Általános Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2011.12.27. 20:33

Valaki help hogy kell a felület fényességét állítani autó festésnél photoshopban? pl.:Emerico?
mert a help pdf-ben nem találom.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.12.28. 13:53

endre írta:Valaki help hogy kell a felület fényességét állítani autó festésnél photoshopban? pl.:Emerico?
mert a help pdf-ben nem találom.
alpha csatornán minél világosabb valami, annál fényesebb
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2011.12.28. 21:16

emerico írta:
endre írta:Valaki help hogy kell a felület fényességét állítani autó festésnél photoshopban? pl.:Emerico?
mert a help pdf-ben nem találom.
alpha csatornán minél világosabb valami, annál fényesebb
Az a baj hogy ez kevés mert a csatornáknál van vagy csinálok olyat hogy alpha fehér érték 100 vagy fekete érték 0 és ugyan olyan. Vagy az nem az? Valami szájbarágósabb?
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Dozoo
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.12.11. 14:32
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Dozoo » 2011.12.29. 01:24

Sziasztok!

A 2012-es évben várható olyan bajnokság, amiben első kerékmeghajtású autók lesznek?
Köszi!

A 2012-es évre: Mindenkinek Boldog és sikerekben gazdag Új Évet Kívánok!
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2011.12.29. 02:37

Nah. Úgy döntöttem leírok pár problémát amivel most szembesültem, aki tudja rá a válaszokat kééérem jelezze :DDDD
1. Laptopról játszok hangfallal plusz mikrofonnal ha jó lenne a TS de amint belépek a TS-re egyből a laptopon hallom a játékot a hangotokat pedig a hangfalból. Nem vagyok nagy szaki, fingom sincs miért csinálja ezt de vmi gubanc a bemeneteknél lehet.
2. Nincs a nevem a Userdata könyvtárban... azaz nem tudok setupot bemásolni, de a PRL fileomat se találom.... rákerestem az 1ik setupomra TC-ben hátha kiadja merre kallódott el a mappa de nem találja :/ Tudom próbáljam meg újra rakni, de nincs kedvem megint sz@rakodni vele ha van rá megoldás :D
Plííííz help :mrgreen:
Név: Pintér Roland
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.12.29. 03:14

szakadok
leírtál nekem 5 szót kb majd jön a szöveg
"nah mégegyszer nem fogalmazom meg, ezt bemásolom fórumba"
erre itt egy komplett esszé :lol:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Zsolteee
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.03.25. 13:03
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Zsolteee » 2011.12.29. 03:21

JeRm írta:Nah. Úgy döntöttem leírok pár problémát amivel most szembesültem, aki tudja rá a válaszokat kééérem jelezze :DDDD
1. Laptopról játszok hangfallal plusz mikrofonnal ha jó lenne a TS de amint belépek a TS-re egyből a laptopon hallom a játékot a hangotokat pedig a hangfalból. Nem vagyok nagy szaki, fingom sincs miért csinálja ezt de vmi gubanc a bemeneteknél lehet.
2. Nincs a nevem a Userdata könyvtárban... azaz nem tudok setupot bemásolni, de a PRL fileomat se találom.... rákerestem az 1ik setupomra TC-ben hátha kiadja merre kallódott el a mappa de nem találja :/ Tudom próbáljam meg újra rakni, de nincs kedvem megint sz@rakodni vele ha van rá megoldás :D
Plííííz help :mrgreen:

1. Menj be a vezérlőpultban a hangeszközök kezelése részhez. Ott találni fogsz egy "kommunikációs hangeszközt". Ezt tiltsd le és megoldódik a problémád.

2. A Userdata mappába ha belépsz, akkor felül találsz valami olyasmit, hogy kompatibilitási fájlok. Arra katt rá és megjelenik az rf profilod a Userdatán belül. Ha ilyet nem találsz, akkor a Dokumentumokon belül valahol lesz egy rFactor mappa, vagy egy mappa a neveddel és ott lesznek a setupjaid / beállításaid..

Ami fontos, hogy az rFactorod főkönyvtárát ne nevezd át soha, mert akkor elvesznek a beállításaid. Pontosabban meglesznek a dokumentumok között, de nem fogod látni rF-en belül a dolgokat.
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2011.12.29. 09:08

JeRm írta:Nah. Úgy döntöttem leírok pár problémát amivel most szembesültem, aki tudja rá a válaszokat kééérem jelezze :DDDD
1. Laptopról játszok hangfallal plusz mikrofonnal ha jó lenne a TS de amint belépek a TS-re egyből a laptopon hallom a játékot a hangotokat pedig a hangfalból. Nem vagyok nagy szaki, fingom sincs miért csinálja ezt de vmi gubanc a bemeneteknél lehet.
2. Nincs a nevem a Userdata könyvtárban... azaz nem tudok setupot bemásolni, de a PRL fileomat se találom.... rákerestem az 1ik setupomra TC-ben hátha kiadja merre kallódott el a mappa de nem találja :/ Tudom próbáljam meg újra rakni, de nincs kedvem megint sz@rakodni vele ha van rá megoldás :D
Plííííz help :mrgreen:
1. Ts-ben beállítások (Alt + P), baloldalt playback menüpont, majd jobb felül a playback device (2. legördülő) listából kiválasztod, hogy hol akarod, hogy szóljon a ts.

2. Keresd a dokumentumokban, vagy a C-n a users\teneved\ mappápában valahol.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2011.12.29. 10:09

Csak érdekességként. eccer csináltam rendszer visszaállítást, és utána az rF., nem látta a visszajátsákot. A Replay mappában minden ott volt csak éppen nem jelent meg. Sőtt valamiért újra is kellet rakni, de már nem emlékszem hogy miért.
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2011.12.29. 10:33

Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég