Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2012.11.05. 23:13

Csessze meg az a kicseszett motor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.11.05. 23:23

Capeta írta:Csessze meg az a kicseszett motor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!
jól látom hogy azt írtad hogy :evil: ?
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.11.06. 00:35

Capeta írta:Csessze meg az a kicseszett motor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!
Annyira kicseszett, hogy kicseszett veled
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.11.06. 00:38

Jó futamok voltak. Próbáltam jermyonak segíteni ahogy tudtam (volna) de nem ezen múlt

Gratula mindenkinek, meg köszi :)

Csapatot is sikerült megnyerni. A motorháztetőnkön találtható szövegből néhány teljesült. Jerm lett a legenda, én a superstar....Márk meg folytatta a gurulást :lol:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
Márk
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2011.10.27. 09:56
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Márk » 2012.11.06. 00:51

freakyo írta:....Márk meg folytatta a gurulást :lol:
GTFO :lol:
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2012.11.06. 01:37

Vééégre F1 Real feel után be tudtam fejezni 1 bajnokságot! Rengeteget tanultam a futamokból főleg gumikopás miatt szenvedtem nem 1 pályán de így a végére kiderült miért zabáltam annyira őket és sikerült is változtatni a stílusomon. Valencia után sokkal jobb volt így a versenytempóm, élveztem a versenyeket, azt h végre nem azon kellett idegeskednem mikor kapok defektet. Dobogót sajnálom h nem lett meg nagy meccs volt itt a végén a 2 Gabival.
Sajna Bika esélyem nem volt h kikerüljelek uccsó pillanatban ráfékeztem de nem bírtalak kikerülni :/ Tényleg bocsi!! Bernhardt Gabit első futamon nem tudtam utolérni, 2. futamon pedig 2x is sikerült visszaelőzni de végén Bika csúszása miatt elment mellettem és onnantól esélyem nem volt a dobogóra.
Összességében nagyon élveztem, most a hétfői verseny napok is tökéletesek nekem, Frikknek Grat! és mindenkinek aki végig tolta! várom nagyon a következő bajnokságokat! :)
Név: Pintér Roland
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2012.11.06. 10:12

Érdekes futam volt a tegnapi volt benne crash bőven.
1 futam vége előtt valamiért a vidikártya letiltott igy nem jutottam át a célvonalon.De ujra indítottam a gépet és utána jó volt.
2 futam utolsó körnél Miha a célegyenes előtt megelőzött,gondoltam kicsit megtolom hogy gyorsabban haladjunk,mert lényegtelen volt hányadiknak futok be.De a Chevije nem bírta a Jaguárom tempóját és kigyullad a motorja.Bocsi érte.
Szerintem nagyon jó volt ez az utolsó futam ;)
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2012.11.06. 10:41

Talán az egész bajnokság legjobb futamai voltak a számomra.
Időmérőn abszolút kihoztam a maximumot a kocsiból, jókor kaptam szélárnyékot a célegyenesben is, az a kör nagyon összejött. Nem is tudtam utána megközelíteni azt az időt.
Az első versenyen Gabival küzdöttem, csodálkoztam is, hogy tudtam tartani vele a lépést, jól ment a kocsi. Aztán ő hibázott, így elmentem mellette és feljöttem a 3. helyre amit végül sikerült megtartani, bár Jani nagyon közeledett, de ő is hibázott.
A második futamon jó kis vonatozás volt. Az elején az ufok hamar átmentek rajtam, de aztán szépen tartottam a lépést az előttem lévőkkel. Itt is sikerült stabilan végigmenni és mások hibáit kihasználva feljöttem a 4. helyre, ami nagyon jó eredmény.

Összességében jó kis bajnokság volt, bár azt újra megtanultam, hogy lassú kocsival eléggé lélekölő menni.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
Milán
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.09.14. 13:04
Név: Sirán Milán
Kormány: Logitech G27
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Milán » 2012.11.06. 12:14

kaszasi írta: 2 futam utolsó körnél Miha a célegyenes előtt megelőzött,gondoltam kicsit megtolom hogy gyorsabban haladjunk,mert lényegtelen volt hányadiknak futok be.De a Chevije nem bírta a Jaguárom tempóját és kigyullad a motorja.Bocsi érte.
Az én voltam, de mind1 volt úgy is. :)

Amúgy a verseny nagyon gyatra volt, első versenyen a rajtnál keresztbeálltam, ahogy elindultunk beakadt a játék és már csak azt látom a falban vagyok, bocsánat akinek elrontottam a versenyét, de nem volt szándékos, egyébként probáltam felzárkozni, de sikerült a falat megpuszilni igy irány a box, majd újabb felzárkozás, de talán 2 körrel a vége előtt elszált a motor. :S
Második versenyen utolsó helyről elég óvatos rajtal indultam nehogy megint baj legyen, de az első kanyaros történetbe én is belekerültem, igy megint szevasz a lökháritónak irány a box, (Chevynél nagy volt a munka a boxban, úgy mint az első versenyen megint szinkronban jöttem be Emericoval) utólsó hely, felzárkozás. Kár volt érte mert sikerült jobb beállitást találni a versenyre és jobban is mentem, de ahogy az elején van irva, úgy az utólsó körben megint elszált a motor egy elég érdekes szituációban. :D Ez van, kár hogy csak pár futamon tudtam részt venni, de megint a vége felé éreztem a modot, talán máskor.
Tequila
2024 licenszes
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2009.03.26. 14:44
Név: Bernhardt Gábor
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Paks
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tequila » 2012.11.06. 13:27

Nagyon örülök, hogy végig tudtam versenyezni a bajnokságot, összességében nagyon jól éreztem magam itt, nagyon tetszettek a nagy létszámú futamok, kihívás is volt bőven, hiszen rengeteg jó versenyző indult.
A tegnapi futamok is marha jók voltak, az első azért mert sikerült végre egy majdnem tökéletes futamot futni hiba nélkül, a második meg a csaták miatt volt élvezetes. Ahogy utólag menéztem mindenki teljesen másképp lőtte be a váltót, ennek volt köszönhető, hogy a 8. helyről berajtoltam a 3.ra. A kocsi viszont totál idegen volt számomra, nem is értettem ennek az okát, nagyon idegesen viselkedett, le is maradtam az első két körben, utána picit másképp is kellett vezessem. De legalább futottunk egy izgalmas futamot, a vége felé amikor Bika hibázott, és magával rántotta Jerm-et úgy voltam vele mindent vagy semmit, ha most nagyon elveszem akkor megint csak vonatozás lesz, szerencsém volt mert találtam kettejük között épp annyi helyet, hogy átvehessem a vezetést, amit a végéig már meg is tudtam tartani.

Ha jól számoltam, és nem lesz semmilyen büntetés akkor ezzel feljöttem a 2. helyre az összetettben, most sajnálom eléggé az első futamot Monzában, ahol eszméletlen sok pontot buktam, és ezt végigvittem a teljes bajnokság alatt.

Gratula mindenkinek aki végigcsinálta a szezont, Freaknek a bajnoki címhez, és mindenkinek akivel csatázhattam párat. Sajnálom, hogy a csapatom a szezon felét kihagyta egyéb elfoglaltság miatt.
Nem tudom a következő időszak hogyan alakul nálam, de amennyiben hasonlóan jó bajnoki jön össze elképzelhető, hogy jönni fogok :)
Gabor Bernhardt
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 35 vendég