Clio Cup - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2012.01.31. 10:24

Az elején elég sokat szenvedtem ezzel a moddal, de idővel kezdtem ráérezni kvali annyira nem lett jó de ez van .
1Futam.ŰViszonylag jol rajtoltam.Nem akartam eldönteni a futam sorsát az első körben ezért ennek megfelelően mentem bár ez csak egy dolog az első körben volt aszem vagy a másodikban ,hogy falat fogtam kocsi kersztbe állt fékktávon mint a hullámvasút de beértem a 22 helyre:)
2 Futam.Na ez már jobban sikerült sok kemény csatával egymáson elfordulással stb 10 helyre hiztam be a vasat ez azért már biztató.sztem fasza kiis mod.főleg ha vki egy picit hibázik rögtön lehet zárkózni:)
Köszönjük emerico:)
Pál Kinizsi.majd visszanézem én is ha ugy gondolom óvók és majd a head of simco eldönti mi legyen :)
FANATIC OF THE SPEED
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.01.31. 18:26

Pal Kinizsi írta: ...Csabi, veszélyes vagy! :lol: Begyorsultál nagyon! :shock: grat!...
Köszi! :D
TAKATA POWER! :lol: Kemény volt a balos-lassítós előzésem,amikor Mátét nem vettem észre :o ...bocsi! :mrgreen:
Jó volt csatázni Veletek! ;) Gabival meg nem tudom mi lett az első futamon...iszonyatos lag volt 1 percig legalább a középmezőny sűrejében,aztán előttem termett a célegyenes végén,aztán nem láttam többé. :( 18. lettem. :?
Rájöttem a 2. futamra,ha picit spórolunk a gumikkal az elején,a vége sokkal jobb lesz! :D
Márkot nagy nehezen leelőztem,és már kezdtem elhagyni 2sec-el,de jött Kami pajti,aki igencsak összekócolt. :lol:
Ezek után kemény menet volt ledolgozni ismét a hátrányt,körökön keresztül ment a hajsza,majd az utolsó kanyarban Kamit,és Márkot simán meg tudtam volna előzni,de jött egy "munkagép" popija. :lol:
Így maradtam mögöttük. :? Azt hiszem 8. lettem. :D

Nagyon élvezetes ez a mod...grat Ingy! ;)
...jah,és csak Te magyarázkodsz...észrevetted? :lol:
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2012.01.31. 21:38

Szicsó írta:
Pal Kinizsi írta: ...Csabi, veszélyes vagy! :lol: Begyorsultál nagyon! :shock: grat!...
Nagyon élvezetes ez a mod...grat Ingy! ;)
...jah,és csak Te magyarázkodsz...észrevetted? :lol:
Kezd derengeni :lol:
Eszelos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.09.25. 20:07
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Eszelos » 2012.01.31. 21:43

Vettel5 írta:A második verseny első körében célegyenes ráfordítóban meglöktelek, nem volt szándékos !!! Aztán a Rönyó távozott az élő autók sorából :lol:

Semmi gond észre se vettem ...örültem hogy megusztam és nem találtam el senkit
....négy keréken már szédülök.... :)
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2012.01.31. 21:56

Tiszta őrület volt a tegnapi verseny,szerintem mindenki túl volt pörögve egy kicsit....(tisztelet a kivételnek)köztük Én is. :oops:
Elnézést kérek Feke Gabitól, figyelmetlenül fordultam elé, szerencsére nem veszített poziciót.
Cselt-et is kiforgattam a 2. versenyen,sajnálom.Úgy éreztem hogy mellettem voltál, de visszanézve már láttam hogy előttem.... :shock:
Érdekes, az első versenyen sokkal gyorsabban tudtam menni,hallottam Emerico is panaszkodott a tempólyára.
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.01.31. 22:26

Qualy: nem lepődtem meg, hogy a Ricsi kitudta autózni a 22.9et örültem, hogy 23.2őt tudtam jönni
első verseny: nagy viaskodás Vozár Tamással, szokásos "lökdösődéssel" ami még belefér. Majd kezdtek megszűnni nálam a hülye csúszkálások és kezdett működni a setup. A végére kezdtem közeledni Ricsire, de nem tudtam már beérni :| túl sok idő elment a Tomival vívott harcban.

2. verseny: fincsi 40kg elején nagy tülekedés, majd átgázol rajtam Vozár Tamás és Milán, így kicsit lemaradtam az élBOYtól.
Nagy mák volt, hogy Ricsi áthajtásost kapott (bár ez csapat szempontból nem túl jó) Vozár és ingy neki mentek a láthatatlan falnak. Schneider Kristóffal kicsit tovább fejlesztettük az adok kapokot. Majd szintén a setupnak köszönhetően leszakadtam tőle, és kezdtem felérni Milánra és Mihára. Miha kiforgott. Majd Milánon is valahogy átugrottam. Takit viszont a végére már nem tudtam utolérni, szintén zenész, nagy volt a végére a különbség. Ezt a 2. helyet kicsit bemákoltam.

Jó kis 50kg-os japcsi csajjal fogom kezdeni a kövi versenyt. Érdekes és szoros bajnokság lesz szerintem
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Vettel5
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010.11.20. 13:51
Tartózkodási hely: Jászfényszaru
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Vettel5 » 2012.01.31. 23:03

freakyo írta:Qualy: nem lepődtem meg, hogy a Ricsi kitudta autózni a 22.9et örültem, hogy 23.2őt tudtam jönni
első verseny: nagy viaskodás Vozár Tamással, szokásos "lökdösődéssel" ami még belefér. Majd kezdtek megszűnni nálam a hülye csúszkálások és kezdett működni a setup. A végére kezdtem közeledni Ricsire, de nem tudtam már beérni :| túl sok idő elment a Tomival vívott harcban.

2. verseny: fincsi 40kg elején nagy tülekedés, majd átgázol rajtam Vozár Tamás és Milán, így kicsit lemaradtam az élBOYtól.
Nagy mák volt, hogy Ricsi áthajtásost kapott (bár ez csapat szempontból nem túl jó) Vozár és ingy neki mentek a láthatatlan falnak. Schneider Kristóffal kicsit tovább fejlesztettük az adok kapokot. Majd szintén a setupnak köszönhetően leszakadtam tőle, és kezdtem felérni Milánra és Mihára. Miha kiforgott. Majd Milánon is valahogy átugrottam. Takit viszont a végére már nem tudtam utolérni, szintén zenész, nagy volt a végére a különbség. Ezt a 2. helyet kicsit bemákoltam.

Jó kis 50kg-os japcsi csajjal fogom kezdeni a kövi versenyt. Érdekes és szoros bajnokság lesz szerintem
Az én sorsomat is az a láthatatlan fal pecsételte meg...
A verseny a kockás zászlóig tart...
Név: Pető Ádám

Kormány: Logitech Wingman Formula Force
http://www.youtube.com/user/padamkahungary
Bauer Richárd
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2011.08.10. 12:03
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Bauer Richárd » 2012.01.31. 23:43

freakyo írta:Qualy: nem lepődtem meg, hogy a Ricsi kitudta autózni a 22.9et örültem, hogy 23.2őt tudtam jönni
első verseny: nagy viaskodás Vozár Tamással, szokásos "lökdösődéssel" ami még belefér. Majd kezdtek megszűnni nálam a hülye csúszkálások és kezdett működni a setup. A végére kezdtem közeledni Ricsire, de nem tudtam már beérni :| túl sok idő elment a Tomival vívott harcban.

2. verseny: fincsi 40kg elején nagy tülekedés, majd átgázol rajtam Vozár Tamás és Milán, így kicsit lemaradtam az élBOYtól.
Nagy mák volt, hogy Ricsi áthajtásost kapott (bár ez csapat szempontból nem túl jó) Vozár és ingy neki mentek a láthatatlan falnak. Schneider Kristóffal kicsit tovább fejlesztettük az adok kapokot. Majd szintén a setupnak köszönhetően leszakadtam tőle, és kezdtem felérni Milánra és Mihára. Miha kiforgott. Majd Milánon is valahogy átugrottam. Takit viszont a végére már nem tudtam utolérni, szintén zenész, nagy volt a végére a különbség. Ezt a 2. helyet kicsit bemákoltam.

Jó kis 50kg-os japcsi csajjal fogom kezdeni a kövi versenyt. Érdekes és szoros bajnokság lesz szerintem
Ja hát ugye a rajtnál azt csesztem el hogy pont a vonalra áltam ,és annyira nekifeszültem a pedáloknak hogy idő elött egy kicsit megcsúszott a szőnyegen
aztán áthajtásost kaptam ,mindez nem lett volna gond mert azért a 10 ben ott lettem volna ,csak a büntetésemet töltöttem volna le és a boxban nekimentem én is a láthatatlan falnak ,és sajna igy nulláztam a 2. versenyt ,na suzukán is van sajna egy bug a spoon kanyar első balos kanyarjában belül a rázókö és a fü között be lehet szorulni úgy hogy ott azonnali halál vár a kedves vétlen versenyző számára ,tehát ott nagyon nehéz lessz mert ha belül kicsit rámész a rázókőre azonnal beránt és vége is, elkezezd rázkódni a kormány és onnan nem lehet kijönni .Ráadásul úgy ahogy a valóságban is ezt a kanyarkombinációt tartják a legnehezebbnek.
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2012.02.01. 00:02

lightning STIG írta: Pál Kinizsi.majd visszanézem én is ha ugy gondolom óvók és majd a head of simco eldönti mi legyen :)
1.futam CT8:39
középen vagyok jobbról Holdampf Márk balról Mögöttem Kinizsi Pál Márk húzódik befelé nekem is mozdulnom kell de mögöttem meg Kinizsi Pál szintén jön de hátulról nekem (a baj az ,hogy nem fékez)
Így a kerek :) Kíváncsi vagyok mit mond majd a boss. :D
De amúgy én nem mentem senkinek, épphogy húzódtam le, és melletted voltam nem mögötted.
Ott tartottam az autót, mivel nem láttam Márk akcióját.
Viszont az igaz hogy nem sokat fékeztem, ez hiba volt. :oops: :( :roll:
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.02.01. 00:46

Bug miatt nem lehetne másik suzuka?
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 10 vendég