Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2012.10.23. 09:36

Márk írta:Oldman!
Több hely nem volt ott?Vagy ilyen kelendő a BMW lökhárító? :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=QZErZn4U ... e=youtu.be
Kellendo hat! :) annyit nezegettem, beleszerettem...

viccett felre teve, abszolut beneztem az egeszett, pont olyan tavolsagra voltal hogy kitakartad a fekpontot amihez viszonyitok ott es mar keso volt mire eszbe kaptam. (alapbol egyebkent abba a kanyarba a maserattinak ketszer akkor fektav kell mint a bmw-nek. ha megnezed replayt lathatod hogy kb akkor kezdek el fekezni mint te.. csak egyszeruen a maseratti-nak az nem eleg). szoval lenyeg a lenyeg abszolut valalom hogy beneztem.

Es tenyleg bocs.. nagyon bocs.. mert nagyon nagyott mentel, elotte mindig teljesen fair-ul vedted az iveket.. (szinte mar bosszantoan jol vedekeztel :D. de szerintem en is mindig korrektul tamadtalak elotte).. elveztem a csatat es sajnaltam hogy ilyet belehibaztam.

A maseratti meg meg mindig 20 perces auto.. elso futamon ucso korbe defekt.. 2dik-rol 4-dik hely.. igaz az tolatva :D. (egyebkent freak kozepen a nyujtat jobbosba kaptam deffektet. ott estel ram. meg 2 kanyarig tudtalak ugy tartani. aztan a lassu visszaforditobol mar keresztbe jottem ki :/ ).
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Tequila
2024 licenszes
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2009.03.26. 14:44
Név: Bernhardt Gábor
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Paks
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tequila » 2012.10.23. 10:09

Hát ez a futam valami eszméletlen szenvedős volt nekem, marhára nemtudtam élvezni egyetlen percét sem, hiába ismertem a pályát, de tisztességből végigcsináltam. Igaz a bajnokságért próbáltam küzdeni, de ez sajnos jelenleg úgy néz ki elúszott, nem hinném, hogy Freak és Bika akkorát bakiznának, hogy esélyem lenne, ráadásul szerintem Jerm is vissza fog előzni. Utolsó futamra amúgy sem tuti, hogy tudok majd jönni, de szeretném befejezni a szezont.
Valahogy nagyon nemvolt meg a tempóm itt, köszönhetem ezt mondjuk magamnak, kvali előtt nemsokkal kezdtem el foglalkozni a dologgal, nem is voltam most túlságosan versenyre hangolva, így törvényszerű volt a szenvedés.
Gabor Bernhardt
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2012.10.23. 11:14

Sajnálatos hogy ilyen kevesen voltunk.Bárt ezt lehetett sejteni az ünnepek miatt.
kvali :10-11 hely
Race I:10 helyen végeztem aszem
Race II:Itt aszem 9 lettem a 17 helyről.egyre jobban élvezem azt a hátsókereket.:)
FANATIC OF THE SPEED
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.10.23. 13:19

Oldman ha te mondod. Bár replayből semmi defektre utaló jelet nem láttam. Se szikra se furcsa mozgás. A tolatáson jót nevettem. Jermet majdnem legyorsultad :lol:

Fair play díjat kaphatna Márk és Szicsó mert inkább tolták a Janit az 1. Racen :D ;)
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2012.10.23. 14:21

freakyo írta:Oldman ha te mondod. Bár replayből semmi defektre utaló jelet nem láttam. Se szikra se furcsa mozgás. A tolatáson jót nevettem. Jermet majdnem legyorsultad :lol:

Fair play díjat kaphatna Márk és Szicsó mert inkább tolták a Janit az 1. Racen :D ;)
Igen, nagy köszönet érte nekik! :)

2 verseny, 2 motor... Nem értem mitől történhetett ez, még kíméletesebben is mentem talán mint szoktam... :/
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2012.10.23. 14:40

Jani! Mikor néztelek verseny előtt edzésen iszonyat mód kihúzattad! Végig piros fordulaton váltottad el szinte szabályzáson. Tuti h ettől volt a motorgyilkolás. Nem csak h megölöd így a mocit de ott már nyomaték sincs és nem húz az autó annyira.
Név: Pintér Roland
Tequila
2024 licenszes
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2009.03.26. 14:44
Név: Bernhardt Gábor
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Paks
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tequila » 2012.10.23. 15:14

Én általában az utolsó "pöcök" és a piros között váltom el.
Gabor Bernhardt
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2012.10.23. 16:08

Szicsó írta:Pali..bazz! :lol:

Első versenyem,úgymond uncsi volt...egyedül köröztem a 9. helyen,biztonságban. :D Mondjuk a rajtnál kaptam pofont Lacitól. :P
Másodikon meg gyilkoltam a gépet,de nem sikerült utolérnem Norbiékat...még az elején hibáztam is.
Szaboz...bocsi a támaszkodásért!Kár,hogy megforogtál kigyorsításon,pedig vissza akartalak engedni. ;)

qzin!Mé' nem jöttél? :D
Csabi még 19 óra körül sms-ezett, hogy valahonnan nem ér ide a versenyre...

A forgatás nem befolyásolta megismételhetetlen eredményességemet... Még soha nem estem ki egy hétvégén két versenyből.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.10.23. 17:06

A manóba! :D
Sebaj,majd legközelebb gyűjtünk sok-sok pontot vele. :D

Nem csodálom,hogy sokan hibáztak ezen a pályán (Én is)...azért nem volt ez annyira egyszerű. ;)
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.10.23. 17:08

freakyo írta: Fair play díjat kaphatna Márk és Szicsó mert inkább tolták a Janit az 1. Racen :D ;)
Ez alap ilyenkor ;) Igaz,csak az utolsó pár méterre értem utol Őket :D ...csak paráztam,mert Laci gyorsan közeledett. :lol:
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 27 vendég