Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Márk
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2011.10.27. 09:56
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Márk » 2012.08.28. 13:58

oldman írta:
Márk írta:Azért álljunk meg egy szóra.
Mindenki választhatott autót,amilyet akart.Miért nem teszteltetek?Nehogy már az e90-es pilóták legyenek a hülyék,mindenkinek megvolt rá a lehetősége,hogy olyat válasszon,amit jól tud vezetni,vagy egyszerűen gyors.Elég unalmas kezd lenni,hogy itt is,és a WTCC-ben is megy a siránkozás.Ha meg rossz autót választottál,magadra vess,ne pedig ezt meg azt kérjél az autóra.
Akkro alljunk meg 1 szora! :D

Ki irta hogy az e90 pilotai hulyek? nem.. egyaltalan nem azok.. mikor lattad hogy en olyat irtam hogy e90 butitsuk vissza? egyszer sem... en annyit szeretnek elerni hogy mas autoval is legyen eselye az embernek ne csak azzal... *a chevy meg jo auto egyebkent... es nem nem azert irom ezt mert Bika vezeti .. hanem azert mert leteszteltem. Az hogy Bika vezeti csak plussz nehezito tenyezo hogy elotte vegezzen az ember :D..

Figy szerintem Emerico is direkt szokta kozeliteni egymashoz az autokat hogy mindenkinek egyenlo eselye legyen. Es mindezt tok jol el is szokta erni hogy attol hogy mas az auto fizikaja, meg kb ugyanolyan koroket lehet vele menni.. es en ezt mondtam az elejen hogy ez kb mar most is megvan.. bar szerintem meg mindig van 3-4 tized egy bombi / maserati kozott.. de ez az a tavolsag amit lelehet gyurni ha az ember beletalal a setupba.. vagy epp agresszivabb beallitasokkal megy. Engem nem zavar hogy nehezebben vezetheto a maseratti engem az zavar hogy ha 110% megy vele az ember akkor se eleg jo ahoz hogy elol vegezzen.
Nem pont rád értettem :D Bercisannak próbáltam válaszolni.
Persze mindenkinek meglehet a saját véleménye,az enyém ez.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10703
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.08.28. 14:14

Egyébiránt az autók közti különbség pályáról pályára változna, ha változatosak lennének a pályák, de ebben a bajnokságban sajnos ez a versenynaptár. Most Mugello ismét az erősebb, hosszabb kocsiknak kedvez majd. Még átnézek egy két dolgot a modban.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Bercisan
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.07.09. 19:15
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bercisan » 2012.08.28. 14:45

Na akkor most "tisztába rakom magam".Azért írtam le a véleményemet,mert amint látom itt sokat van foglalkozva a móddal.Gondoltam,hogy ezzel nem ártok meg senkinek.Ha jobban elolvasnátok a kommentemet (még az 1 sőt)akkor látnátok hogy nem lehülyézésről van szó!egyszóval azt próbáltam meg kifejezni,hogy könnyebb vezetni a e90 et. Azt nem kétlem,hogy a ti autótok is túlkormányozott..Az én filozófiám az az,hogy ti azért mentek "instabil autóval",hogy a végsebességetek meglegyen.Én meg nem tudok gondolni a végsebességemre,mert ha lejjebb veszem a szárny-t akkor számomra vezethetetlen az autóm.Azt meg nem értem,hogy miért lenne baj ha keményebb gumikat kérek (kérnénk).Ha lenne egy keményebb szett akkor mindenki tudna maxon autózni,és nem kellene attól félnie hogy az utolsó körökre elfogy a gumi.Persze ez csak az én személyes véleményem.
Név: Kovács István
Kormány: Logitech Momo
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.08.28. 16:19

4-10el mentem doningtonba. Maserati 4el volt gyorsabb alattam, ugyan azzal a szettel. De sztem abszolút nem találkoztunk mi a futamon, szóval mind1 is.
A valóságba se a qualis setuppal mennek. Egy eleve agresszív setuppal ne is akarjatok tartos gumikat :roll:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
morfi
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:11
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: morfi » 2012.08.28. 16:27

Cselt írta:Oldman légyszi kicsit jobban figyelj arra ha valaki bemegy melléd. Úgy húztad rám a kocsit mintha ott se lettem volna.
Ez azért rád is igaz Cselt. Oké, hogy első helyért ment a meccs, de kétszer is volt olyan, hogy bementem melléd és letoltál az útról az egyenesben.
morfi
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:11
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: morfi » 2012.08.28. 16:38

freakyo írta: mind 3 :D

Elmondhatjuk, hogy a setuppal befolyásolod a kocsid "fizikáját" mozgását. A setupot meg a vezetési stílusra kell rá állítani.
A vezetési stílus az adott kocsi fizikájától is függ.

Ezt pampogtam múltkor is, hogy mind morfi, mind Leitner Norbi pörgött forgott imolába. Most is. Ők e90el mennek..........szóval ennyit arról, hogy melyik autó, hogy fogyasztja a gumit, illetve hogy nem akar megforogni.
Én inkább a 4. lehetőséget mondanám: A gyakorlás hiányától. :D(ami egyébként a saját hülyeségem)

Egyébként addig, amíg nem lesz azonos technika mindenki alatt, addig mindig lesznek ilyen és olyan panaszok. Mint ahogy Vettel is rögtön sír a valóságban, ha nem kapja meg a legjobb kocsit. :D
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2012.08.28. 16:45

morfi írta:
Cselt írta:Oldman légyszi kicsit jobban figyelj arra ha valaki bemegy melléd. Úgy húztad rám a kocsit mintha ott se lettem volna.
Ez azért rád is igaz Cselt. Oké, hogy első helyért ment a meccs, de kétszer is volt olyan, hogy bementem melléd és letoltál az útról az egyenesben.
Ez igaz, visszanéztem volt olyan, hogy már fél cm-el mellettem voltál. Sajna nem éreztem még az autó hosszát, mert most motorháztető nézetből mentem nem cockpitből és azt hittem, hogy még előtted vagyok teljesen.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2012.08.28. 17:32

Hát komolyan amit már itt műveltek.Itt sírtok mit a rossz Sz@pos qvák.Meg lett irva hogy mindenki tesztelje a kocsikat és ugy válasszon.Nem véletlenül vannak a módok ugy megirva ahogy.Én Emerico helyében nem változtatnék semmit.Már az ember tökeis kivan hogy állandóan újabb frissítések jönnek ki,komolyan mondom néha már követni se lehet az egészet.És amúgy is változatos pályák vannak és ott egyik kocsi gyengébb a másik erősebb.Jó hogy nem azt kéritek már hogy a ti kezetekre legyen irva a mod és legyen benne 1 parancs hogy mindig benne legyetek az első háromban.Érdekes módon én sose sirok hogy hátúl végzek a mezőnyben.Nem azért kell itt lenni hogy mindig elől legyen az ember,hanem hogy jól mulasson,ha zet nem tudja egyik másik megérteni annak kár itt is lenni-e.Akinek nem inge ne vegye magára uff beszóltam :lol: :lol: :lol: RINYA GÉPEK
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.08.28. 18:09

Engem már nem is érdekel,hogy miképp viselkedik az autóm...Inkább a versenyzőkre kellene egy update! :evil:
Tököm kivan azzal,hogy mások miatt megy el egy-egy futamom.Annyira nehéz figyelni a másikra???
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.08.28. 18:14

Na ez igencsak érdekes momentum volt. :oops:
Ahogy én láttam Vs. ahogy a szerver érezte. :shock:
http://youtu.be/wFwEBDQdn1w?hd=1
The Power of Dreams
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 38 vendég