SKIP BARBER 2015-2016 - Magyar fórum

Már véget ért bajnokságot topicjai
Gogistar
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2015.10.14. 19:47
Név: Egervári Gergely
Kormány: Logitech G27
Kapcsolat:

Re: SKIP BARBER 2015-2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: Gogistar » 2015.12.15. 09:28

okés :D

Tegnapi futammal kapcsolatban:
Kavalkád volt, sok hiba volt a mezőnyben viszont egyet nem értek, illetve nem találom fairnek, hogy igaz, az sc nagyon távol volt Márktól, de utolsó körben mégse szedte össze a mezőnyt. Én hátul baromi nagy lemaradásban voltam, és a streamet nézve ameddig mi hátul lassabbak voltunk, elől közel (azért nem annyira közel) versenytempó volt autózva. Oké, én is mentem volna az sc után, de utolsó körben, utolsó szektorban azért nem lett volna olyan nagy baj, ha láttam volna a mezőny elejét is. Tehát a mezőny összerázása nem történt meg (18-ra voltam sc előtt Márktól, 15-12-re SC után) :/
Nem támadni akarok, meg nem is óvni, csak legközelebb szerintem sokkal jobban be kéne várni a mezőnyt.
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: SKIP BARBER 2015-2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2015.12.15. 10:45

Tegnapi verseny:
Kész hullám-effektus. A kvalin az utolsó sorba kerültem, nem meglepetés. Majd jöttek az első körös csete-paték. Hirtelen a 9.-en találtam magam, mikor is jött az SC. Az újraindítás érdekes volt. Az utolsó kört közel versenytempóban teljesítettem és egy +/- 4 sec-es távolságra voltam a körülöttem haladók. Kihangsúlyozom pos.9 tőlem szokatlanul. Kovács Bálinttal és még valakivel jót csatáztunk a célegyenesben, ahol azonban a dupla szélárnyék (és a tudásuk) a megsemmisítésemet eredményezte. A duó azonban az első kanyarban összeakadt. Őket próbáltam kiszlalomozni, de pörgettyű lett a vége -> pos.13. Emerico tűnt fel mögöttem, mikor is lányos zavaromban az ovál előtti utolsó kanyarban füvet érintettem. Forgás, szemben állás. Tudtam, nem könnyű megfordulni, így Cselt kivételével mindenkit elengedtem, nehogy baleset legyen. Meglett az utolsó előtti hely és eltűnt az első szárnyam. Ez lett a vége.
Avatar
Márk
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2011.10.27. 09:56
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Re: SKIP BARBER 2015-2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: Márk » 2015.12.15. 19:11

Gogistar írta:okés :D

Tegnapi futammal kapcsolatban:
Kavalkád volt, sok hiba volt a mezőnyben viszont egyet nem értek, illetve nem találom fairnek, hogy igaz, az sc nagyon távol volt Márktól, de utolsó körben mégse szedte össze a mezőnyt. Én hátul baromi nagy lemaradásban voltam, és a streamet nézve ameddig mi hátul lassabbak voltunk, elől közel (azért nem annyira közel) versenytempó volt autózva. Oké, én is mentem volna az sc után, de utolsó körben, utolsó szektorban azért nem lett volna olyan nagy baj, ha láttam volna a mezőny elejét is. Tehát a mezőny összerázása nem történt meg (18-ra voltam sc előtt Márktól, 15-12-re SC után) :/
Nem támadni akarok, meg nem is óvni, csak legközelebb szerintem sokkal jobban be kéne várni a mezőnyt.
Aha,csak amikor egész pályás sárga van,nem fogok teljes tempóval menni (így se lassultam le teljesen) és így is mikor visszaértem az egyenesre az SC már negyed pályányival volt előttem. Namost amikor villog az arcomba hogy érjem be az SC-t akkor nyílván elkezdem tolni(mivel simán megbüntethetne),de amikor láttam hogy sehogysem érem utol akkor lassítottam visszább,így jött ki sajnos.
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: SKIP BARBER 2015-2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2015.12.15. 19:21

Itt valami az sc-vel lehetett gond. Baki is mondta ts-en hogy 80al megy az sc (ami kiderült és ő is belátta, hogy mégse), hogy utol lehetne érni de Márk a lassú. Aztán közel 180as tempóval simán utol értük volna az sc-t de a corvette pilóta valami hotlaps bajnokságban érezte magát és zúzta a gyors köröket.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
balogKK
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015.05.14. 10:52
Név: Balog Imre
Kapcsolat:

Re: SKIP BARBER 2015-2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: balogKK » 2015.12.21. 19:19

Sziasztok :D Óvásoknál kérdeztem, de beírom ide is: Azért kaptam stop and go-t Indianapolisban mert sc. alatt kilökték egymást elöttem, 6. helyről kellett kimennem azok után hogy a futam elején így is eléggé megjártam. Vereczi D. akit sc. alatt követnem kellett volna végül a 6. helyen ért be. De az én futamom ment a kukába. Erre nincs semmi szankció? Vagy nem kellett volna sc. alatt vissza venniük a helyüket? Mert szerintem ennek nem így kéne működnie.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SKIP BARBER 2015-2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: emerico » 2015.12.21. 23:37

balogKK írta:Sziasztok :D Óvásoknál kérdeztem, de beírom ide is: Azért kaptam stop and go-t Indianapolisban mert sc. alatt kilökték egymást elöttem, 6. helyről kellett kimennem azok után hogy a futam elején így is eléggé megjártam. Vereczi D. akit sc. alatt követnem kellett volna végül a 6. helyen ért be. De az én futamom ment a kukába. Erre nincs semmi szankció? Vagy nem kellett volna sc. alatt vissza venniük a helyüket? Mert szerintem ennek nem így kéne működnie.
SC alatt teljes körös sárga zászló van, ami alatt tilos előzni. De ha közben olyan esemény történik, ami baleset, kilökés, bármi, ami miatt a sorrend változik, azt lehet óvni.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Gogistar
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2015.10.14. 19:47
Név: Egervári Gergely
Kormány: Logitech G27
Kapcsolat:

Re: SKIP BARBER 2015-2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: Gogistar » 2015.12.22. 14:07

A vágás mint olyan, óvással illetve a játék által lesz büntetve? Ugyanis Montreal elég megengedő. Amennyit enged a játék addig mehetünk?
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: SKIP BARBER 2015-2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2015.12.22. 14:18

Felfogásom szerint, ez a pálya sem különbözik a többitől. Az eddigi tapasztalataim szerint a SIMCO-nál elég jól le vannak írva a vágási esetek. Lásd: http://simcompany.hu/?cat=468 Ezen belül az 5-s pont alatt mindent megtalálsz. Érdemes azonban az egészet átolvasni!
Gogistar
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2015.10.14. 19:47
Név: Egervári Gergely
Kormány: Logitech G27
Kapcsolat:

Re: SKIP BARBER 2015-2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: Gogistar » 2015.12.23. 16:27

Kösz
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: SKIP BARBER 2015-2016 - Magyar fórum

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2015.12.26. 19:25

név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 44 vendég