Formula 1 2017 - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2018.01.16. 14:22

Igen, a Suzukiról csinál Freakyo. Az F1-ről most nem készül. Így szívesen várjuk :D
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
VSZ
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2017.10.11. 19:09
Név: Vertetics Szabolcs
Kormány: Saitek R440
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: VSZ » 2018.01.17. 22:41

Szevasztok.
Ez már a vég,,,,,
Most hogy újra van időm tesztelni, és ha a PC istene is engedné versenyezni is, újra nekiálltam tesztelni. Mivel a gépemmel 18-20 fő felett gond volt, megfogattam pár hozzáértő tanácsát és felturbóztattam kicsit újra a gépet. Hétfőn elvittem szervizbe ahol fél éve vettem( zsír új alaplap,proci,tápegység ). Megkértem őket nézzenek bele, telepítsenek fel minden olyan dolgot ami okozhatja a runtime error hibát,meg ki tudja hátha valami elromlott. Na most, tetettem bele egy ssd zsír új winchestert hátha ettől gyorsabb lesz, egy barátom tanácsára vettem bele egy GTX-750 4gb videó kártyát ki tudja talán ez lehet a hiba, a Hegyvári Jani megnézte a gépemet és azt mondta a jelenlegi kártyám 35%-al gyengébb mint amit a játék igényel, na hát legyen ezen ne múljon.
És láss csodát nem változott semmi,20 autónál ismét ugyan az a hiba van :x :x :x :x :x szét b.....sz az ideg,,,,,
Na de van pozitív oldala is a szerviznek ill befektetésnek. És ez fontos lehet. Ha egy másik RF2 módot indítok el offline, nem viccelek 40 autóval tudok versenyezni úgy hogy egy laggom sincs,közepes felbontás mellett. Javulás van ez vitathatatlan, mert ezt a régebbi de nem elavult rendszerrel nem tudtam megcsinálni,sőt egy élmény lett, de valaki fejtse már meg hogy a jelenleg 180,000 ft.os gépemmel amiben most már minden új és garanciális ( kivétel az egér nem) miért nem tudok ezzel a móddal se offline se online módban versenyezni 18-20 autó felett?
Kész vagyok de tényleg,,,,,,,,Help Bitte vagy valami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Danii28
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2017.12.09. 22:06
Név: Burián Dániel
Kormány: Logitech MOMO
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Danii28 » 2018.01.18. 08:48

VSZ írta:Szevasztok.
Ez már a vég,,,,,
Most hogy újra van időm tesztelni, és ha a PC istene is engedné versenyezni is, újra nekiálltam tesztelni. Mivel a gépemmel 18-20 fő felett gond volt, megfogattam pár hozzáértő tanácsát és felturbóztattam kicsit újra a gépet. Hétfőn elvittem szervizbe ahol fél éve vettem( zsír új alaplap,proci,tápegység ). Megkértem őket nézzenek bele, telepítsenek fel minden olyan dolgot ami okozhatja a runtime error hibát,meg ki tudja hátha valami elromlott. Na most, tetettem bele egy ssd zsír új winchestert hátha ettől gyorsabb lesz, egy barátom tanácsára vettem bele egy GTX-750 4gb videó kártyát ki tudja talán ez lehet a hiba, a Hegyvári Jani megnézte a gépemet és azt mondta a jelenlegi kártyám 35%-al gyengébb mint amit a játék igényel, na hát legyen ezen ne múljon.
És láss csodát nem változott semmi,20 autónál ismét ugyan az a hiba van :x :x :x :x :x szét b.....sz az ideg,,,,,
Na de van pozitív oldala is a szerviznek ill befektetésnek. És ez fontos lehet. Ha egy másik RF2 módot indítok el offline, nem viccelek 40 autóval tudok versenyezni úgy hogy egy laggom sincs,közepes felbontás mellett. Javulás van ez vitathatatlan, mert ezt a régebbi de nem elavult rendszerrel nem tudtam megcsinálni,sőt egy élmény lett, de valaki fejtse már meg hogy a jelenleg 180,000 ft.os gépemmel amiben most már minden új és garanciális ( kivétel az egér nem) miért nem tudok ezzel a móddal se offline se online módban versenyezni 18-20 autó felett?
Kész vagyok de tényleg,,,,,,,,Help Bitte vagy valami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem próbáld meg eladni a GTX 750-es videókártyád és szerezz be helyette egy GTX 1060 3gb-osat. Persze nem tudom, hogy mi a keret, de ilyen összegben, amit ráköltöttél a gépre, azon a +30.000 Ft-on talán már nem múlik. Nekem egy i3-as procim, 8 gb ramom és egy gtx 1060 3gb-os van a gépemben és maxon fut 20 autóval is.
VSZ
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2017.10.11. 19:09
Név: Vertetics Szabolcs
Kormány: Saitek R440
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: VSZ » 2018.01.18. 09:58

Én azt értem ,de más rf2 mód offline 40lautòval is megy ezerrel,illetve a ligában a miginek ugyan olyan kártyája van mint nekem ès nincs gondja .Az első suzuki tesztfutam után amikor a mód javítva lett azóta van bajom,addíg semmi.na mindegy,Rohad el kicserêlem a kártyát.Akkor van egy eladó Gtx_em ha valakít érdekel.
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2018.01.18. 10:00

Én nem nagyon vágom itt a vga-k paramétereit stb, nálam egy i5ös proci 8 giga ram, és egy 660 ti vga van (ez egy 2013-as config), aminek kifejezetten tetszik a dx11. (még az f1- abu dhabinál is vígan elment). Még a videó vágásnál se problémázik annyira.

Viszont kérdés. Most az SSD-re újra húztad elvileg az rF-et nem?
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2018.01.18. 10:53

Javaslom:

Alábbi két könyvtár tartalmának törlése, természetesen onnan ahol valójában van az rF2

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\rFactor 2\UserData\Log\Shaders
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\rFactor 2\UserData\Log\cbash

Valamint, nézd meg milyen pluginok épültek be, szerintem valamivel gond van.
rFactor 2 elindít. Options / Pluging/Difficulty > kikapcsolod az extra pluginokat amiket DX11-ben használtál. pl.: DeltaBest, Trackmap

Ha ez után sincs semmi, akkor
UserData/User/player.JSON törlése, de ez után mindent újra be kell állítanod
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
VSZ
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2017.10.11. 19:09
Név: Vertetics Szabolcs
Kormány: Saitek R440
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: VSZ » 2018.01.18. 12:47

Köszönöm,este megpróbálom.mondjuk az érdekes hiába töltöm le újra az rf2 mert minden újításnál leszoktatni szedni újra valahogy még is visszakapom pl a szetteket amit csinálok a pàlyàkra elméletileg nem szabadna,,,
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2018.01.18. 16:25

VSZ írta:Köszönöm,este megpróbálom.mondjuk az érdekes hiába töltöm le újra az rf2 mert minden újításnál leszoktatni szedni újra valahogy még is visszakapom pl a szetteket amit csinálok a pàlyàkra elméletileg nem szabadna,,,
akkor itt valami kulimász van. nincs ékezetes mappában a cucc?
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
VSZ
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2017.10.11. 19:09
Név: Vertetics Szabolcs
Kormány: Saitek R440
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: VSZ » 2018.01.18. 18:36

Nincs ide telepíti mindig autómatikusan programfájlok (*86) / Steam / stemmapps/common/RF2

Ha csak nem a programfájlok(*86) ban nincs jelentősége az á betűnek? De mindig ide rakja.
VSZ
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2017.10.11. 19:09
Név: Vertetics Szabolcs
Kormány: Saitek R440
Kapcsolat:

Re: Formula 1 2017 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: VSZ » 2018.01.18. 19:03

Na a következő van, kitöröltem mindent amit írtál kikapcsoltam a pluginokat stb stb.
Ami az Rf2-bem gyárilag benne vannak játékok isi 212, vagy bármelyik zárt kasznis mód azokból betölt pillanatok alatt 30-az is simán megy,de a simco F1 autókból még mindig ledob ha pl 22-autót állítok be.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 29 vendég