Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.07.15. 10:39


KÖSZIIIII
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.07.15. 11:53

Végülis nem volt rossz futam főleg, hogy alig készültem rá. A versenyen egész jól mentem viszont a boxtaktika megint nem volt a legjobb így sajnos pozíciót vesztettem. Az utolsó körökben Szatoccsal küzdöttünk nagyot. Nagyon kemény csata volt, de szerintem szabályos, amiben végülis most alulmaradtam, de remélem jövőhéten vissza tudok vágni ;) :D
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.07.15. 16:33

Cselt, elég agresszív voltam, de Te is hasonlóan jöttél, és még szerintem belül tudtam maradni a szabályosság keretein. Azonban elnézésedet kérem, máskor remélem nem hatalmasodik el rajtam ez a stílus, amit az utolsó kanyarokban csináltunk. :D
Szerk.:
1. Én mondjuk végig szabályosnak éreztem magam, mikor a versenyt futottuk, akkor is.
2. Jó volt nagyon, pulzusom utolsó körben kb. 2x-esére nőtt. :D

No meg remélem, hogy a következő versenyen nem dobom el így az autót, 2x is ugyanott hibáztam, egyszer Ferinél, akkor kisebbet, mert legalább nem pördültem, a másodiknál pedig mikor Karolt próbáltam befogni, ekkor viszont már sikerült a forgás is. Az érdekes az volt, hogy egyszerűen bealudtam, és nem figyeltem, hogy hol kéne fékezni, mikor meg már eszméltem, hogy kéne - Karol gyorsan közeledett -, már tudtam, hogy hiába a fékezés, kavicsért megyek a pályán kívülre. Következő futamon nagyon figyelek majd arra a kanyarra is.

Kamikaze-től is elnézést, ha már mindenkitől, mivel mikor visszajöttem a pályára, neki nem jöhetett ki a legjobban, próbáltam úgy megforgatni, hogy elé ne menjek be, de majdnem mégegy pördülés lett belőle, úgyhogy kicsit visszahúztam az ívére, utána meg egyből ki előle, de nem voltam elég gyors... :oops:
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2009.07.16. 09:29

Szatocs írta:Cselt, elég agresszív voltam, de Te is hasonlóan jöttél, és még szerintem belül tudtam maradni a szabályosság keretein. Azonban elnézésedet kérem, máskor remélem nem hatalmasodik el rajtam ez a stílus, amit az utolsó kanyarokban csináltunk. :D
Szerk.:
1. Én mondjuk végig szabályosnak éreztem magam, mikor a versenyt futottuk, akkor is.
2. Jó volt nagyon, pulzusom utolsó körben kb. 2x-esére nőtt. :D

No meg remélem, hogy a következő versenyen nem dobom el így az autót, 2x is ugyanott hibáztam, egyszer Ferinél, akkor kisebbet, mert legalább nem pördültem, a másodiknál pedig mikor Karolt próbáltam befogni, ekkor viszont már sikerült a forgás is. Az érdekes az volt, hogy egyszerűen bealudtam, és nem figyeltem, hogy hol kéne fékezni, mikor meg már eszméltem, hogy kéne - Karol gyorsan közeledett -, már tudtam, hogy hiába a fékezés, kavicsért megyek a pályán kívülre. Következő futamon nagyon figyelek majd arra a kanyarra is.

Kamikaze-től is elnézést, ha már mindenkitől, mivel mikor visszajöttem a pályára, neki nem jöhetett ki a legjobban, próbáltam úgy megforgatni, hogy elé ne menjek be, de majdnem mégegy pördülés lett belőle, úgyhogy kicsit visszahúztam az ívére, utána meg egyből ki előle, de nem voltam elég gyors... :oops:

Szatocs.
Lassabb voltam Nálad, ezért a kigyorsításokra figyeltem és vártam hogy kifékezel valahol, vagy hibázol egy kicsit.
A jöv. hétre megpróbálok egy jobb setupot összerakni, hogy ne tartsalak fel, hanem akár csatázhassunk is.... :)
Megjegyzem nagyon korrektül vezettél, de azért jobb lett volna még néhány kört menni előtted. ;)

karol
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.07.16. 11:18

2 körön át már nagyon meg akartalak előzni, kerestem a rést, de nem nagyon leltem. Aztán bealudtam az egyenesebb szakaszon, pont a legrosszabb helyen. Majd legközelebb. :D
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
robi94
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.06.18. 20:16
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: robi94 » 2009.07.19. 09:21

A hétfőn kb fél 10 kor érek haza ugyhogy azt kihagyom. De viszont helyette is autosportolok ugyhogy sztem megbocsátható ;)
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.07.19. 14:50

Hétfőn előre láthatóan ismét rajthoz tudok állni. Ismét megpróbálok a mezőny végéről feljönni, mint a talajvíz :roll:
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.07.19. 16:07

Tropie írta:Hétfőn előre láthatóan ismét rajthoz tudok állni. Ismét megpróbálok a mezőny végéről feljönni, mint a talajvíz :roll:
király ;)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.07.20. 21:40

Hát amit ezen a futamon összebénáztam...
Sokkal jobb setupot csináltam, a féktávom vagy 15-20 méterrel rövidebb lett, ám emiatt többször kellett elrántanom a kormányt mert különben kilököm az előttem lévőt. Egyszer Cselt mögött forogtam meg, majd Kami vitt be párszor hintába :)
A végén persze megint megtaláltam a célegyenes kigyorsítón a gödröt is. Összevetve, versenyen sokkal gyorsabb voltam, mégis csak 8. lettem...
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.07.21. 08:05

Az első körben történt incidenstől eltekintve eléggé élvezetes versenyem volt, ahogy tudtam próbáltam feljönni az élmezőnybe, még 1. helyen is voltam, bár pont abban a körben álltam ki a boxba. A TDS team eszméletlen gyors volt, gratulálok nekik.
Nem tudtam pontosan milyen box taktikát válasszak, de úgy látom, azt amit az elején akartam, csak nem mertem, jobb lett volna, mindegy. Ezzel a taktikával csak 1 helyet buktam el.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 50 vendég