Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.08.17. 23:20

Én sem így képzeltem, nagyon nem. :(

Az elején kaptam egy tockost Karol-tól, de meg már nem óvom, minek. :D Annyi vígasztal, hogy Kamikaze-val jó csatát nyomtam. Nem kicsit lettem ideges, mikor tetőre vágódott az autó, és megláttam, hogy nincs visszaút a pályára. Mivel nem szoktam hozzá, hogy így legyen vége egy versenynek, a következő esetre lehet egy gumiszobát csinálok. :D Úgy is régen moddoltam már.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2009.08.18. 10:31

Szatocs írta:Én sem így képzeltem, nagyon nem. :(

Az elején kaptam egy tockost Karol-tól, de meg már nem óvom, minek. :D Annyi vígasztal, hogy Kamikaze-val jó csatát nyomtam. Nem kicsit lettem ideges, mikor tetőre vágódott az autó, és megláttam, hogy nincs visszaút a pályára. Mivel nem szoktam hozzá, hogy így legyen vége egy versenynek, a következő esetre lehet egy gumiszobát csinálok. :D Úgy is régen moddoltam már.
Még egyszer bocs,egymás mellett voltatok Barnával, nem maradt helyem.Próbáltam előbb fékezni de így jártunk..... Sajnálom.
Gratulálok mindenkinek, jó kis móka volt ez a Megane.
Remélem Emerico indít hamarosan egy olyan modot, ahol megszorongathatjuk Tim Gabit és társait! :D
karol
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.08.18. 11:46

Szkarol írta:
Szatocs írta:Én sem így képzeltem, nagyon nem. :(

Az elején kaptam egy tockost Karol-tól, de meg már nem óvom, minek. :D Annyi vígasztal, hogy Kamikaze-val jó csatát nyomtam. Nem kicsit lettem ideges, mikor tetőre vágódott az autó, és megláttam, hogy nincs visszaút a pályára. Mivel nem szoktam hozzá, hogy így legyen vége egy versenynek, a következő esetre lehet egy gumiszobát csinálok. :D Úgy is régen moddoltam már.
Még egyszer bocs,egymás mellett voltatok Barnával, nem maradt helyem.Próbáltam előbb fékezni de így jártunk..... Sajnálom.
Gratulálok mindenkinek, jó kis móka volt ez a Megane.
Remélem Emerico indít hamarosan egy olyan modot, ahol megszorongathatjuk Tim Gabit és társait! :D
karol

Nem akarlak elszomorítani :) Tökmindegy neki...
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2009.08.18. 12:56

Grat mindenkinek. Jó verseny volt, nekem az egyik legjobban sikerült. Végig védekeztem, szuper volt. Sajnálom Szatocs versenyét, megnyerhette volna, nagyon gyors volt. (Persze kellet volna Feri és Bika bénázása is)
Név:Füzy Barna
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.08.18. 13:12

Asszem a legjobb eredményem ebben a bajnokságban ez a 3. hely. Épp mondtam is a többieknek TS-en, hogy ilyen gyenge bajnokságot még nem futottam, hogy még egy dobogóm se legyen, azért a végére csak összejött egy. Igazából a futamon az első két pilóta tempójához közöm nem volt, viszont sikerült egy kis setupolással a múlt heti időmön 2 mp-et javítani.

Nem mondom, hogy ez volt a legjobb bajnokságom, sajnos a kocsi nekem nagyon nem feküdt, folyamatosan csak küszködtem vele. De vége van, várjuk a következő megmérettetést ;)
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég