Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
eduka
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.25. 11:13
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: eduka » 2010.04.24. 09:05

én ma nem leszek mivel teniszversenyen leszek és nem tudom mikor érek haza :) sok sikert mindenkinek
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.04.24. 11:57

Tropie írta:Szeretném előre jelezni, hogy valószínűleg pontban 20.00-ra érek haza melóból, és így lehet lekésem az időmérőt!

Az lenne a kérdésem elsősorban, hogy nyitott-e az időmérő? Aztán hogy ha nem tudok felérni időben a szerverre, akkor még elindulhatok-e a futamon, akár a mezőny végéről, akár a boxból?

Köszönöm a választ, bár azt már csak este tudom visszaolvasni :)
igen nyitott az időmérés, sőt a warmup is.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2010.04.24. 16:56

A kormány kijelzőjén csak az LCD menüket lehet megjeleníteni? Jó lenne ha ott látnám a ford.számot, a sebességfokozatot, stb.
Név: Rebók József
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.04.24. 20:59

Elnézést mindenkitől, szét vet az ideg, a rajtra ki akarok állni erre kiírja, hogy ki vagyok zárva????
Restart: lemegy a felvezető, beállok a kis piros kockámba és mindenki minden ok nélkűl eltűnik????
A Factor teljesen tiszta, nincs is fent másik mod, még külőn telepitésben sem. Elég bosszantó, egész nap gyakoroltam, mentem vagy 400 kört a pályán (egész nap ki-be lépkedtem és nem volt semmi gond) erre kirak, nem értem miért. A nettem nem szakadt meg és nem értem mi lehet a gond.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
TerranceG
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2009.06.15. 13:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: TerranceG » 2010.04.24. 21:39

jeamiro írta:Elnézést mindenkitől, szét vet az ideg, a rajtra ki akarok állni erre kiírja, hogy ki vagyok zárva????
Restart: lemegy a felvezető, beállok a kis piros kockámba és mindenki minden ok nélkűl eltűnik????
A Factor teljesen tiszta, nincs is fent másik mod, még külőn telepitésben sem. Elég bosszantó, egész nap gyakoroltam, mentem vagy 400 kört a pályán (egész nap ki-be lépkedtem és nem volt semmi gond) erre kirak, nem értem miért. A nettem nem szakadt meg és nem értem mi lehet a gond.
Hát ez nagy gáz...
Név: Kaszap Zsolt
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.04.24. 21:41

Sajnos már a 2. eset, a multkori futamon is valami hasonló tőrtént, azota másik gép másik rfactor , egyszerűen nem értem.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
TerranceG
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2009.06.15. 13:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: TerranceG » 2010.04.24. 21:42

Kvalin közel sem mentem annyit, mint tudtam volna, volt egy kis techikai problémám.

Verseny első körében sikeresen kicsúsztam, meg is sérült a futómű, de sikerült a 13. helyről feljönnöm a 8. helyre. Sajnos az utolsó körben a már csak 2 piros pöttyös hátsó gumikkal nem tudtam bevenni az egyik kanyart, így elvesztettem egy helyet. Szóval kicsit unalmas volt ott hátul. de jó volt.

Jöhet Spa...
Név: Kaszap Zsolt
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.04.24. 21:46

Nekem kbszt jó futamon volt 21 körön át, erre az utolsó körben már nem bírtam Tropie nyomását, és eldobtam a vasat..4.-ből 7.-lettem első szárny nélkül. ejj.

Nagyon nagy csaták voltak
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.04.24. 21:49

Ha tudom, hogy az első körben megforgok, és utána boost nélkül megyek, akkor 20 literrel kevesebbet tankolhattam volna... Így ffb nélkül sokkal stabilabban tudtam viszont menni, egyszer forogtam meg, és az se teljesen az én hibám, előttem Kamikaze valamit butáskodott kanyarban, ami miatt fékeznem kellett, vagy már nem is tudom.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2010.04.24. 21:50

Hát kiba nagy futam volt :lol: Kvali jól ment és Warmupon gyakoroltam a rajtot amit sikeresen elrontottam, ahogy emléxem majdnem lefulladtam pánikszerűen elkezdtem rugdosni a kuplungot és beszorultam Tim Gabi meg Emerico közé. Nagy szerencsével sikerült Bikát megelőznöm de Cseltet már nem tudtam megfogni, nagyon szépen vezetett. Grat cimbi kiru voltál! 8-)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég