Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2012.11.13. 23:00

endre írta:
Cselt írta:
lightning STIG írta:Cselt race ct 3:15 az mi volt.hirtelen majdnem eldobtam a vasat is.
Megmondom őszintén fogalmam sincs, elkezdett beakadni a kép, megállt az egész játék és olyankor visszadobott. Be is szartam, hogy fel kell adnom a versenyt, de aztán 2-3 ilyen beakadás után abbahagyta. Második futamra ezért nyomtam is egy gyors modem resetet, ott szerencsére nem jött elő. Fogalmam sincs, hogy mitől lehet ez. Múltkor is csinált már ilyet, nemtom :S
Visszadobott, úgy érted visszább rakott a pályán ahol megakadt? Nálam ilysemit akkor csinált, amikor fent volt az epu6 az egy optimalizáló program az alaplaphoz. Tuti hogy a netbe kavar be valami.
Nem használok ilyen optimalizáló progikat, egyedül az SSD-hez adott progi fut a háttérben.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2012.11.13. 23:28

Cselt írta:
lightning STIG írta:Cselt race ct 3:15 az mi volt.hirtelen majdnem eldobtam a vasat is.
Megmondom őszintén fogalmam sincs, elkezdett beakadni a kép, megállt az egész játék és olyankor visszadobott. Be is szartam, hogy fel kell adnom a versenyt, de aztán 2-3 ilyen beakadás után abbahagyta. Második futamra ezért nyomtam is egy gyors modem resetet, ott szerencsére nem jött elő. Fogalmam sincs, hogy mitől lehet ez. Múltkor is csinált már ilyet, nemtom :S
Semmi gond amúgy.Csak gondolhatod mikor kigyorsításon nyomom egyszercsak belémteleportálsz.Annyira meglepett,hogy köpni nyelni nem tudtam.Technika ördöge.
FANATIC OF THE SPEED
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2012.11.13. 23:31

lightning STIG írta:
Cselt írta:
lightning STIG írta:Cselt race ct 3:15 az mi volt.hirtelen majdnem eldobtam a vasat is.
Megmondom őszintén fogalmam sincs, elkezdett beakadni a kép, megállt az egész játék és olyankor visszadobott. Be is szartam, hogy fel kell adnom a versenyt, de aztán 2-3 ilyen beakadás után abbahagyta. Második futamra ezért nyomtam is egy gyors modem resetet, ott szerencsére nem jött elő. Fogalmam sincs, hogy mitől lehet ez. Múltkor is csinált már ilyet, nemtom :S
Semmi gond amúgy.Csak gondolhatod mikor kigyorsításon nyomom egyszercsak belémteleportálsz.Annyira meglepett,hogy köpni nyelni nem tudtam.Technika ördöge.
Jaja gondolom :S Elhiheted, hogy nem direkt csináltam. Én is befostam mikor megállt a kép és csak reménykedtem benne, hogy nem kanyar közepén fogja újra csinálni, mert akkor aztán még el is dobhatom.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.11.14. 22:58

név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2012.11.15. 01:20

Ez megint odabasz!
Név:Füzy Barna
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2012.11.15. 08:14

Nagyon jó lett, gratula!

Egy Macau-t érintő kérdés: csak nálam bohóckodik, hogy ha nekimegyek a palánknak, akkor beleragad? Ezt tegnap este vettem észre egy külső nézetes visszajátszásból...
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.11.15. 13:09

szaboz írta:
Nagyon jó lett, gratula!

Egy Macau-t érintő kérdés: csak nálam bohóckodik, hogy ha nekimegyek a palánknak, akkor beleragad? Ezt tegnap este vettem észre egy külső nézetes visszajátszásból...
Mármint oda tapad egy pár másodpercig, majd nagy nehezen elengedi? Szerintem ez a mod hibája lehet, pl amit Nemes is megóvott Attival szemben, ott is összetapadt a két autó, ahogy monzába is tettték, meg jó párat láttam replayekbe.

Mentem én is pár kört macaun és nálam is volt ilyen odatapad a falhoz effekt.

Lehet a 3D modellt bekenték ragasztóval


ui. Kösszentyű
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10707
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.11.15. 13:22

erre van egy tippem. ne menj a falnak :lol: :lol:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2012.11.15. 17:29

zsnemes írta:Nemes vs. Kiss A.
R1 rajt 2:04
Ez cép és jó, de szerintem, ott összetapadt a 2 autó.Amúgy meg úgy éreztem, hogy ott mindketten (Taki) húztok rám.
Én specc ilyet óvnék mint a Sárga seat röpülés,(versenybaleset szerintem), veszélyes visszatérés a pályára, 2 autó kiforgatása gázelvétel nélkül..... stb. CT-ket direkt nem írok.
Majd Emerico eldönti.Amúgy Monzában is pont az összetapadás miatt zúgtunk el.Ott nagyobb értelme lett volna az óvásnak
Hangsúlyozom ez a saját véleményem, majd kiderül mi a döntés.

Más:Makaó.
A tapadós szalagkorlátot ki kell hagyni, illetve a pályán vannak kiálló szalagkorlát részek.Azokat meg elkerülni, mert nagy galibát okozhat.
Érdekes verseny lesz, az biztos.
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.11.15. 17:56

Le a kalappal!Nagyon élveztem,annyira jó lett!Grat! :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég