Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2012.12.04. 14:34

felig viccess, felig szenvedos futam volt..

idomeron 1 koron nem volt rossz a kocsi, bar a 1.20.5-tol nagyon elmaradtam, bar ez felig a forgalomnak volt koszonheto..

Verseny: Az elso 1-2 kort megnyomtam el is szakadtam picit, aztan begorcsolt jobb labamon az egyik labujam, fektavokon probaltad vissza "feszinteni" de csak nem sikerult :D kozbe persze Freakyo konnyeden utolert es probaltam vedekezni olyan 4-5-6 korig birtam igy, aztan miutan 1 lekorozott leterelt a palyarol, es freakyo amugy is elment az egyenesbe megalltam picit kinyujtani magam :D ... 5-6 mp-be telt.. de megerte :D utana box-nal elfelejtettem kikapcsolni a javitast igy Hegyvari is megelozott aztan ahanyszor kozeledtem ra mindig volt 1 lekorozott aki feltartott / lelokott a palyarol stb... egyszeruen pechem volt veluk tegnap na.. Tenyleg sracok ha megkapjatok a ket zaszlot 1 vmit NE csinaljatok idealis iven ne lepjetek ra fekre, plane ne 2 kanyar kozott :/.

a vegen igy begurultam 3dik helyre, igazabol ez egy tesztfutam volt, mert fogalmam se volt errol az autorol hogy is fog viselkedni, van par hasznos info amit remelem elonyomre tudok forditani a kov futamon hogy freakyo ne unatkozzon ott elol :) (egyebkent grat neki egyertelmuen o volt a leggyorsabb)
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2012.12.04. 15:51

Jó kis futam volt, de sajna nekem is meggyűlt a bajom a lekörözöttekkel.
Időmérőn hagytam benne még kb 2 tizedet, ami elég sokat javított volna a helyezésemen, de sajna nem tudtam kiautózni így 9. helyről indulhattam csak.
A rajtot sikerült jól elkapni, és az első kört is megnyomtam így az 5 helyen autóztam. Aztán valaki még hibázott előttem, így feljöttem a 4. helyre. Kb Jani tempóját tudtam tartani. Kicsit más taktikán mentem, ami lehet, hogy nem volt a legjobb. Kicsit többet akartam kintmaradni az első etapban, hogy aztán a másodikra fel tudjam rakni a softot. Talán túl sokáig is vártam ezzel, mert már baromi lassú voltam. Amikor kimentem utána pedig beragadtam Füstös kolléga mögé, aki bár lekörözött volt, de ez nem tudatosult benne. Hallottam már mástól is, hogy későn adja be a kéket a játék, de csodálkoztam, mert kb a seggében mentem. Én elhiszem, hogy nem volt kék, de akkor ennek utána kéne nézni, hogy megfelelően működjön a zászlószabály (Emercio légyszi!). Annyira felhúztam magam, hogy több kanyaron át nem engedett el, hanem még inkább csatázott velem, hogy egyből el is hajítottam a még hideg gumikon a kocsit. Visszacsúsztam a 8. helyre. Innen viszonylag jó tempóban a friss soft gumikon jöttem fel. Az utolsó körben is sikerült még egy előzést bemutatni így 5. lettem végül. Ami nem rossz, ha azt nézem, hogy 9.ről rajtoltam, de benne lett volna egy dobogó is akár. Legközelebb remélem több szerencsém lesz.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
dodiiee
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2009.10.31. 16:45
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: dodiiee » 2012.12.04. 16:05

ct 43:34 Füzy B. -Szabó B. féktávon hátúlról meglök, sajnos jó pár pozíciót bukok.

Bocs érte, elég csúnyán benéztem azt a féktávot a forgalom miatt.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.12.04. 18:38

kaszasi írta: 25-dik körben Szicsó (a turo rudi kocsi :lol: ) utolért de aztán sajna megcsúszott pedig tök jól jöttünk egymás mellet pár kanyar elejéig.
:lol: "túrórudi" :lol: Beteg!!! :lol:
Jaja,jó lett volna,de 25 kör után,már nem úgy működtek a soft gumik. :mrgreen:
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.12.04. 18:52

Hannibal írta:Karoli Robert óvja Szigeti Csabát

CT:22:31
Ütközés miatt lassan megyek ugyan a pályám, de Ő fékezés nélkül belém jön. Valószínűleg sárga zászló is volt, mert előtte 2-en is falhoz csapódtunk.
/a replay alapján én így látom/ Az viszont igaz, hogy lekörözött voltam.
:lol: :lol: :lol:
A lekörözéshez ennek semmi köze...Night-nak is igaza van teljesen,amit leírt.
1. - lassan mész a pálya közepén
2. - befordítod az ideális ívre,ahol ki akarlak kerülni
3. - a fogyóholdnak több köze volt a pályához,mint Neked
4. - tönkreteszed több ember versenyét,de körökön keresztül,még mindig gereblyézed a pálya szélét,hátha összejön valami siker számodra.

Vegyél be két Xanax-ot,igyál rá egy felest,és ülj autóba,ahol nem közlekedik senki...így talán felidéződik a versenyed,hogy hogy is vezettél. :evil:
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2012.12.04. 18:53

dodiiee írta:ct 43:34 Füzy B. -Szabó B. féktávon hátúlról meglök, sajnos jó pár pozíciót bukok.

Bocs érte, elég csúnyán benéztem azt a féktávot a forgalom miatt.
No para, én is szoktam ilyet csinálni ;)
Név:Füzy Barna
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2012.12.04. 18:57

Kola19 írta:ct 63:46-tól Füzy B. - Kovács Laci Lekörözném, de visszatámad, meglök. Aztán egy körön keresztül nem enged el, mivel ez az utolsó kör, így nem kap automata büntetést a géptől.

Barna! Amikor megelőztelek, nekem azt írta a gép hogy 1 hellyel előrébb kerültem. Visszanéztem a replayt, és valószínű hogy a Füstös (remélem jól írom!) urat előztem meg. De! Nem kaptam kék zászlót hogy engedjelek el. Gondolkodás nélkül megteszem ha van kék zászló, de nem volt. Ezáltal azt hittem hogy az előzés jogos. Valóban meglöktelek egy kicsit ezért bocsánatodért esedezem!!! :oops: Mielőtt leírnád hogy miért nem néztem az órát, összevissza irkált mindenfélét! Nem hittem neki!

Voltak érdekes graf bakik, és különböző követési idők a verseny alatt. Egyik pillanatban a mögöttem lévő le volt körözve, utána hirtelen már csak 3 másodpercre volt tőlem. Ez vajon miért van? :o
Volt már velem is ilyen, hogy az utolsó körben nem jött meg a kék zászló. A versenyen kicsit feszült voltam, mivel Szigeti Andris a nyomomban volt. Nincs harag persze, csak jeleztem.
Név:Füzy Barna
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2012.12.04. 20:00

kamikaze írta:
Kola19 írta:ct 63:46-tól Füzy B. - Kovács Laci Lekörözném, de visszatámad, meglök. Aztán egy körön keresztül nem enged el, mivel ez az utolsó kör, így nem kap automata büntetést a géptől.

Barna! Amikor megelőztelek, nekem azt írta a gép hogy 1 hellyel előrébb kerültem. Visszanéztem a replayt, és valószínű hogy a Füstös (remélem jól írom!) urat előztem meg. De! Nem kaptam kék zászlót hogy engedjelek el. Gondolkodás nélkül megteszem ha van kék zászló, de nem volt. Ezáltal azt hittem hogy az előzés jogos. Valóban meglöktelek egy kicsit ezért bocsánatodért esedezem!!! :oops: Mielőtt leírnád hogy miért nem néztem az órát, összevissza irkált mindenfélét! Nem hittem neki!

Voltak érdekes graf bakik, és különböző követési idők a verseny alatt. Egyik pillanatban a mögöttem lévő le volt körözve, utána hirtelen már csak 3 másodpercre volt tőlem. Ez vajon miért van? :o
Volt már velem is ilyen, hogy az utolsó körben nem jött meg a kék zászló. A versenyen kicsit feszült voltam, mivel Szigeti Andris a nyomomban volt. Nincs harag persze, csak jeleztem.
Köszönöm Barna! Örülök hogy nincs harag! Igyekszem jobban odafigyelni legközelebb! Remélem hogy Emerico utánanéz méé nem megy a kék zászló rendesen, és hogy miért irkál hülyeségeket a követési időket illetően! Kérlek Imre nézz utána mert k**va szar így!!! Előre is köszönöm!
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2012.12.04. 20:03

[quote=Vegyél be két Xanax-ot,igyál rá egy felest,és ülj autóba,ahol nem közlekedik senki...így talán felidéződik a versenyed,hogy hogy is vezettél. :evil:[/quote]

:D :D :D :D :D Tisztára mint a nyugdíjasklubban!
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.12.05. 18:42

Mugen írta:Autót váltanék:

Új kocsi:

Név: Mikle István
Nick: Mugen
Autó: Xanavi Nismo - Nissan 350Z
mennyire árulóóóóóóóóóóóó. Direkt csináltak neked a valóságban egy Mugen nevű csapatot teeeeeeeeeeee, és nem azt választod? hallatlan :D
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 21 vendég