Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Már véget ért bajnokságot topicjai
Debilon
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2009.03.25. 21:35
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Barcs
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Debilon » 2009.07.28. 11:03

egyéb dolgok miatt sajnos ki kellett hagynom, és már nem is fogok tudni jönni egy futamra sem meló miatt :(

szombattól 1 hónapig Siófokra vezényelnek, aztsem tudok mikot fogok majd hazajárni :(
Go Ravens!
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.07.28. 13:20

Elég unalmas verseny volt, miután már Ferit sem volt esélyem utolérni a hibám miatt.

Következő futamra jó versenyt Nektek, azon nem leszek. Az utolsó 2 versenyen már remélem meg tudok jelenni.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2009.07.29. 08:56

Sziasztok.

Azt hittem hogy jobb időt futok az időmérőn, 4 tizeddel elmaradtam a legjobbtól.
Aztán egész jól sikerült a rajtom, majd valahogy megsérült az autóm (Emerico :) ) és utánna már csak arra tudtam figyelni, hogy hiba nélkül célbaérjek. Ez sikerült is amilyen köröket mentem.... ( 1.44.5...) .
A végére nagyon elkoptak a gumik, nem bánom hogy csak 23 kör volt a verseny. :)
Továbbra se értem, hogy olyan srácok akik a felvezető körön nézik meg hol a box bejárat,meg mennyit fogalmuk sincs mennyi üz.a. kell, mitől ilyen gyorsak, biztos nagyon jó setupjuk van.+ tehetségesebbek.
Sajnálom hogy ilyen kevesen indultunk, biztos a nyár a strand, + a csajok stb.....

Emrico küldöm ma a pénzt a GTR EVO-ra


üdv karol
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.07.29. 09:00

Oké
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.08.03. 19:02

Remélem csak az időpont van elírva és ma lesz a futam, amin tudok indulni :)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.08.03. 23:59

Igen, sajnos az időpontot elírtam :shock: :shock:
Gratulálok Tim Gabinak a bajnoki címhez, és magamnak az első dobogós helyezésért :lol: :lol:
Na jó, akár nagyobb csata is lehetett volna a második helyért Kancsár Ferivel, de ismét elbánéztam, a végére nem cseréltem gumit, ami egy öngyilkosság volt, majdnem elkapott Karol és Cselt, mázlim volt, és megtartottam a 3. helyet.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.08.04. 20:49

Huh izgi kis futam volt, igaz sajnos nagyon kevesen voltunk.
6. helyről startoltam, amit az első kanyar után is meg tudtam tartani, majd a nagy tülekedésben siekrült kicsit előrébb is kerülni. Aztán Kancsár Ferinek sikerült visszaelőznie (bár kicsit neccesen), majd valaki hátulról elég rendesen belémrongyolt, alig tudtam összeszedni a kocsit. Próbáltam menni az előttem lévők után, ami többé kevésbé sikerült is. Így utolértem Emericot akivel pár körön át tök jól küzdöttünk, de aztán az egyik kanyarban sajnos tulzottan lesodródtam és fennakadtam a rázókövön. 20 mp veszteséggel sikerült csak visszajönnöm a pályára.
A boxban én is úgy döntöttem, hogy nem cserélek kereket, ami végülis jó is lehetett volna, ha nem hagyom benne a javítást, mert így csak 3 mp-t nyertem vele. Így sikerült Karolt visszaelőznöm, aki viszont cserélt kerekeket, így elég keményen tudott támadni a verseny utolsó részében. Egy-két helyen hibáztam így sikerült megelőznie, majd láttam, hogy Emerico is elkövetett néhány hibát, így az utolsó pár kört már 3an egyás mögött szorosan tettük meg. A legnagyobb csavar az utolsó kanyarban volt, amikor is Emerico elrontotta az ívet, Karol meg a nagy igyekezetében kiszélesítette a pályát és nekem így sikerült végül kettejük között a célba beérkezni. :D
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2009.08.05. 18:05

Azt hiszem én voltam a vétkes. A nagy izgalomban kicsit elmértem, bocsi.
Amúgy jó futam lett volna, ha többen vagyunk, a 3.-tól csak huszonpár másodpercet kaptam ami nem is vészes. Pedig 3. helyen is voltam rövid ideig.
Név:Füzy Barna
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.08.05. 23:46

Én teljesen szét voltam esve a futamon, még az elején csak csak tudtam koncentrálni, de a váltóm ismét úgy gondolta, duplán vált lefele így mg is pördültem, amit nem bírtam megfogni, ezek után teljesen szétesett a vonalvezetésem, a technikám, ráadásul rettegtem hogy ismét rossz lesz a váltóm, majd 2 alkalommal kerültem a ragasztós fűre, ahonnan 2. alkalommal már nem volt kedvem kijönni. :)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.08.17. 22:53

Na, ennek is vége. Szatocs, nem így akartam előtted végezni, kár hogy kiestél, ma gyorsabb voltál. Az elején Spitfire (Fábiánfy János) nagyon jól védekezett, jó kis meccs volt. A végén pedig Kamikaze és Karol között nagyon izgalmas ki utolsó kör volt.

Ezután pedig jövő héten kezdődik a VW Polo, ami nem tudom mekkora siker lesz, mert totál más mint ami eddig volt..
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég