Lupo Kupa - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.03.25. 00:31

tehát, hol is tartottunk? :lol: :lol:

Hogy rohattúl elcsesztem hétfőn a futamot :cry:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2009.03.25. 11:13

Hurrá hétfő, Lupó A1 Ring!
A pályát úgy-ahogy ismertem, azért mentem rajta 30-40 kört.
Időmérő előtt 5 percel sikerült bekurblizni a technikát,( kicsi lányom belázasodott,8 felé rohangásztam egyszerre.)
Negyed kilenc. Oda ülök,betöltöm a setupot, adnám a kövér gázt..... semmi.
Egy USB csatlakozó hever a szőnyegen, a kormányé.Habzó szájjal visszadugom hátha, semmi.Agyvérzés....
Akkor marad a billentyű mint a régi szép időkben, körbe se tudtam menni. :twisted:
Gép újra indítás, utolsó rajthely, még szerencse, hogy nem voltunk 30-an.(sajnos) :)
Verseny setup sehol, nem baj,gyors fejszámolás 3 liter körönként (mégis csak egy munkagéppel versenyzek... :D )1 kiállás gumicsere nélkül, Go.
Rajt. Első kanyar sikerült, második már nem annyira.(Emerico a replayt ha feltennéd, hogy visszanézzem, köszi)
Aztán csak toltam neki amit bírt, néha kimentem a sóderágyat elrendezni a tolólappal mások után.
Jókat csatáztam, láttam Emerico talajgyakorlatát (10pont!!) :) kontakt volt, vagy egyedül sikerült?
Végül nagyon előkelő helyen végeztem.
Sajnálom, hogy csapattársam Gojko a dobogót bukta el egy hiba miatt,még szebb este lett volna....

karol
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2009.03.25. 12:12

Emerico akkor én mit mondja, 4. voltam a 3. körben, a végén mégis mögötted értem célba.
De a verseny mégis jó volt Dáviddal óriásit küzdöttünk 10 körön keresztül, sajnos a végét sem én, sem a gumi nem bírta.
Feri meg megy a csába :twisted: a nyomorúlt billentyűével, kár hogy felborított.
Név:Füzy Barna
rbalint
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.03.25. 17:46
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009.03.25. 17:57

Szia!

Szerintem mögöttünk jöttél az 5. helyen. A 3.- 4. helyen mi voltunk az 5. körig, ha minden igaz Gasparics Attilával (Caterpillar Racing Team-ből az tuti) harcoltunk, szerintem korrekt módon (hagytam helyet, ő is hagyott helyet). Az 5. kör végén megúszott és nekicsúszott a a boxbejáratot és a pályát határoló falnak, onnantól kezdve kényelmesen haladtam a 3. helyen szinte végig. Élveztem a versenyt, de már Zandvoort-ra készülök :), nagyon izgalmas a pálya sok kanyarral. Sajnos az A1-Ringre nagyon keveset tudtam készülni.

Sziasztok,

Bálint
typer73
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009.03.25. 17:01
Tartózkodási hely: Szentendre
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: typer73 » 2009.03.25. 18:51

Emerico,mihelott elfelejtened....ha lesz időt.....megnezned az elotti verseny, mert még nemtudok hogy lezartad az eredmeny (időben fellebesztem ), vagy még arcolatok veled :D !
Ciao Mirko
Avatar
Juan G
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: Juan G » 2009.03.25. 19:01

Nem volt rossz verseny, bár egyre többet unatkoztam...

Most úgy néz ki nem jövök több Lupo futamra, mert habár vannak egész jó kis csaták, ez a gép számomra egyáltalán nem nyújt élvezetet, így több a bosszankodás, mint ami élményt nyújt 1-1 verseny. Sorry srácok, további jó csatákat!!!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.03.25. 21:23

typer73 írta:Emerico,mihelott elfelejtened....ha lesz időt.....megnezned az elotti verseny, mert még nemtudok hogy lezartad az eredmeny (időben fellebesztem ), vagy még arcolatok veled :D !
Ciao Mirko
Már letudva, visszakapod a helyezésed
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
typer73
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009.03.25. 17:01
Tartózkodási hely: Szentendre
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: typer73 » 2009.03.25. 22:15

Köszönöm!
Könyen féladtad :lol: :lol: :!:
Ciao Mirko
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.03.26. 10:43

Most mit is mondhatok a futamról?

Szokásos élményautózás a teszteken, az időmérőn centizések és reménykedések hogy nem vágok...de hát nem sikerült a pole megszerzése, versenyen foggal körömmel előre kerülve, tartani az első helyet, izzadás, box, hiba a kijáratnál, 4mp hátránybe kerülés, kapaszkodás, majd leintés :) Gratulálok mindenkinek!

Nem lehetne ezt az autót elvinni legutolsó futamként az Euroringre? :) Imádom azt a pályát, mentem is már rajta Astraval és hát ez sem áll túl messze tőle :)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lupo Kupa - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.03.26. 10:51

Lehetne akárhol is menni ezzel, de az volt a fejlövésem az elején, hogy a valós naptáron megyünk végig, már nem akarok variálni ;)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 16 vendég