

Az időmérőn úgy belekeveredtem a setupokba, mint kiskutya a legfontosabb ténykedésébe :shock:

Ennek ellenére a rajt után (4.helyen) gyorsabbnak tűntem, mint az előttem haladó Cselt, de előbb az Ascari sikánban hagytam el a pályát a szélárnyék miatt, pedig ott CSelt is ugyanúgy kiegyenesítette a kanyart. Pedig készültem rá, ki is néztem egy pillanatra, hogy lássam a féktávot, de az a hülye féktáv nem odébb ment !? :lol:
Kicsit később ugyanígy szélárnyék a Parabolica előtt és már mehettem is a szerelőimhez.
Nagy kár, mert később Cselt lett gyorsabb, így valszeg jót csatáztunk volna.
Ezek után a remek formában lévő Sütit kergettem, hogy visszaszerezzem a 4. helyet, de mielőtt utolértem volna.... puff megint lebontottam az elejét. Aztán megismételtem harmadszor is. Mivel megint ugyanazok az alkatrészek törtek, már nem tudtak mindent újra cserélni, volt amit a satupadon egyengettek ki úgy ahogy.

Így aztán örülhettem a célbaérésnek is
Név: Rebók József
Johnee
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.03.25. 20:17
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: Johnee » 2009.04.26. 02:11

Sziasztok!
A holnapi :idea: :?: futamon sajnos nem tudok indulni, mivel valószínűleg nem érek haza a futam kezdetéig, de azért mindenkinek izgalmas versenyt kívánok
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 30 vendég