GTR EVO - DTM 2009 - Általános társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Pitbull
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2009.03.26. 00:13
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Pitbull » 2009.07.15. 18:36

Sajnos én se biztos hogy leszek,de megpróbálok hazaérni.
morfi
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:11
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: morfi » 2009.07.15. 21:33

Sry Knifetól ha túlságosan leszorítottam, meg Krisztiántól az első kanyarért. Legközelebb nem fogok 0kmerrel jönni!
Demes
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:18
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Demes » 2009.07.15. 21:49

Megint jó kis verseny volt, nekem a rajt után megint eléggé hátul. :P
Ezt még tanulnom kell...

Azt hiszem Bartha Zsolttól kell elnézést kérnem, amiért az egyik körben megforgattam, nem is akartalak megelőzni, csak elfékeztem a sikánt... :oops:
zsolti-010
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009.05.09. 17:49
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: zsolti-010 » 2009.07.15. 21:57

Semmi gond,hihetetlenül nem ment nekem ez a pálya,egyszerűen egy jó kört sem tudtam menni,csak azért mentem végig hogy kapjak néhány pontocskát,üzenem Ádámnak is, hogy nem azon múlott a versenyem hogy nekem jöttetek,egyáltalán nem haragszom.
Zsolti Bartha
HELL RACING Team #10
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.07.15. 22:13

Rohadt izzasztó futam volt, de sikerült egész jól végigverekednem magam a mezőnyön, egészen a 9. helyig, előttem volt a 8. és 7. pilóta is, úgy éreztem elkaphatóak, de egy bal első defekt keresztbe húzta a számításaim. De sebaj, marha jó futam volt.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Chriss
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Chriss » 2009.07.15. 23:01

Azt hiszem volt mit közvetíteni megint... He-he! :D
" Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned. " - Pintér Krisztián - PK CarSport
Tamas Wágner
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.06.04. 10:12
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tamas Wágner » 2009.07.15. 23:17

Kegyetlenül izzasztó, ugyanakkor nagyon jó futam volt, én végig izgultam az egészet:D A rajt jól sikerült, de a box taktikát megint elrontottam a végén a rongyos gumikkal pedig nem a megfelelő tempóban mentem:D Gratula, Cseh Tominak, Borbély Attinak aki nagyon jól, korrekten és megérdemelten nyerte a futamot.
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.07.16. 10:30

Végre egy futam ami jól sikerült. Az időmérőn meglepően jó tempóm volt, még volt is egy kicsit a kocsiban amit nem tudtam kiautózni, de így is meglett a 2. rajtkocka, aminek nagyon örültem.

A rajtnál Wágner Tomi valami hihetetlen jól jött el és nem csak engem, de még Voodoo-t is lerajtolta. Ezutűn próbáltam tartani a lépést velük, de hibázgattam a nehéz autóval, így még morfi is megelőzött menet közben. Ekkor már magamban kezdtem temetni a futamot. A boxlátogatásom után sajnos bekerültem pár autó mögé, akiket meg kellett előznöm, amivel elég sok időt vesztettem. Végülis jó döntésnek bizonyult, hogy lecseréltem a kerekeket, bár ha Tomi nem hibázik az utolsó körben, akkor csak a dobogó legalsó foka marad nekem.

Nagyon örülök, hogy végre sikerült feljutnom a dobogóra itt a DTM-ben is, jó kis futam volt. :D
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Tamas Wágner
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.06.04. 10:12
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tamas Wágner » 2009.07.16. 16:12

Simsportos video mikorra várható?
Voodoo
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.05.11. 17:45
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Voodoo » 2009.07.16. 16:18

2. fútamom ezzel a játékkal , és most nem hátráltatott a tudatlanságom :D (boxba a kiálláskor nem tankoltam tele megint ... :D )

Qual: 1:34.1 volt ha jól emléxem ezzel sikerült megnyernem az qualt. Ezt megfutottam majdnem a legelején , útána próbáltam javítani láttam jönnek fel a többiek , nos az első sectorba -0.450 el jobb részidőt tudtam , de nem tudtam egyszer se végig vinni :) úgy hogy maradt az elöbb említett időm , de ez is elég volt szerencsére.

Race : Ahogy cselt említette Tomi lerajtolt minket , azt se tudtam mivan :) Cseltet sikerült visszavernem majd tapadtam Tomira majd 9 kör vonatozás útán taktikát váltottam , mert láttam egy kis rést a térképen ahova box után ha visszajövök tudom futni a saját tempóm , ami gyorsabb mint az övé. Így is lett kimentem kereket cseréltem és elkezdtem taposni ami kifért a csövön. 5 vagy 6 kört 1.34 be 1.35 elejébe szúrtam ez elég is volt láttam pár embert aki nem cserélt kereket rendesen szenvedett. Végére 20 mp-s elönnyel tudtam zárni a versenyt még 1 kis hiba is belefért :) .

Örülök , hogy sikerült a 2. versenyemen nyerni és nagyon jót versenyezni mindenkivel.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég