Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.03.07. 23:11

emerico írta:
Clayman írta:Valaki elárulhatná mi történt... B-n vagyunk, Emer szól, hogy menjünk át az A-ra. Átmegyünk (én legalábbis átjöttem), aztán kis idő múlva kidob a szerverről és nem tudok visszacsatlakozni. Gondoltam megnézem, mi van, lehet, hogy mégis a B-re kéne menni... Ott már ment a verseny...
Igen, fel kellett jönni A-ra. Viszont hirtelen elkezdtek jönni a játékosok és túl sokan lettünk, így újra két szerver kellett.
3X szóltam rád, hogy menj át. Mivel sem TS-en nem voltál, sem a chat-en nem reagáltál, bannoltalak.
Én is így jártam... :?
De ne legyél pipa Emerico...gondolj bele,ha egyszerre az összes B szerveres ember lép fel az A szeróra,és onnan vissza,olyan szinten belassul az rF,hogy percek telnek el,míg belépsz,és betöltődsz.
Legalábbis ez volt Nálam. :(
A TS meg néha belassítja a net-em,és csak szófoszlányokat hallok,ezért léptem ki belőle.Mindig fent vagyok a versenyek alkalmával...
Én azért voltam pipa,mert fél 8 óta ott dekkoltam a B szerveren...és az utolsó 5-10 percben jött ez a kavarodás...remélem megérted miért háborodtam fel. ;)

Egyébként nagyon élveztem a 2. futamot...iszonyatosan jót csatáztunk Kovács Lacival! :D
Nagyon a vég-vég-vég határokon izzasztottuk egymást...király volt! :mrgreen:
De amit Fizca csinált???Jééézus... :shock: Talán inkább egy buldózer kupában kellene versenyeznie... :?
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.03.07. 23:30

Kösz a jó kis futamokat.Z. Kaszap-tól elnézést kérek első futamon hogy rácsusztam a kanyarban.Óvást várom.
Néha szélesítettem ,de ahogy észre vettem másnak is sierült :lol: Grat mindenkiek.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2011.03.07. 23:31

HunGaben írta:Barna bocs, hogy az első futam végén meggyanúsítottalak. A 4. kör 15. mp-ben, a pofont te csak továbbadtad, Tepytől... :roll:
Most először játszottam élő futamot 900°-on. Meglepően jó így...
Nem is olvastam, hogy gyanúsítasz. Amúgy marha jó volt, bár nem vezettem és se túl tisztán, sajna sokat szélesítettem. :oops: Meg azt hiszem a csapattársadnak is betettem az első versenyen.
Név:Füzy Barna
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2011.03.08. 05:32

emerico írta:
Clayman írta:Valaki elárulhatná mi történt... B-n vagyunk, Emer szól, hogy menjünk át az A-ra. Átmegyünk (én legalábbis átjöttem), aztán kis idő múlva kidob a szerverről és nem tudok visszacsatlakozni. Gondoltam megnézem, mi van, lehet, hogy mégis a B-re kéne menni... Ott már ment a verseny...
Igen, fel kellett jönni A-ra. Viszont hirtelen elkezdtek jönni a játékosok és túl sokan lettünk, így újra két szerver kellett.
3X szóltam rád, hogy menj át. Mivel sem TS-en nem voltál, sem a chat-en nem reagáltál, bannoltalak.

Nagyon pipa lettem ma. Nem értem:
1. Ha 20.00 a verseny kezdete, miért jön rengeteg pilóta sokkal később
2. Miért nem használjátok a TS-t? Nem lassítja a netet olyan mértékben hogy azt érezzétek. Max nem beszéltek, de halljátok amit mondok.
3. És a legfontosabb. Minek kvalifikálnak pilóták, ha nem jönnek el???
Nincs parám Emer, tök igazad van. Vezettem nem néztem a csetet. TS-re nem nagyon megyek fel mert első alkalommal amikor fent voltam a verseny felében kb azt hallgattam, hogy valakinek baja van azzal, hogy én korábban fékezek. Pedig hasznos lenne, tudom. Csak jönnék meg minden de mostanában mindig bejön valami ami miatt nem tudok versenyezni veletek...
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.03.08. 07:06

Paffy írta:Időmérések:
Szerda (minden hét): 17.00 - 17.30
Hétfő (Btcc előtt): 19.00 - 19.30
Szombat (Road to F1 előtt): 18.30 - 19.00

Na lehet gyakorolni Brno-ra,holnap időmérő :D
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Takiatika
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011.01.28. 11:57
Tartózkodási hely: Mezőtúr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Takiatika » 2011.03.08. 07:30

Emerico, ha lesz időd, tedd már fel légyszi a Brno-t a letöltésekhez. Én még soha nem mentem ezen a pályán, úgy hogy elkél majd a gyakorlás.
Köszi :)
Név: Takács Attila
Kormány: Logitech G25
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.03.08. 07:35

Takiatika írta:Emerico, ha lesz időd, tedd már fel légyszi a Brno-t a letöltésekhez. Én még soha nem mentem ezen a pályán, úgy hogy elkél majd a gyakorlás.
Köszi :)
Kapd le az rfactorcentral-ról,ne sz.rakodj :lol:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.03.08. 10:26

mindjárt fent van. az rfactorcentralos kéri a gtr2 telepítő dvd-t
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.03.08. 10:45

emerico írta:mindjárt fent van. az rfactorcentralos kéri a gtr2 telepítő dvd-t
Ezt nem tudtam.Kérdés:A1 ring helyett nem lehetne inkább Botniaring vagy Sachsenring:?: Még GT3-ban Sacsen-en az ugratónál beforgot kocsi a falba :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kaszasi 2011.03.08. 11:34-kor.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.03.08. 10:48

Most, hogy lenyugodtam és nem kezdek el káromkodni.
1.Futam: Jó rajt után Tepi keresztbefordulásánál satuzunk Mugennel.2 elmentek mellettünk.A sikánban mint kiderült(megnéztem, pedig kérdeztem mindenkit verseny után,hogy ki volt) Magyar Laci rakott két kerékre.(mentségére szóljon, hogy nem is tudhatott róla mert nem látszódok belső nézetből)Mugen lecsekkolta az alvázamat és kaptam az infót, hogy sehol sem rohad. :D
Utána vonatozás Mugen mögött vörös fejjel. :D Miután lenyugodtam szépen egyesével jöttem előre.Cseltet és Magyar Lacit hamar le tudtam előzni, de Mugen lesz az én mumusom.Grat neki nehéz volt lenyomni(csúnya a suzukid hátulja) végül meg lett az 5. hely.
2. Futam:Szintén jó rajt.Megint Mugen és Cselt előttem.Mugen a 2-es kanyarban beingott és elmentem, most Cselt volt kemény dió.Közben Gabi csúnya kocsija virított a visszapillantóban.3.hely lett a vége.
Grat mindenkinek.

Viszont amire szeretnék válaszokat kapni.
Hogy van az, hogy szélárnyékban kanyarodok, de mégis 1-3 tizedet kapok az egyenes végére?Nem egyszer fordult elő.Ezt nem tudom megemészteni.
Szabó Gábor (Puma) Te egy Alien vagy. :) Nem tudom megérteni ,hogy a fenébe vagy képes ilyen időket autózni versenyben is.Teljesen megérdemled majd a tesztet. :) :( Árulj már el nekem 2 dolgot.
1.Milyen nyomást használtál versenyen?(Mintha nem akart volna kopni a gumid)
2.Milyen kormányt használsz?(Nagyon ritka volt, hogy füstöl a gumid kanyarokban és fékezésnél)
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég