GTR EVO - DTM 2009 - Általános társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
atomdj
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.06.03. 11:14
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: atomdj » 2009.08.19. 21:36

Én csak Kaszap Zsoltnak szeretnék grautlálni. 21. körben az egyik egyenes közepén lelassít, mivel lekörözött. Elhúzok mellette, majd szépen mégsem engedett el. Amikor elé pördültem állt a gázon, és még fel is borulok. Ezek után még egy bocs sem jött a verseny után!
Ez ám a korrekt versenyzés!
Meggondolom, hogy jöjjek-e a jövőben ide!
Bajka Tamás
TerranceG
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2009.06.15. 13:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: TerranceG » 2009.08.19. 21:49

atomdj írta:Én csak Kaszap Zsoltnak szeretnék grautlálni. 21. körben az egyik egyenes közepén lelassít, mivel lekörözött. Elhúzok mellette, majd szépen mégsem engedett el. Amikor elé pördültem állt a gázon, és még fel is borulok. Ezek után még egy bocs sem jött a verseny után!
Ez ám a korrekt versenyzés!
Meggondolom, hogy jöjjek-e a jövőben ide!
Én vagyok a másik fél, bocs! Tényleg.
Az volt, hogy kiírta a program, hogy kék zászló. Néztem hátra, semmi. Nem rakta ki a kocsid a program. Ezért mentem úgy, ahogy.
Most visszajátszásban megnéztem, ott viszont ott volt a kocsid. Én csak a guminyomokat láttam amit húztál, semmi mást. Igazából foggggalmam nem volt mi történt. Nem is értem mi lehetett a baj.
Nem az a típusu versenyző vagyok aki ilyet csinál, nem velem szoktak lenni a problémák.
Bármilyen büntetést jogosnak tartok ezután velem szemben, de én vétlennek tartom magam.
Név: Kaszap Zsolt
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.08.19. 21:58

Nagggyon kemény volt ez a monszun szerű esőzés az időmérésen. 8. helyről rajtoltam, majd giga hiba, hatalmas szaltó, utolsó helyről nem kis szerencsével 6. lettem.
Jó futam volt, gratulálok az újoncoknak, és a többieknek.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.08.19. 22:52

Szatocs írta:Múltkori funrace teljesen alap volt minden, akkor is baj volt sajnos. 5600+, 2giga ram, 1Mb/160KB net, wx prof. Torrent nem megy, meg semmi már, msn, minden ilyen kikapcsolva. Nem tudom mi lehet. Proci terhelést ahogy megnéztem, egyik mag 80%, másik meg 20%, ezt nem tudom, hogy ezzel mit lehetne csinálni, vagy Intelnél is ez van-e. És ha nem ez a baj, akkor mi a csuda. :D (vírus sincs, ez is tuti, amint a legkisebb jelét szoktam észlelni, azonnal rewin)
Milyen VGA-d van? GTR Masters fórumon is írták, ha egy bizonyos érték főlé megy az illetőnél a ping, akkor 90 fps-ről leesik 30-ra. Én egy új és erősebb VGA-t fogok venni (ATi Radeon HD 4870 vagy majd az vadiúj HD 5870-et), azzal talán megoldódik a gond. :)

PRóbáljátok meg levenni a vizuális beállításoknál a grafikát, mindent alacsonyra, látható kocsik száma 6-8 között legyen, látótér meg 80%. Nekem így 18 főnél múltkor még viszonylag jó volt funrace-n, bár őszintén szólva lehetett volna jobb is. :) Nekem amúgy Online 15 fő fölött szokott kezdődni a gond (szintén 5600+ -os AMD proci, 2 GB RAM).
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.08.19. 22:56

atomdj írta:Én csak Kaszap Zsoltnak szeretnék grautlálni. 21. körben az egyik egyenes közepén lelassít, mivel lekörözött. Elhúzok mellette, majd szépen mégsem engedett el. Amikor elé pördültem állt a gázon, és még fel is borulok. Ezek után még egy bocs sem jött a verseny után!
Ez ám a korrekt versenyzés!
Meggondolom, hogy jöjjek-e a jövőben ide!
TerranceG tényleg nem ilyen, első GTR EVo futama volt...
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.08.19. 23:03

Adam Jonas írta:
Szatocs írta:Múltkori funrace teljesen alap volt minden, akkor is baj volt sajnos. 5600+, 2giga ram, 1Mb/160KB net, wx prof. Torrent nem megy, meg semmi már, msn, minden ilyen kikapcsolva. Nem tudom mi lehet. Proci terhelést ahogy megnéztem, egyik mag 80%, másik meg 20%, ezt nem tudom, hogy ezzel mit lehetne csinálni, vagy Intelnél is ez van-e. És ha nem ez a baj, akkor mi a csuda. :D (vírus sincs, ez is tuti, amint a legkisebb jelét szoktam észlelni, azonnal rewin)
Milyen VGA-d van? GTR Masters fórumon is írták, ha egy bizonyos érték főlé megy az illetőnél a ping, akkor 90 fps-ről leesik 30-ra. Én egy új és erősebb VGA-t fogok venni (ATi Radeon HD 4870 vagy majd az vadiúj HD 5870-et), azzal talán megoldódik a gond. :)

PRóbáljátok meg levenni a vizuális beállításoknál a grafikát, mindent alacsonyra, látható kocsik száma 6-8 között legyen, látótér meg 80%. Nekem így 18 főnél múltkor még viszonylag jó volt funrace-n, bár őszintén szólva lehetett volna jobb is. :) Nekem amúgy Online 15 fő fölött szokott kezdődni a gond (szintén 5600+ -os AMD proci, 2 GB RAM).
8800GT 512MB. Nekem is 13-15 fele jön elő. De érdekes, már nem tudok mire gondolni, csak a netre. Majd még megpróbálom, hogy újrateszem a gépet, de semmi nem fog változni...
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.08.19. 23:42

DDR3-as memória van rajta, de mekkora a memóriabusz rajta? 128 bits v 256? Nekem a HD 3650-nek DDR 3 + 128 bit busz kombó van.
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.08.20. 00:02

Adam Jonas írta:DDR3-as memória van rajta, de mekkora a memóriabusz rajta? 128 bits v 256? Nekem a HD 3650-nek DDR 3 + 128 bit busz kombó van.
256-os. Nem kéne, hogy gond legyen vele...
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.08.20. 08:51

Akkor viszont lehet, hogy a net? Nekem 15 Mb/ 2 Mb, nincs lagg online.
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
birel
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009.07.03. 21:53
Tartózkodási hely: Tiszalök
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: birel » 2009.08.20. 09:19

atomdj írta:Én csak Kaszap Zsoltnak szeretnék grautlálni. 21. körben az egyik egyenes közepén lelassít, mivel lekörözött. Elhúzok mellette, majd szépen mégsem engedett el. Amikor elé pördültem állt a gázon, és még fel is borulok. Ezek után még egy bocs sem jött a verseny után!
Ez ám a korrekt versenyzés!
Meggondolom, hogy jöjjek-e a jövőben ide!
én láttam hátulról az esetet és biztos vagyok benne hogy nem direkt csinálta. amikor felborított meg is állt mert nem tudta hogy mi van? szal szerintem ezért kár lenne ha nem jönnél többet
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég