2010.01.09 - Éjszakai verseny - AE86 Club

Már véget ért bajnokságot topicjai
mates
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.01.09. 22:01
Kapcsolat:

Re: 2010.01.09 - Éjszakai verseny - AE86 Club

Hozzászólás Szerző: mates » 2010.01.09. 22:12

Hali jelentkeznék, ha még lehet. Látom nyitott az időmérő így megpróbálom.
Név: Frankl Máté
Autó: #11 Trampio Levin 1985
ATISH
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.07.24. 11:46
Kapcsolat:

Re: 2010.01.09 - Éjszakai verseny - AE86 Club

Hozzászólás Szerző: ATISH » 2010.01.09. 23:19

Bocsi, hogy leléptem felvezetőn, de folyamatosan szinkronizált. Warm-upon és időmérőn még nem volt annyira zavaró, de felvezetőn, mikor nagyon közel voltunk egymáshoz és ide-oda ugráltam az már necces volt és mivel mások futamát nem szerettem volna gallyra vágni, ezért inkább leléptem a szerverről! :( Pedig egész jó helyről rajtolhattam volna... :(
Atish
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010.01.09 - Éjszakai verseny - AE86 Club

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.01.10. 01:08

Marha nagy móka volt. Sajnos volt egy pilóta aki nem igazán tudom mit is csinált, 25 kör hátrányban ért célba. Kitartó az tény, de értelmét nem látom. Írtátok hogy bannoljam, de futam közben ha versenyzek, akkor nem tudom.

Tim Gabival nem tudom mi történt, de aki célba ért annak csak gratulálni tudok, még most is görcsben áll a kezem :lol: :lol:

Az eredmény
http://www.simcompany.hu/toban/
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
pointer4
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.05.05. 11:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010.01.09 - Éjszakai verseny - AE86 Club

Hozzászólás Szerző: pointer4 » 2010.01.10. 01:57

Sajnálom, de kiléptem, mert annyira felba**ta az agyamat ez a marhal Furrier, 1x a lassú sikánba jött nekem direkt, pörgött benne, amitől defektem lett. 5. helyről a 8-ra estem vissza, a 6.-7. utolérése jó kihívás lett volna. Mire lefeleztem a különbséget pár gyors kör után, a célegyenes végén a gyors kanyarban max sebességgel téptem, amikor direkt bejött elém újra ez az áldott lélek. Nem tudom rátok is így várt-e lesből, de engem imádott.
Ha ez most egy rendezvényen van, tuti kiverem belőle a szart, az neki a szórakozás, hogy mások játékát elrontja.... tisztára mint egy public szerveren.....
Bele se akarok gondolni, hogy 4. is lehettem volna így, hogy szegény Gábornak megfőtt a motorja.
Azon kívül Emericoval is jókat csatáztunk.....

Na jó éjt, kimegyek a műhelybe és ütök valamit.....


rosszul látom ?
milk4
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.04.01. 18:03
Tartózkodási hely: Belgium
Kapcsolat:

Re: 2010.01.09 - Éjszakai verseny - AE86 Club

Hozzászólás Szerző: milk4 » 2010.01.10. 02:35

pointer4 írta:Sajnálom, de kiléptem, mert annyira felba**ta az agyamat ez a marhal Furrier, 1x a lassú sikánba jött nekem direkt, pörgött benne, amitől defektem lett. 5. helyről a 8-ra estem vissza, a 6.-7. utolérése jó kihívás lett volna. Mire lefeleztem a különbséget pár gyors kör után, a célegyenes végén a gyors kanyarban max sebességgel téptem, amikor direkt bejött elém újra ez az áldott lélek. Nem tudom rátok is így várt-e lesből, de engem imádott.
Ha ez most egy rendezvényen van, tuti kiverem belőle a szart, az neki a szórakozás, hogy mások játékát elrontja.... tisztára mint egy public szerveren.....
Bele se akarok gondolni, hogy 4. is lehettem volna így, hogy szegény Gábornak megfőtt a motorja.
Azon kívül Emericoval is jókat csatáztunk.....

Na jó éjt, kimegyek a műhelybe és ütök valamit.....


van aki nem így látja?
Velem is megcsinálta ugyanezt,egyből be is írtam chat-be,hogy kickelni kéne.Sorry ha valakinek a játékát megzavartam a chattel,de rohadtul idegesítő volt.
Név:Milan Dicse
Kormány:Logitech DFP - 425°
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010.01.09 - Éjszakai verseny - AE86 Club

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.01.10. 05:56

Hát egy picit sajnálom, hogy nem tudtam indulni, de ahogy megnéztem a videot már nem is bánom annyira. Az ilyen minek jön futamra? Maradjon ahol van és játszon generált ellenfelekkel. Szerintem pont az ilyen emberek írkálnak olyanokat amilyeneket a cheat tangoba, szomorú!
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Boss
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009.12.19. 16:48
Kapcsolat:

Re: 2010.01.09 - Éjszakai verseny - AE86 Club

Hozzászólás Szerző: Boss » 2010.01.10. 11:14

én is indultam volna, csak későn láttam, hogy lesz egy jó kis esti fun, de ezt a b@rmot elnézve már bocsássatok meg lehet hogy nem is baj...
az ilyeneket kéne addig ütni míg mozog :lol: :?
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010.01.09 - Éjszakai verseny - AE86 Club

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.01.10. 11:29

Beszéltem vele kicsit verseny után, és elmondása alapján 64MB-os vga-ja volt, így gondolom olyat szaggatott neki, mint az állat, állítólag az első 10-20 percig volt szaggatás, addig meg annyira leamortizálta az autót, hogy utána meg emiatt nem tudott rendesen menni.

Mindegy is, azt gondolom, hogy ahogy azt ATISH is tette, hogy ha tudott, hogy más versenyét ronthatjuk, akkor egyszerűen lépjünk ki, ez nem az a liga, ahol "bármi van, kit érdekel" módjára lehetne menni, legközelebb lehet, hogy egy 110%-os határt meg kéne adni időre, vagy valami...
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
pointer4
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.05.05. 11:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010.01.09 - Éjszakai verseny - AE86 Club

Hozzászólás Szerző: pointer4 » 2010.01.10. 12:06

Szatocs írta:Beszéltem vele kicsit verseny után, és elmondása alapján 64MB-os vga-ja volt, így gondolom olyat szaggatott neki, mint az állat, állítólag az első 10-20 percig volt szaggatás, addig meg annyira leamortizálta az autót, hogy utána meg emiatt nem tudott rendesen menni.
Azért ne szépítsük a dolgokat, tisztán látszott, csak azért van bent, hogy másokat leszedhessen. Az autóját meg többször is megcsináltatta, láttam már kerék nélkül is kint ezelőtt. Az elején csak az út szélén állt és nézelődött. Még dumáltunk is róla, hogy lehet keresi a jó fotó beállítást. A végére kezdet ell unatkozni, és akkor jött bele az emberekbe.
Menjen az ilyen LFSezni :P, ott még el is nevezték őket crasherek-nek.

Ezt meg csak úgy :D
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: 2010.01.09 - Éjszakai verseny - AE86 Club

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.01.10. 12:31

LFS-t ne keverjük bele, semmi köze a játéknak hozzá, minden a vérpistikéken múlik. Mivel LFS-nek van használhatóbb demója, ezért logikus, hogy ott bukkannak fel ezek a retardáltak.
Ha már LFS, ott legalább ki tudtuk volna szavazni a futamról 2 pillanat alatt.
Én 2 körönként értem utol a delikvenst, már előre tudtam, hogy jön, mert megjelent a sárga zászló ahogy közeledtem, majd a neve a levegőben, majd a kocsija bent a bokrokban, vagy tetőn, vagy mittoménhol.
25x mentem el mellette, abból a 2. helyzetben ki is lökött, majd pár körrel a futam vége előtt kb. állóra kellett satuzni miatta, mert a nagy lejtőn szenvedett magában.
:evil: Nem vagyok alapvetően egy agresszív ember de az ilyet pofán tudnám csapkodni egy hacsi hátsó híddal 16x, örömömre válna.
The Power of Dreams
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég