Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Már véget ért bajnokságot topicjai
MRT
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009.05.06. 13:53
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: MRT » 2009.06.02. 14:24

Sziasztok!
Bár nem éppen az élmezőnnyel harcolunk (MRT Racing), de én nagyon élvezem a versenyeket! Ez a mostani is nagyon tetszett. És igen jó kis csatákat tudtam vívni amiben hol én, hol más végzett a jobb helyen. Volt hogy én is a füvön kötöttem ki más segítségével (a verseny után elnézést kért! És én adtam is és adok is neki!... mármint elnézést!:)) Egy kicsit még jó lenne gyorsulni, de valamiért nem tudom jobban beállítani a gépet. Sajnos az időm kevés ahhoz, hogy több órát teszteljek egy verseny előtt. Szóval szerintem igen jó kis bajnokság ez! Mindenkinek további jó versenyzést és szeretném ha az az "eleje" megjegyezné: Vigyázat!!! Folyamatosan gyorsulok!!!!
Emerico! A Patkó G.-nek felajánlottál egy kis továbbképzést beállításból. Én is kérhetnék tőled konzultációt? Lehet hogy már csak ez hiányzik a bajnoki címemhez... :)

Üdv és gratula Mindenkinek!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.02. 14:40

MRT írta:Sziasztok!
Bár nem éppen az élmezőnnyel harcolunk (MRT Racing), de én nagyon élvezem a versenyeket! Ez a mostani is nagyon tetszett. És igen jó kis csatákat tudtam vívni amiben hol én, hol más végzett a jobb helyen. Volt hogy én is a füvön kötöttem ki más segítségével (a verseny után elnézést kért! És én adtam is és adok is neki!... mármint elnézést!:)) Egy kicsit még jó lenne gyorsulni, de valamiért nem tudom jobban beállítani a gépet. Sajnos az időm kevés ahhoz, hogy több órát teszteljek egy verseny előtt. Szóval szerintem igen jó kis bajnokság ez! Mindenkinek további jó versenyzést és szeretném ha az az "eleje" megjegyezné: Vigyázat!!! Folyamatosan gyorsulok!!!!
Emerico! A Patkó G.-nek felajánlottál egy kis továbbképzést beállításból. Én is kérhetnék tőled konzultációt? Lehet hogy már csak ez hiányzik a bajnoki címemhez... :)

Üdv és gratula Mindenkinek!

Persze, ha épp otthon vagyok, és szerverre mentek, szóljatok.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
MRT
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009.05.06. 13:53
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: MRT » 2009.06.02. 15:24

Emerico!
Inkább Te mondjál időpontot, hogy mikor vagy otthon és megpróbálom úgy összerakni a napomat. Ami mondjuk nekem jobb lenne, az az esti órák. 20.00-tól.
De irjál és igyekszem...
Üdv
gianni
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: gianni » 2009.06.02. 15:40

Nagyon szívesen segítek énis, ha elfogadjátok, esténként ráérek . ;)
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.06.02. 15:43

Általában az este 20 az, amikor egyre többen vagyunk a TS-en, szóval ilyen tájban nem árt ott lenni, és akkor mehetnek is az edzések. Én is így szoktam, ilyenkor megkérdezem, hogy ki jön a szerverre, és már toljuk is. :D
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.06.02. 15:49

Namajd ha itthon leszek holnap este,és más is lesz,akkor megyek én is okosodni:D F1'91-et beállítottam egy setupguide alapján,verseny után meg elkértem Bika setupját,és teljesen más volt a kettő:D Ő erőre rakott 5%-ot difinél,én 60-at:D
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
MRT
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009.05.06. 13:53
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: MRT » 2009.06.02. 16:11

Gianni!
Természetesen minden segítséget elfogadok és nagyon megköszönök!
Esetleg úgy is tudnál segíteni, hogy átküldeném Neked a jelenlegi setupomat (mind quality, mind verseny) és megnézned-kipróbálod?
Üdv
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.06.02. 16:20

Te már fejlődsz,nekem kval meg verseny setup között csak a benzinmennyiség a különbség :-D
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.06.02. 16:45

Bardocz, ez nálam is így van, de nem is akkora baj, mert legalább nem kell két külön autóhoz szoknom, hanem amivel megyek kvalon, nagyon hasonlóval megyek versenyen is. :D Persze az is igaz, hogy a kval nekem annyira nem lényeg, mint a verseny, volt már nem egyszer, hogy kval alatt állítgattam versenyre az autót, versenyre tankolva köröztem, és a végén ha volt időm, mentem egy két kis benzinmennyiségű kört. :D Vagy ha már nem kellett állítgatni, kipróbáltam egy 10-20 kör körüli kintlétet, hogy hogyan bírja majd versenyen.

Ja, és holnap DTM, már annak, akinek. De attól még lehet lesznek megane tesztelők is. :D (Én pl. nem leszek most egyiken sem.)
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.06.02. 17:19

Azt el is felejtettem,abban nem indulok.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 36 vendég