Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Milyen pályákon menjünk?

Ismeretlen pályákon, de persze jók legyenek
16
36%
Ismert pályákon
5
11%
Vegyes legyen, sok utcaival
23
52%
 
Szavazatok száma: 44
milk4
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.04.01. 18:03
Tartózkodási hely: Belgium
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: milk4 » 2009.06.13. 23:02

A mai futam számomra egy nagy nulla volt.Azt sem tudtam,hogy mit csinálok.Össze-vissza váltottam,speedlimitert bekapcsoltam kigyorsításnál,féktávok is nagyon hosszúra sikeredtek vagy túl rövidre.

Szerk.: Persze a pálya sem volt könnyű.
Név:Milan Dicse
Kormány:Logitech DFP - 425°
B.Kriss
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:22
Kormány: Fanatec CSL + Formula V2.5x + CSL/loadcell
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Kriss » 2009.06.14. 09:31

Feri95 írta:
Részemröl is szánalmas volt ez a futam, de nagyon :evil: . Egyenesbe 30 al lasabb mint a többiek, (én meg csodálkoztam mért vagyok ilyen lassu köridőkben) Meg 2 szer ugyanott vágtam neki a falnak. Lehetséges hogy több futamon nem bohóckodok, mert ami nem megy, azt nem is eröltetem. De 1 szer lehet hogy még nekifutok.
Hy

Feri!

Pont te mondod, hogy feladod. Ne tedd, úgy gondolom, hogy itt is és az életben is vannak rossz versenyek. Te igazi versenyző vagy. Ne add fel, a kudarc erősít! Én bízom benne, hogy továbbra is itt leszel.

Más.

Amúgy nekem sem feküdt ez a pálya, de a jó rajt és a biztonságos autózás meghozta a gyümölcsét, így 6. lettem. Sokáig Emerico jött mögöttem, de csak pont annyit mentem amennyi kellett, bár így is többször is nagyon rajtam volt. Azt hiszem Pethe Szabi volt aki nekem jött véletlenül a verseny első harmadában, mert kicsit korábban fékeztem. Nagyon korrekt volt, hogy vissza engedtél THX.

Szinte végig arra kellet figyelnem, hogy konstans köröket menjek hiba nélkül, ez nagyjából sikerült és a tervezett 10 között végeztem.

Volt a végén egy kérdés a chatben, hogy milyen okból indult ez a bajnokság?

Én véleményem az, hogy többen is felnőtt emberek és dolgoznak, ezért nem biztos, hogy van idő gyakorolni és setup-ot készíteni. (spec én éjszaka dolgozom javarészt és napi 12-16 órát) De szeretek és szeretnék továbbra is játszani jó társaságban és így egy kicsit versenyképesebb vagyok a profikkal. Sztem jó kezdeményezés volt Emericotól.

Összefoglalva jó verseny volt, nekem tetszett és várom a következő futamot.

Üdv.
B.Kriss
B.Kriss
Next Level Formula Esport Egyesület
Avatar
süti
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:17
Tartózkodási hely: Győrzámoly
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: süti » 2009.06.14. 12:28

Én azon csodálkoztam,hogy a fenébe kapok olyan sok időt pikor a gázt padlón nyomom.
Még az egyenesekben is simán elmentek mellettem.A fék pedig nem fogott most és a gáz állás a maximumon van teljes lenyomáskor.A setup pedig egyforma. :oops:
Süti
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.06.14. 12:44

Lehet rosszabbul gyorsítottál ki kanyarból,vagy lassabban veted más íven,és ezért.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Debilon
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2009.03.25. 21:35
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Barcs
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Debilon » 2009.06.14. 13:11

süti írta:Én azon csodálkoztam,hogy a fenébe kapok olyan sok időt pikor a gázt padlón nyomom.
Még az egyenesekben is simán elmentek mellettem.A fék pedig nem fogott most és a gáz állás a maximumon van teljes lenyomáskor.A setup pedig egyforma. :oops:
ez mondjuk párszor nekem is furcsa volt...:)
Go Ravens!
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.06.14. 15:29

B.Kriss: mivel hátulról taszítottalak ki, így a jó szándék nélkül is előre kellett volna engednem Téged. ;) Ugyanis nem árt a hátul lévőnek figyelnie az előtte lévőre. :D Ezt megtettem ugyan, de mivel nem sikerült teljes mértékben megfelelni ennek, reméltem, hogy vissza tudsz törés nélkül jönni a pályára.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
B.Kriss
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:22
Kormány: Fanatec CSL + Formula V2.5x + CSL/loadcell
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Kriss » 2009.06.14. 16:30

Szatocs írta:B.Kriss: mivel hátulról taszítottalak ki, így a jó szándék nélkül is előre kellett volna engednem Téged. ;) Ugyanis nem árt a hátul lévőnek figyelnie az előtte lévőre. :D Ezt megtettem ugyan, de mivel nem sikerült teljes mértékben megfelelni ennek, reméltem, hogy vissza tudsz törés nélkül jönni a pályára.
Semmi gond, sőt korrekt. ;) Sztem pont egy sima verseny baleset volt. :D
B.Kriss
Next Level Formula Esport Egyesület
Thomas Schu
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.03.26. 07:28
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Thomas Schu » 2009.06.14. 17:06

Sziasztok,

Sajnálom, hogy elrontottam a versenyetek. Felelősségemet elismerem, igaz nem szándékosan csináltam egyiket sem. Sry all! Legközelebb, ha úgy érzem inkább nem is indulok. :):S

Thomas Schu
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2009.06.14. 22:03

eleinte nekem semmi gondom nem volt a végsebességgel, amint összetörtem magam lassabb voltam 1enesben, deeee ha nem ez (aerodinamika) akkor a motor túlmelegedése miatt lehet sztem, tehát érdemes vigyázni mind2re ráadásul a sok koccolástól féktávon elmegy a hátulja mivel alapból elég hátul van a fékerő... ennyivel tapasztaltabbak lettünk :)
Név: Pintér Roland
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.06.14. 22:04

Féktávok nálam is veszélyesek szoktak lenni,itt főleg a célegyenesre ráfodító volt az.Ott én 4-esből raktam vissza 2-be,meg fékeztem,mindezt egy enyhe jobbosban,úgyhogy ott csúnyán csúszkált.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 33 vendég