Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2012.12.18. 18:21

Joke írta:Cselt teljesen feleslegesen meglökött, kiforgatott és éppen próbáltam a füvön visszafordítani a kocsit, de pont ott akartad elkerülni a kalamajkát. :cry:
Bocs Joke az én hibám volt, de pont megcsúsztál előtte a kanyarban és így kicsit meg is lepődtem, hogy milyen lassan veszed azt a kanyart, ezért is koccoltalak le hátulról, bocsi :(

A futam amúgy valami katasztrófa volt. Nem ment jól a pálya, időmérőn a legjobb időmet futva is csak a 12. helyre voltam jó, nagyon szoros volt a dolog.
A rajtnál aztán rögtön valakit keresztbeforgattak előttem, így kicsúsztam és a mezőny legvégéről kellett újra felküzdeni magam. Ez viszonylag jól ment a sok kicsúszónak köszönhetően, de aztán volt Joke-val az említett incidensünk, meg másoknak is sikerült hátulról megtalálniuk (viszont legalább visszaengedtek, az szép gesztus volt), szóval szörnyű volt.
Végül a 13. helyen sikerült beevickélni, remélem ennél csak jobb futamaim lesznek.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.12.18. 18:40

Matthew91 írta:Csöndes Máté óvja:

....
Szigeti Csaba - 21:02
Máté...nézd vissza még egyszer Te is...még hozzád sem értem,de már ellenkormányzol,tehát megcsúszik az autód hátulja.
Ezért pöccentettelek meg,mert belassultál...amúgy is megforogtál volna. ;)
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.12.18. 21:19

F4Zi!

A 35. körben mikor megelőztél az nem volt épp nőies.
Nem óvom meg, mert csak idő kérdése volt, hogy megelőzz, de legközelebb próbálj légyszi elférni a pályán.
Kösszke.
The Power of Dreams
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2012.12.18. 23:04

Metac, kérlek, legközelebb időmérőn, még ha gyorsabb is vagy (már pedig az vagy) ne versenyezz, ne lökdöss kanyargós szakaszon. Én is próbáltam jó időt menni ennyire sikerül. Az egyenesben simán le tudsz előzni, sőt el is engedlek, ha kell. Így a te mért köröd is rossz, ez mondjuk nem zavar, de az enyém is elrontod, na ez már zavar. Kösz
Név:Füzy Barna
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2012.12.19. 00:11

fasza a vidi! ;) grat!!
Név: Pintér Roland
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2012.12.19. 00:15

Cselt írta:
Joke írta:Cselt teljesen feleslegesen meglökött, kiforgatott és éppen próbáltam a füvön visszafordítani a kocsit, de pont ott akartad elkerülni a kalamajkát. :cry:
Bocs Joke az én hibám volt, de pont megcsúsztál előtte a kanyarban és így kicsit meg is lepődtem, hogy milyen lassan veszed azt a kanyart, ezért is koccoltalak le hátulról, bocsi :(

A futam amúgy valami katasztrófa volt. Nem ment jól a pálya, időmérőn a legjobb időmet futva is csak a 12. helyre voltam jó, nagyon szoros volt a dolog.
A rajtnál aztán rögtön valakit keresztbeforgattak előttem, így kicsúsztam és a mezőny legvégéről kellett újra felküzdeni magam. Ez viszonylag jól ment a sok kicsúszónak köszönhetően, de aztán volt Joke-val az említett incidensünk, meg másoknak is sikerült hátulról megtalálniuk (viszont legalább visszaengedtek, az szép gesztus volt), szóval szörnyű volt.
Végül a 13. helyen sikerült beevickélni, remélem ennél csak jobb futamaim lesznek.
Harag elszállt, óvás ezután jön :mrgreen: , mert elég messze voltál, hogy legyen időd fékezni. De tényleg nincs harag, nincs bosszúálló hangulatom. :lol:
Név: Rebók József
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2012.12.19. 19:13

Egész jó verseny volt. Nagyon jót csatáztam Papp Viktorral :D a végén még Takati is csatlakozott, meg Rebók Józsit is jó volt üldözni.
Roland bocs a kiforgatásért, versenyen én úgy láttam belagoltál, de server replayen meg az látszik hogy megcsúszol és nagyon belassulsz.. :(
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
MetaC
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.05.31. 20:00
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MetaC » 2012.12.19. 19:52

kamikaze írta:Metac, kérlek, legközelebb időmérőn, még ha gyorsabb is vagy (már pedig az vagy) ne versenyezz, ne lökdöss kanyargós szakaszon. Én is próbáltam jó időt menni ennyire sikerül. Az egyenesben simán le tudsz előzni, sőt el is engedlek, ha kell. Így a te mért köröd is rossz, ez mondjuk nem zavar, de az enyém is elrontod, na ez már zavar. Kösz
Rosszul jött ki a lépés, ne haragudj!
dodiiee
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2009.10.31. 16:45
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: dodiiee » 2012.12.20. 00:02

JeRm írta:fasza a vidi! ;) grat!!
Köszi. :)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég