TCL - Nevezés és társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.07.18. 22:04

Egy kalap kaki volt ez a futamom is. :(
Rajt jól sikerült,de megforogtam,uccsó hely.Aztán csorogtam felfelé,de valahogy nem voltam képben. :?
Ráadásul bevállaltam a medium gummát,hiba volt. :oops:
Grat mindenkinek! ;)

Ingy!Karaj volt a setup! ;)
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2011.07.18. 22:11

Fasza kis verseny volt.
Ugyan a 2. körben Jokéval puszizkodttunk, de semmi bajom nem lett. (Joke kár volt kilépni, de abbahagyni főleg az lenne!) Utánna tök jó verseny alakult ki Kiss Endrével, Krutsch Rolanddal, és Kinizsi Palival. Kár hogy a végére elkoptam, fasza lett volna a vége.
Night, vissza néztem a találkozásunk, nem tudom. Végül is előbb voltam és valóban elcsesztem az ívet, de mégis mintha belém fordultál volna. Lehet megóvom, csak azért, mert utána Nagy Zoli lett a vesztes.(Aztán lehet engem büntetnek :))
Név:Füzy Barna
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2072
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.07.18. 22:14

KisKimi írta:Te attya úr isten, ennek a 3. helynek úgy örülök, te jó isten, jobban mint vagy 5 első helynek :D Mugennel végig csatáztunk az utolsó 10-15 percet, folyamat egymás mellett mentünk, hol ő elől, hol én, nagyon durva volt :lol: .. Remélem sehol nem voltam sportszerűtlen, hagytam elég helyet, meg minden :)

( a két Nissan ott elől direkt nem előzgette egymást? :roll: :P )
Sztaqqkurv@!

Ez mi volt? :D
Orrba szájba üveghang a Nissannak, elhúz, féktáv, piff itt is s Sijerra. Hát mondom tüküm tele már, mé vagy itt még mindig? :D
Komolyat csatáztunk, volt hiba nem kevés mindkettőnk részéről, kb. egálban hibáztunk, én lakatos munkát adtam, Te bíróit néha. :lol:

Nagyon bíztam a dobogóban, de most nem fulladt ki a gumid a futam végére, grat a dobogoóhoz. :)

@frikkyo
Hallod tegyé' má' be a vidibe mint 4. ha már nem lettem dobogós. XD
The Power of Dreams
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.07.18. 22:23

Jó verseny volt :D tetszett :P A 75ös is bejön :P
Jót csatáztunk Barna!! :) Sajnálom hogy kiforogtál :cry: , el tudtam volna viselni a futam végéig a mecsselést :mrgreen:
S. Nagy a második találkozásunknál én is hibás voltam, bocsánat :roll: . Bár nem értem hogy miért kellett féktávon rám húzni majd mikor épp hogy elém pattansz beletaposni a fékbe :| volt még hely bőven...
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
spitfire
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2009.06.07. 00:21
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: spitfire » 2011.07.19. 00:18

piceey írta:Elnézést kérek Fábiánfytól és a Reboktól,nem volt szándékos a kilökés jót csatáztunk,nyugodtan óvhattok,bocs mégegyszer.
Nincs harag... nehéz ezekkel a gépekkel mindig jó féktávot venni szóval az ilyen benne van, és fair módon meg is vártál utána.
spitfire
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2009.06.07. 00:21
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: spitfire » 2011.07.19. 00:27

HunGaben írta::mrgreen: Ez a TCL egyre jobb és jobb. Ismét nagyon jókat csatáztam, de sajnos voltak érdekes pillanatok.
A rajtnál beragadtak elém, ezért muszály volt kerülni és visszavenni a gázt. Na ebben a pillanatban befulladt az autó nem volt nyomaték. 16-ról 23. lettem. A végére feljöttem a 12. helyre. majd az utolsó körben megérkezett Fábiánfy. Csikorogtak a gumik, nyikorogtak a fékek, de csak nem jött be a kifékezés Jánosnak és a kavicsban végeztem, rendes volt lelassított, de Krutsch (aki a rajtnál beragadt elém) elment mellettünk a vége előtt 2 kanyarral :(
A végén nemtudom mi volt, mert szerintem János egy motorháztetőnyivel hamarabb bent volt, de az Rfactor engem hozott 13.-nak, ráadásul kiírta, hogy kiestünk Janival :roll:
Még több ilyen futamot :D
Bocs a koccért elég szerencsétlenül sikerült, mert nem volt olyan nagy ütközés, viszont azt hiszem már pont kigyorsítottál és elég volt a gépnek ennyi hogy megcsússzon...Tényleg bocs nem volt szándékos.
A végét én sem teljesen értettem, h miért írt minket kiesőnek, de igazából az élmény miatt jelentkeztem a bajnokságra, a helyezés nálam itt csak másodlagos szempont.
Bánom hogy az első 4 futamról lemaradtam, mert nekem is marhára tetszik hogy nem csak az ellenfelekkel, de a géppel is küzdeni kell :D
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2011.07.19. 07:20

Joke írta:Ismét jó kis verseny volt.
A rajtnál kissé takarásban volt a lámpa, így csak annyit láttam, hogy kialszik a piros, mivel a második sor nem világított, ezért gázt adtam majd satu fék. Közben kigyulladt a zöld, mindenki el, áthajtásos megkap, a második körben valaki belém jön, kiforgok, érkezik Kamikaze, frontálisan ütközünk, én kilép.
Ezennel befejeztem rFactoros pályafutásomat, majd találkozunk rF2-ben.
Mindenkinek további jó versenyzést, sziasztok !
Én is abba akartam hagyni, bár más okból mint Te.
Engem is ,,ütnek-vágnak" Én is hibázok, ez benne van.Az rF2-ben is benne lesz..... :P Kihagytam 1-2 futamot,hiányzott.
Na meg a lelkemnek is nagyon jót tett, hogy marasztaltak a srácok...... :oops: :)

Karol
Ja, és azóta jobban is megy. :roll:
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2011.07.19. 10:30

Pal Kinizsi írta: S. Nagy a második találkozásunknál én is hibás voltam, bocsánat :roll: . Bár nem értem hogy miért kellett féktávon rám húzni majd mikor épp hogy elém pattansz beletaposni a fékbe :| volt még hely bőven...
Ez jogos, ezert nem is ovok.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2011.07.19. 13:45

Night írta:Ovom P. Vargat az 5.02-nel okozott buli miatt. Nagyon csunya, amit csinalt Cselttel, siman lett volna hely, de o kitolja a fure... 3 embert szivat meg... gratulalok.
Azert khmm.. Kicsit agressziv voltam vele szemben ez ok.. viszont a "buli-t" nem valalom, o jott vissza figyelmetlenul.. szoval gratulalj masnak.. es kerlek legkozelebb gratulalgatas nelkul ovj.. kosz..
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2011.07.19. 13:57

Hmm szerintem "kicsit" nagyon agresszív és unfair voltál ahogy rám húztad a kormányt és kitoltál a pályáról. Én csak azért nem óvtam, mert Emerico úgyis megnézi mivel első körben történt.
Amúgy azt megnézném, hogy te onnan hogy jöttél volna vissza figyelmesebben.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 23 vendég