GP79 - Bajnokság, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Utolsó (pótlás Zandvoort) GP79 futam legyen:

Május 14. csütörtök
1
8%
Május 15. péntek
3
25%
Május 16. szombat
4
33%
Május 17. vasárnap
4
33%
 
Szavazatok száma: 12
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2009.05.12. 09:30

Zéró gyakorlással indultam tegnap, stabil de lassú köröket nyomtam.
A 15-20 kör végére már kezdtem élvezni a vesenyt.
Nagyon örülök, hogy a rekord számú célbaérkezők között végeztem.... :P

karol
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Johnee
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.03.25. 20:17
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: Johnee » 2009.05.12. 10:18

Melyik zandvoort pályán toljuk majd a pótlást? valaki tud dobni egy linket.
thx
Avatar
süti
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:17
Tartózkodási hely: Győrzámoly
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: süti » 2009.05.12. 19:07

Szörnyű volt pedig 70-kört biztos lehajtottam a gyakorláskor.Nem írok bőven,mert igy sincs sok kedvem. A sikánnál a palánkot üdvözöltem-kerék felcsatolás a boxba. A sikánnál a palánkot üdvözöltem,de most már tegező viszonyba vagyok vele.Szépen körbe gyorsan de a kocsi gellert kapott az utolsó szektorba és most a másik kerék is le esett a gépről. Kormányzott kerekek nélkül
nem tudtam a boxba menni, igy felhúztam a vitorlát,hogy majd a szél besegít.De sajnos a szél is elszállt valahol,igy a stop gombot megnyomtam az autóban és szép lassan begyalogoltam a bázisra,ahol már a hűtőben várt a hideg sőr. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára süti 2009.05.13. 20:01-kor.
Süti
Avatar
Juan G
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: Juan G » 2009.05.12. 20:07

Cselt írta:Ezt komolyan mondom nem hiszem el. Futam előtt direkt kihúztam meg visszadugtam a kormányt, hogy ne legyen gond majd verseny közbe, erre a 3-4. kör környékén behalt. Hihetetlenül el vagyok keseredve. Azt hiszem nagyon hamar lecserélem ezt a kormányt. Pedig most kijöhetett volna egy jó eredmény... :| :cry: :( :( :(
hát én is sajnálom, nem tudom mi lett volna a vége ...
Thomas Schu
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.03.26. 07:28
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: Thomas Schu » 2009.05.13. 11:22

A versenyre én se valami sokat tudtam készülni. Elégedetlen voltam a kocsival, setupot nem találtam hozzá. Végül Süti kollega által kapott beállításokkal próbálkoztam, amit a verseny előtt sikeresen állítottam az én vezetési stílusomnak megfelelőhöz. Az eredmény 7. hely az időmérőn (legalább most nem az utolsó). A verseny az eddigi versenyeim legjobbja volt. Hiába kellett kétszer is kilátogatnom a boxba (koccanás), végig keményen nyomtam. Az eleje volt a legizgalmasabb, mikor karolt próbáltam, leszakítani magamról, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Gratula cimbi, 0 gyakorlással is kemény ellenfél voltál. Megérdemelten lettél második. Nekem meg EZ AZ ELSŐ ONLINE DOBOGÓM, remélhetőleg legközelebb már önerőből is fel tudok jutni a pódiumra. Már alig várom a következő versenyt, jó volna már tudni mikor lesz, és hogy pontosan melyik pálya specifikáción.... jah, és ami a jövőévi gp79et illeti: stipi stopi lotus mk80:):)

Mindenkinek eredményes záróversenyt kívánok!
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2009.05.13. 13:39

Thomas Schu írta:A versenyre én se valami sokat tudtam készülni. Elégedetlen voltam a kocsival, setupot nem találtam hozzá. Végül Süti kollega által kapott beállításokkal próbálkoztam, amit a verseny előtt sikeresen állítottam az én vezetési stílusomnak megfelelőhöz. Az eredmény 7. hely az időmérőn (legalább most nem az utolsó). A verseny az eddigi versenyeim legjobbja volt. Hiába kellett kétszer is kilátogatnom a boxba (koccanás), végig keményen nyomtam. Az eleje volt a legizgalmasabb, mikor karolt próbáltam, leszakítani magamról, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Gratula cimbi, 0 gyakorlással is kemény ellenfél voltál. Megérdemelten lettél második. Nekem meg EZ AZ ELSŐ ONLINE DOBOGÓM, remélhetőleg legközelebb már önerőből is fel tudok jutni a pódiumra. Már alig várom a következő versenyt, jó volna már tudni mikor lesz, és hogy pontosan melyik pálya specifikáción.... jah, és ami a jövőévi gp79et illeti: stipi stopi lotus mk80:):)

Mindenkinek eredményes záróversenyt kívánok!
Köszönöm, ha nem hibázol annyit, simán második vagy.
Én inkább stabil de lassabb köröket mentem, mert tudtam hogy nincs elég tartalék alkatrész a boxban :))))
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.05.13. 18:13

Csak a nyálamat csorgatom... :cry: Sajnálom, hogy nem indulok az utolsó futamokon! :evil:
Mindenkinek jó versenyzést! :D
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Avatar
süti
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:17
Tartózkodási hely: Győrzámoly
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: süti » 2009.05.14. 17:26

Zandvoorti futam mikor lessz, és melyik javított pálya kerül fel?
Süti
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.05.14. 18:33

süti írta:Zandvoorti futam mikor lessz, és melyik javított pálya kerül fel?
ma este beállítom, és kiírom a napot
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Thomas Schu
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.03.26. 07:28
Kapcsolat:

Re: GP79 - Bajnokság, társalgó

Hozzászólás Szerző: Thomas Schu » 2009.05.15. 18:29

Szerinem akár el is maradhatna a verseny. Vége az idénynek, ,kiosztjuk a watkins glen-i pontokat és kész. Így szerintem nem sok értelme van. Nem a szervezést kritizálom (bár tény, hogy dátum és pálya még nincs), hanem úgy az egészet. Idővel sokan kikoptak a bajnokságból, nem tudom ez a jó időnek köszönhető e vagy minek...A lényeg, hogy jó volt, szép volt, remélem ősszel -kicsit többen- folytatjuk.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég