Megane Trophy Eurocup 2008 - Hungaroring Promo futam

Már véget ért bajnokságot topicjai
Lezárt
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - Hungaroring Promo futam

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.03.29. 15:40

pukkandur írta:Üdv! Látom jó szoros verseny volt, a simsporttv-n követtem az eseményeket. Gartulálok Mindenkinek! De legközelebb remélem még dőben kapok jelszót (amit kaptam PÜ-ben az meg lett változtava). Igaz hétközben nem volt időm hotlapot nyomni, de 17.30-kor be szerettem volna lépni és nem tudtam. Szóval szerintem kicsit kusza ez a jelszó változtatgatás, arra is gondolni kellene hogy nincs mindenkinek ideje állandóan a fórumot olvasgatni, hogy mi változott és mi nem....Valaki írta, hogy a fórumba be volt írva a jelszó...Mondjuk ezt péntek este sem találtam meg, Néztem PÜ-t, emailt, fórumot, versenykiírást de sehol semmi......

Ezért az üzenetért, még el sem engedtelek volna a futamon, igazság szerint. SIMCo tag vagy, feljössz a SIMCo TS-re, és két percen belül tudsz mindent. Ne legyünk már ennyire töketlenek de tényleg. (csütörtök, 14.30-kor közöltem a jelszót)

Egyszerűen nem tudom elfogadni ha valaki nyávog ahelyett hogy gondolkodna. Nem akarlak megsérteni, de ezt most már unom.

Alap dolgok.
Felmész a szerverre, nem találod, eltérésed van, nem jó a pasz. Nem sírni kezdesz, hanem azonnal vagy TS, vagy a fórumba megnézed mit írtam. 2 perc múlva szerveren vagy. Nem poénból írom, a fórum arra való hogy olvasd, a TS arra való hogy használd.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
pukkandur
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.03.26. 15:09
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - Hungaroring Promo futam

Hozzászólás Szerző: pukkandur » 2009.03.29. 16:20

emerico írta:
pukkandur írta:Üdv! Látom jó szoros verseny volt, a simsporttv-n követtem az eseményeket. Gartulálok Mindenkinek! De legközelebb remélem még dőben kapok jelszót (amit kaptam PÜ-ben az meg lett változtava). Igaz hétközben nem volt időm hotlapot nyomni, de 17.30-kor be szerettem volna lépni és nem tudtam. Szóval szerintem kicsit kusza ez a jelszó változtatgatás, arra is gondolni kellene hogy nincs mindenkinek ideje állandóan a fórumot olvasgatni, hogy mi változott és mi nem....Valaki írta, hogy a fórumba be volt írva a jelszó...Mondjuk ezt péntek este sem találtam meg, Néztem PÜ-t, emailt, fórumot, versenykiírást de sehol semmi......

Ezért az üzenetért, még el sem engedtelek volna a futamon, igazság szerint. SIMCo tag vagy, feljössz a SIMCo TS-re, és két percen belül tudsz mindent. Ne legyünk már ennyire töketlenek de tényleg. (csütörtök, 14.30-kor közöltem a jelszót)

Egyszerűen nem tudom elfogadni ha valaki nyávog ahelyett hogy gondolkodna. Nem akarlak megsérteni, de ezt most már unom.

Alap dolgok.
Felmész a szerverre, nem találod, eltérésed van, nem jó a pasz. Nem sírni kezdesz, hanem azonnal vagy TS, vagy a fórumba megnézed mit írtam. 2 perc múlva szerveren vagy. Nem poénból írom, a fórum arra való hogy olvasd, a TS arra való hogy használd.

Igen csütörtökön közölted -mint ahogy Te is tudod -a szar jelszót PÜ-ben: Szerver:
neve: !SIMCo (Megane 2008)
ip: 87.229.111.141:34297
pass: ...simco

Úgy látom elbeszélünk egymás mellett, arról nem ejtesz egy szót sem, hogy ha a nem működő pass-t el tudtad küldeni az újat miért nem küldted....Ha minden másról tudsz emailt, PÜ-t küldeni akkor a jó jelszó nem jöhetett volna?..... Mindegy, mint írtam munka után 17.30-kor éppen hazaestem és a maradék félórában kisérleteztem a belépéssel....Mostmár unod a nyávogást??? Én meg a félremagyarázást, hogy miért is nem tudsz elküldeni egy nyamvadt jelszót. Egyszer sikerül egyszer nem? Részemről nincs harag de többet nem jövök. Nektek jó versenyzést! Csá
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - Hungaroring Promo futam

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.03.29. 17:57

lapozz már vissza csütörtökig!! ott van beírva.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - Hungaroring Promo futam

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.03.29. 17:59

emerico írta:
emerico írta:
[HRC]Norbi írta:Nekem nem lép be a kapott jelszóval!
Help!
Másnál is van ilyen probléma?
Mit ir ki?

Elírtam a jelszót néhány üzenetben, ez a jó: smcmegane
1x
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - Hungaroring Promo futam

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.03.29. 18:00

Joke írta:
pukkandur írta:Sziasztok,
Miért nem tudok belépni a kapott jelszóval? Hogy fussak így hotlap-ot?
jó későn jutott eszedbe, mert csak 18:00-ig lehet

jelszó:smcmegane
2x

Ezek után Pukkandur sajnálom, de a akármit irsz, nem tudlak komolyan venni. 40 ember megugorta a jelszó kérdés, neked nem ment.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
pukkandur
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.03.26. 15:09
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - Hungaroring Promo futam

Hozzászólás Szerző: pukkandur » 2009.03.29. 18:41

Jeleztem, hogy akkor értem haza. A 40 akinek sikerült -nyílván velem ellentétben- olvasta folyamatosan a fórumot. Elnézést, hogy az akkor már 7 oldalasra duzzadt témát nem néztem végig a helyes jelszóért! Amit meg 2x-nek írtál azt láthatod, hogy 17.58-kor kaptam egy segítőkész kollégától. Volt még két percem ??? Elkerülhető lett volna, ha a helyes pass-t is PÜ-ben elküldöd. Remélem másnak nem lesz ilyen problémája a jövőben! A lényeg, hogy nem érdekel, hogy komolyan veszel-e vagy sem. Én sem veszlek Téged.
További jó versenyzést! Kérlek törölj a tagok közül, nehogy később felmerüljön a gyanuja, hogy letőltök valami tagoknak szánt spéci módot! Részemről lezártam. Hello
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Eurocup 2008 - Hungaroring Promo futam

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.03.29. 19:48

oks. továbbra is csak annyit tudok mondani, ha nincs meg valami, akkor is ott TS. könnyen, gyorsan megvan minden. Vagyok tovább MSN-en, Skype-on, emailben, illetve rajtam kívül még bárkit is meg lehetett kérdezni.

Lezártam a dolgot, törlünk a felhasználok közül, ilyen kötözködő, rosszakaratú emberre nincs szükségünk. Semmilyen okom nincs hogy eltitkoljak infot mások elől, főként nem kivételezni senkivel. A rossz infot mindenkinek elküldtem, mégis mindenki el tudott olvasni ha kell 5-6 oldalnyi (legroszabb esetben 2-3 perc) hozzászólást a keresett info-ért.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 31 vendég