Lupo Kupa - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10703
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.04.06. 22:23

Hát nem én leszek a taktikai guru úgy tűnik. Ez a "kihagyom a kerékcserét" jól indult, nyertem 6-8 mp-et, aztán az utolsó körökben hatványozottan visszaütött, mindenki elment mellettem. Azért lettem 9. mert a többiek körhátrányban voltak... Kár volt okoskodni.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.04.06. 22:25

Azt hinné az ember, hogy nem lehet semmit sem szinte állítani. Hát nem is állítottam, jól meg is szívtam, bárhogy kezeltem a pedált, akkor is rossz volt a féktáv, ragadt be a kerék, pedig nem volt annyira megkopva sem, és 120 fok körül volt a bal első. Ehhez képest úgy ment el mindenki mellettem a 7. körtől kezdve, mint ha ott sem lettem volna.

A gumikat azért kicsit variálni kellett volna, 170/165 nem jött be.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.04.06. 22:29

Én keményebbel mentem,és elöl volt puhább:D
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.04.07. 12:28

Látszik, hogy nem szoktam lupozni. Előre szinte mindenki kisebb nyomást rakott, mint hátra.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.04.07. 14:47

Nem kell ilyen törvényeket nézni,csak a gumimelegedést,és úgy kell állítani.Középen ne legyen se melegebb,se hidegebb,mint a szélei.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Pitbull
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2009.03.26. 00:13
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: Pitbull » 2009.04.07. 20:07

Sajnos a gépem megint elintézte a versenyemet,mint a múltkori futamon,csak akkor a net szakadt meg,most meg a szerver dobott ki.De igazából mindegy,csak kár érte mert így mind csapatban mind pedig egyéniben visszacsúsztam.Talán majd legközelebb.
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.04.07. 20:52

Az eddigi Lupo futamok közül nekem ez tetszett a legjobban, bár az eredmény lehetett volna jobb is. A qualon már megint viszonylag hátulról indultam, de jó volt a versenytempóm. A rajt után valaki hátulról meglökött ami miatt vesztettem néhány pozíciót, de szép lassan ledolgoztam a hátrányomat. Folyamatosan előzgettem az előttem lévőket és már a 3. helyért harcoltam a boxkiállásom előtt. A boxba menet sajnos azonban benéztem egy kicsit a dolgokat, azt hittem egyesben van az autó, de sajna kettesben volt és így túlléptem a limitet, emiatt kaptam egy áthatjtásos büntit. Sebaj, letöltöttem gyorsan és mentem a többiek után. Ezután ismét több előzés várt rám, ami nagyon tetszett. Így végül az ötödik lettem, de nagyon örülök, hogy Knifenak sikerült a dobogóra felállnia, így a csapat bajnokiban is jó sok pontot szerezve :D
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: Knife » 2009.04.08. 09:27

Csapattársammal ellentétben én kedvelem ezt a pályát, mindenesetre meglepett a jó kvali idő. Aztán rajtnál beragadtam ahogy kell... De legalább akcióval indult a futam. Aztán Bardocz Dáviddal küzdöttünk a második helyért, s annyira belemerültünk, hogy Feri a nyakunkra ért. Ezt követően már a harmadik hely volt a cél. Az első kanyarban Dávid akkorákat fékezett, hogy semmit nem láttam a kanyarból, így egyre többször fordult elő, hogy későn, vagy blokkolva fékeztem. Megjött Cselt a könnyebb autóval, úgyhogy visszavettem spórolósra. Aztán hallottam rádión, hogy nem vette a gépe az egyest :D
Box után oda értem vissza ahol voltam Dávid mögött. Elkezdtem üldözni és sikerült is körönként faragni az időből, s kb végére lettem volna előzési pozícióban, de sajna hibázott az első kanyarban, így nem volt nehéz elé kerülni. Onnan már csak sétakocsikázás volt a végéig.
Nincs sok időm tesztelni, így kapóra jön ez a Lupo, mert nem kell vacakolni setuppal, csak a pályát kell ismerni. Remélem lesz még ilyen bajnoki (talán a Polo?).
Grat mindenkinek! Főleg Cseltnek, hogy hozzuk a csapatot!
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.04.08. 13:51

Akár azt is meg lehetne csinálni,hogy mondjuk Toyota Atlanticban csinálni egy setupot,ami minden pályára való,és csak benzint,meg guminyomást lehet állítani,mint itt.Talán arra jönnének annyian mint erre.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10703
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.04.08. 17:22

a VW Polo az ilyen lesz. Formulában nem nagyon tudok elképzelni ilyet. Aztán még ebben az évben lesz Suzuki Swift Kupa is.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 14 vendég