Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2010.03.13. 22:28

emerico írta:Gyönyörűen megúsztam a 6 kocsis balhét. Egy darabig nyomattam az 5. helyen, majd Clayman és Szatocs között körökön át egészen a 16. körig. Clayman megpördül, nyomtam egy pici féket és hupsz, berepültem a legnagyobb kavicságyba. Direkt néztem, 3 perc 50 mp-es részidővel vergődtem ki belőle. Addig rohadt jó volt.
Én nagyon élveztem a futamot... együtt volt a középmezőny szépen.
Voltak nagyon hajmeresztő tettek ma, ezt majd az óvások topicban...

Bocsi Emerico és Szatocs, nem akartam eltolni a versenyeteket...
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.03.13. 22:38

******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2010.03.13. 23:51

Jó kis futam volt ez. Sajna elég keveset tudtam gyakorolni, így nem is vártam túl jó eredményt, ennek fényében ez a 3. hely nagyon szuper :D
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
TerranceG
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2009.06.15. 13:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: TerranceG » 2010.03.14. 02:15

6 futam lesz a Ford-ból? Nem 5?
Jajjjj...
Név: Kaszap Zsolt
Zero.
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.08.23. 13:11
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Zero. » 2010.03.14. 02:28

Gratulálok a futamhoz mindenkinek akinek sikerült befejeznie.

Úgy gondolom eléggé lehiggadtam ahhoz, hogy objektíven tudjam megfogalmazni a második kör eseményeit. :evil:

Második kör, első szektor, 27. másodperc

A hivatalos verzió:

Kedves Mosolygó úr!

Úgy gondolom, hogy ha másvalaki - aki esetleg kevésbé jó versenyző -, egy esetleges kicsúszást követően meg tudja várni a füvön, amíg a mezőny mögötte lévő része elhalad, hogy biztonságban - ezalatt értem, hogy más versenyét nem tönkretéve - térjen vissza a pályára, akkor azt hiszem nem túl nagy kérés, hogy ezt az egyszerű, ám roppant paraktikus eljárást, a jövőben ön is alkalmazza, hasonló eset előfordulása során.

Tisztelettel,
Maros László

A nem hivatalos verzió:

Norbi b***d +!

Figyelj már oda mit csinálsz, mikor visszajössz a pályára. Vazz ezen a versenyen sem szereztem pontot. Nem gáz ha néha kinyitod a szemed vezetés közben. A vizuális érzékelés csodákra képes. Ha pedig vannak nálad gyengébb képességűek is a pályán, még sokkal nagyobb a felelősséged. Szóval kérlek-kérlek, ha legközelebb "füvezel" leglább körültekintően gyere le róla!

Köszönöm,
M Laci

Még azt is hiszem, hogy ezt a kommentet nem most kellett volna vagy egyáltalán nem kellett volna megírni, de kikívánkozott. Nagyon! Nem igazán szoktam óvni, meg ilyenek, mert egyrészt nem látom értelmét a vezetési képességeim - vagy azok hiánya - miatt, másrészt meg butaság ellen sajnos nem sokat segít, ha óvok. Szóval inkább csak megírtam. Okulás képpen. Meg most már legalább tudok aludni...

Z.
norbimotard
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2009.10.21. 22:48
Tartózkodási hely: Hajdú-Bihar
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: norbimotard » 2010.03.14. 10:33

Zero. Nagyon sajnálom hogy elment a versenyed, próbáltam én fékezni hogy elkerüljük, ami hajszál híján sikerült is. Óvj meg nyugodtan, ami jár az jár.
Próbálok én figyelni másokra(néha túlságosan is), de ez most így sikerült, még egyszer bocsi.
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2010.03.14. 11:21

Nekem unalmas versenyem volt, de legalább jó helyen végeztem.
Végre jól rajtoltam, 2-3 helyet hoztam, sajnos Claymant elöttem forgatták meg, így jól visszaestem. A 2. körben a tömegkarambolnál már álló autókhoz érkeztem, de sajnos én is megpörögtem szerencsére nem a kavicsba.
Innen már tök unalom volt végig, csak körözgettem és elhagytam a hibázókat. A 7. hely így egész jónak mondható.
Név:Füzy Barna
Zero.
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.08.23. 13:11
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Zero. » 2010.03.14. 11:32

norbimotard írta:Zero. Nagyon sajnálom hogy elment a versenyed, próbáltam én fékezni hogy elkerüljük, ami hajszál híján sikerült is. Óvj meg nyugodtan, ami jár az jár.
Próbálok én figyelni másokra(néha túlságosan is), de ez most így sikerült, még egyszer bocsi.
...nnna kialudtam magam...

Alapjában véve, számomra ez csak egy játék, amit néha sajnos hajlamos vagyok elfelejteni. Szoval no para!

Készüljünk a befejező FF futamra. :)
eduka
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 11:13
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: eduka » 2010.03.14. 16:25

Joke írta:2.kör eleje : Hetesi kilök a kavicságy mélységes mélyére. Vége lett a versenyemnek. És a headsettemnek.
már bocs a 3 dologból az egyikért vagyok felelős az a kilökés

kavicságy mélyéről is kitudtál volna jönni max 1-2 perc alatt és a headset-ről meg ne is beszéljünk az teljesen saját hiba....
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.03.14. 17:12

Nem szeretnék senki pártján állni, de ha egyszer egy formula autóval valaki a kavicsban landol nagyon nagy a valószínűsége hogy saját erejéből onnan nemigazán fog kijönni. És pediglen ezen a pályán legalább olyan mély volt a kavicságy, mint a valóságban a Hungaroring sikánjában.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 30 vendég