Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Már véget ért bajnokságot topicjai
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.06.22. 22:07

Karol,bocsi hogy fasz módjára jöttem vissza a pályára a Mansel utáni sikánban,nem figyeltem jön-e valaki mögöttem,ott meg előrefele menni nem lett volna értelme:S
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
gianni
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: gianni » 2009.06.22. 23:03

eduka írta:Gianni szeretném ha jobban figyelnél a többi versenyzőtársadra az első és a harmadik rajtnál is letolsz a pályáról szó szerint megpörgetsz kilöksz a kavicságyba és úgy mész el
Hidd el, hogy nagyon figyelek, kit mikor milyen ütemben érek utol, mert sosem jön össze 1 futamom sem, , és állandóan hátulról megyek. De ha már felhoztad, pont mindenki megnézheti azt az 1 fél körön velem szemben elkövetett 2 szabálytalanságodat, . 1 szabálytalanság 1 kör a z elsö lassító sikán után bemennék melléd balról, az 1 tengelyem a te hátsód mellett van, elvileg a szab szerint helyet kellene hagynod, de nem, kikockáztam, rámfordítod balra az autódat, nekemkoccan a kocsid fékeznem kell,hogy elkerüljem a kiforgatásodat, nehogy én legyek már a ge.....i ! Semmi baj, megyünk tovább, kifordulunk az utsó nagyobb egyenesre, 2 split, bemész belülre normál, én kivülre balra húzódok. a féktávon kifékezlek és beengedem kívülről a kocsimat, Fontos látszik, hogy a belsö iven , ha a jobb kereked felrakod a köre simán elfordulna, hagytam annyi helyet, de csak annyit, hogy nehogy baleseted legyen a körbeelözés közben.Na itt jön a gesztus a kollega részéröl, mikor meglátsz, simán elfordulnál, de te DIREKT SZÁNDÉKOSSAN nekem kormányzod a kocsidat, ,hogy nemár elmenjen valaki is, valszeg kiakartál tolni, nem sütivel kínánil. A Belsökamerás felvételedböl tisztán látszik a szándékosság... Hát nem szégyelled magad, és a felszólításomra veszed ezek után a bátorságot mindenki kérem nézze meg az ominózus eseteket, ha már így alakult , hogy lekelett írnom-e sorokat, és nézzen magába, hogy hogyan vezet a futamok alatt énis hidjétek el ezt teszem .!
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.06.22. 23:38

Én pl. egyik oldalról sem láttam szabálytalanságot. Edukától én azt a második kormánymozdulatot ellenkormányzásnak tudom be, de Gianni is hagyott elég helyet sztem.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
morfi
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:11
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: morfi » 2009.06.23. 00:25

Hát sztem Edukának nem volt helye nem tudott mit csinálni.
morfi
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:11
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: morfi » 2009.06.23. 00:28

Feri jó volt a csata. Épp lemaradtam egy kicsit pihenni amikor eldobtad. Remélem ilyen bugos pálya nem lesz több :D
milk4
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.04.01. 18:03
Tartózkodási hely: Belgium
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: milk4 » 2009.06.23. 01:31

kamikaze írta:Dicse Milántól bocsánatot kell kérjek, 2. kör megforgattalak.
Semmi gond.Én is hibáztam egy kicsit,mikor a kanyar elött lepadlóztam amitől megindult a kocsi eleje a kavicságy felé,amitől én megilyedtem és visszavettem a gázból.Emiatt nem az ideális íven vettem be a kanyart és belassultam,majd jött a kocc és a fal.
Név:Milan Dicse
Kormány:Logitech DFP - 425°
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.06.23. 10:03

Hát azért a sportszerűségről néhány ember nem sokat tud, el kéne menniük különórára belőle.

A futam végéig megpróbáltam a sportszerűség keretein belül menni, de mindig én szívtam meg, aztán az utolsó pár körre valósággal Irvine lett belőlem és szartam bele, mit mond a verseny etikett, mert ha más is így viselkedik én is így fogok. Ezért hát olyan parádés adok-kapok alakult ki, talán ha jól emlékszek, az 5.-6.-7.-8.-9. helyért, hogy azt körül sem tudom írni, a boxkiállás után sikerült kissé elszakadnom és nyomultam Emericoék után, de hát jött a 4-es (Mansell) kanyar és félkerékkel lesodródtam a kavicságyba (elfelejtettem, hogy még ott az van, holott már régóta aszfaltos) és beleálltam mint a cövek. Dobtam is 1 vagy 2 helyet miatta, aztán utána jött az élményautózás.

Hihetetlen jó verseny lett volna, ha nem lettek volna magasak a pingek és a kavicságy sem lett volna sziklaágy. No sebaj, viszont nem hajított le a szerver és ennek örülök, kicsit fellendítette ismét az online versenyzés iránti szeretetemet.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.23. 10:10

Tropie írta:Hát azért a sportszerűségről néhány ember nem sokat tud, el kéne menniük különórára belőle.

A futam végéig megpróbáltam a sportszerűség keretein belül menni, de mindig én szívtam meg, aztán az utolsó pár körre valósággal Irvine lett belőlem és szartam bele, mit mond a verseny etikett, mert ha más is így viselkedik én is így fogok. Ezért hát olyan parádés adok-kapok alakult ki, talán ha jól emlékszek, az 5.-6.-7.-8.-9. helyért, hogy azt körül sem tudom írni, a boxkiállás után sikerült kissé elszakadnom és nyomultam Emericoék után, de hát jött a 4-es (Mansell) kanyar és félkerékkel lesodródtam a kavicságyba (elfelejtettem, hogy még ott az van, holott már régóta aszfaltos) és beleálltam mint a cövek. Dobtam is 1 vagy 2 helyet miatta, aztán utána jött az élményautózás.

Hihetetlen jó verseny lett volna, ha nem lettek volna magasak a pingek és a kavicságy sem lett volna sziklaágy. No sebaj, viszont nem hajított le a szerver és ennek örülök, kicsit fellendítette ismét az online versenyzés iránti szeretetemet.
És még ez a Hungaroring az egyik legjobb. Ezért szeretném normálisan megcsinálni egyszer.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.06.23. 12:23

Amin a 91-es moddal mentünk az szerintem ettől fényévekre volt. Ott senki nem akadt bele a kavicságyba.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - SIMCo/VSR közös bajnokság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.23. 12:38

bardocz írta:Amin a 91-es moddal mentünk az szerintem ettől fényévekre volt. Ott senki nem akadt bele a kavicságyba.
de az más vonalvezetés
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég