Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Már véget ért bajnokságot topicjai
gianni
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: gianni » 2009.06.01. 22:37

Semmilyen gratulációt nemérdemel sem a Tim Gábor, sem a csapattársa, nagyon etikátlannak tartom, hogy szélárnyékban huzogatják 1-ek egymást, így befolyásoljátok a futam kimenetelét. Amit meg Roós művelt azt az óvások topicban elolvashatjátok. versenytempó közben állítsatok már gyors fejszámolással boxtaktikát, próbáltátok már, lol igen szórakoztató, aztsem tudod éppen merre van az egyenes, .!!!!!! Majd a nagy igyíekezetben azthiszem még beleszaladtam a boxutcába is egyébként , a végén unottan , meg mérgessen csak arra kelett figyelnem, Timtől nekapjak kört állati izgalmas volt. Köszönöm ennyi. tovább nerabolom az idődet kösz ,hogy elolvastál. bye.!!!!!!!!
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.06.01. 22:52

Tudod,csapatmunka...És ehhez ez is hozzátartozik.Ha tehetném,én is Szatocsot húznám szélárnyékkal,ha így együtt gyorsabbak vagyunk.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
gianni
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: gianni » 2009.06.01. 23:24

Köszönöm , erre rájöttem egyedül is, de te , vagy sokan te ezekszerint nemértitek, nemgond , ez van. fátylat rá.
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.06.01. 23:38

Erre a húzásos dologra Emerico mondhatnál valamit, hogy ez most milyen dolog, benne van-e, vagy elítélendő. Mert mondjuk ha szélárnyékban megy valaki, és nem tolja az előtte lévőt, akkor ok, hogy nem gond. De amikor tolás is van hátulról?
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
morfi
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:11
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: morfi » 2009.06.01. 23:47

Szerintem ez abszolút bennevan a túraautózásban...Ez nem sétakocsikázás :) Ja igen még annyi hogy úgy vélem ennyitől nem lsz defektje valakinek, illetve defektel nem lehet ilyen tempóban tovább versenyezni...Nem kéne azért valótlanságokat állítani...És amúgy a szélárnyékolásról annyit, hogy WTCC-ben abszolút ezt csinálják folyamatosan, főleg a Seat csapat, nem véletlenül mennek együtt mindig...

Szerk:
Na közben visszanéztem a replay-t. :)
1. Barátom ha ekkora ütéstől defektet kapsz akkor cseréld le a csapatod vagy a gumiszállítód mert valamit nagyon elszúrtak.
2. Az a másik dolog hogy mikor benn voltam melletted nem hagytál helyet ami miatt rá is kellet taposnom a fékre...ezért még én óvhatnálak
3. Szerintem nézd vissza az egész versenyt...volt pár előzés az általad emített helyen

Amúgy meg Peace
Patkó Gergely
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.05.05. 11:44
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Patkó Gergely » 2009.06.02. 07:18

gianni írta:
emerico írta:
Patkó Gergely írta:Utálom ezt a sz...r pályát!

Egyébként meg nagyon köszönöm annak aki ennek ellenére, hogy szarul mentem még ki is forgatott, meg annak is, aki az időmérőn villogtatva közlekedik, mert k...ott gyors!!
Nagyon szívesen haver, de elöbb a neteddel csinálj valamit, mert úgy kacsázol elöttem, mint némelyik szarabb replayban a kocsik, ésmég ........ vagy billel tolod , az tilos.?!!!!!!!
Nem fogok belemenni ilyen gyermeteg vitába. Kormánnyal megyek, leírtam, hogy miért megyek szarul ezen a pályán. A replay alapján meg vissza fogom nézni, hogy szabályosak voltak e az előzések. Versenyen akik lekőröztek egytől-egyig simán el tudott menni mellettem, mert elengedtem őket. Az meg aki az első körökben mögém kerűl és a harmadik kanyar után nem tud elmenni, inkább belém jön az úgy gondolom szabálytalan, sőt etikátlan. Erről beszéltem, de mondom, megnézem a replayt. Az internetemmel semmi gond nincs. Ha problémád van az internetmmel, arra ott van a ping számom, azt jelezheted a chat-ben. Senki nem tette. Van e még valami amire nem kaptál választ?
Szerintem nincs, találkozunk hétfőn. Mindenkinek további jó versenyzést!
Gergő
Feri95
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.03.30. 13:53
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Feri95 » 2009.06.02. 07:34

Gratulálok mindenkinek a futamhoz, főleg Rajkinennek, a vérbeli nagy csatánkért. Remélem legközelebb is részese lehetek egy ilyen futamnak.

Ez azért már hihetetlen, hogy it a Simco-ban is ennyire elfajulnak a dolgok. Az egy dolog hogy a vsr-ben ez megy végig, de nem kéne felvenni a stílusukat. Az időméréses vagdosásra pedig szerintem mind a hármunknak jogos lesz a bünti. A szélárnyék meg tényleg benne van a túraautóban, mindenkinek ott a csapattársa, akivel megoldhatja. Nekem épp most sajnos nem volt Tropie, ezért megoldottam más mögött :)
gianni
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: gianni » 2009.06.02. 08:36

Nem tökmindegy mit csesztél szét a kocsimon, azonnal nemakart befordulni, nekem csak annyit írt ki hajtsak servicére, gondoltam defektem van, ezek szerint elgörbült ott valami kitámasztó elem. . A lényeg U:A: nem önszántamból mentem a boxba már a futam elején, a 14 kör helyett. 2. Ez egy szim játék mindenki 1-ül játszik otthon hajt a pontjaira, meg a csapatpontokra, de ez 1 egyéni játék, V I R T U Á L I S játék, nem is ismerik sokan a társukat sem, nem életszerü ebben az esetben amit mondanak, "wtcc". Mindenki ahogyan tud persze segít a csaptársának, de behúzni kétszer is első helyre olyat, aki semmiképen sem tud olyat futni, majd ez a pilóta még le is túr a pályáról, akinek ottsem kellene lennie, lol ez 1 kicsit dűhítö. Nem ezért készül a szabadidejéböl senki sem , hogy hasonlóképpen járjon.Egyébként az LFS-ben voltak hasonló szituk, ott simán megoldottát, pedig 1 futamon 67-en , 3 serveren folyt a csata .2 -körös idömérövel, mindenkinek volt 2 mért köre." pont az ilyen oda nemillö rajtpozik miatt.Nem flamelok tovább a köv futamra meg felesleges is készülni,ezek szerint.
morfi
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:11
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: morfi » 2009.06.02. 08:59

Azért azt a kocsit tovább kell guritgatni a kör további részében is :) Sajnos ez a kör sem volt tökéletes részidőim alapján ugyanerre az időre képes lettem volna szélárnyék nélkül is...dehát sajnos nem nagyon jött össze most a szélárnyékolás...csak ennyit tudtam nyerni. Újra hangsúlyozom. Az rFactorban illetve főleg ebben a modban, egy ilyen ütéstől semmi baja nem történhet a kocsinak. Az meg hogy utána még az élen is voltál mindent elmond...A pit kiírás pedig még egy körig sincs kinn, sajnos énis ezt szívtam meg a futamon...Bejelztem a kör elején és a kör végére már kinn sem volt...Ámbátor igen, a 4.-5. kör környékén valóban bejelez magától a progi...
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10703
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.02. 09:48

Amiért nem tiltom be a szélárnyékos időmérést, az nagyon egyszerű.
Nem kívánok magamnak olyan mértékű plusz munkát, és vitaforrást teremteni, amit nem tudok már elvégezni.
Ha betíltom, akkor meg az lesz, hogy "véletlenül" úgy jön ki valakinek a köre, hogy pont elötte a csapattárs. Akkor mit csinálok?
És tény, a WTCC-ben, sőt még itt a WSR-ben is bevett szokás egymás húzása az időmérésen, a valós életben is. De láttunk már példát az F1-ben is, amikor még nem volt ennyire elcseszve.
Semmilyen nemzetközi szabály nem tíltja, így mi sem fogjuk.

Másik. Ezek a kocsik nem kapnak defektet ilyen esettől, nincs benne a fizikában. Az hogy elmegy a futómű, elképzelhető, de defekted csak NAGYON extrém esetben lehet. Nagyon sokat tesztelgettem, de nem tudtam előidézni hogy eldurranjon a gumi. Illetve, ha valakinek defektje van, akkor garantált, hogy alig tud körbe menni. Gianni, megnéztem az utána lévő körödet, biztos hogy nem volt deffekted, de az lehet hogy a hátsó futómű elment. De gondolom, nem is ez a lényeg itt. Ovd meg az esetet és ha jogos, akkor büntetve lesz.

A másik ami büntetve lesz, hogy felvezető körön vagdostátok a pályát. Az nem a pálya része, NEM lehet ott menni. Nagyon szeretném nyomatékosítani, hogy a SIMCo-ban nem megengedett az ilyen "trükközés". Először nem lesz kemény a büntetés, de késöbb az lesz. Valamint a SIMCo nem arról szól, hogy egymást hergeljük. Akiről látom, hogy nem tud együtt élni, és kultúráltan beszélgetni a közöséggel, azt kirakom. Nem különösen érdekel, hogy hányan vagyunk tagok, inkább, hogy harmónikus és szórakoztató legyen a közeg.

DE, ez nem jelenti azt, hogy nem óvunk, meg ráhagyjuk a másikra a szabálytalanságot. Igen, óvjatok, felesleges a szájtépés, semmit nem old meg. Viszont csak az óvásokkal, és büntetésekkel lehet úgymond "okítani" a versenyzőket.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 36 vendég