TCR Series 2015 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
mateman
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2015.10.02. 16:17
Név: Veres Máté
Kormány: Thrustmaster T300 RS
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: mateman » 2015.12.21. 23:29

Grat mindenkinek a szezonhoz, nem is tudom hol kezdjem.. :D
A vége fele Sochiban csatlakoztam hozzátok, onnantól írnék egy kis összefoglalót.
Orosz nagydíj: suta set suta Máté mezőny végében befejeztem.
Osztrák nagydíj: jó időmérő, két perec miatt elrontott futam
Szingapúr: Perec, majd kövin felzárkózás lófütty végeredmény
Maláj: inkább hagyjuk
Macau: Időmérő csak csak egy cél volt pereceket elkerülni, és sikerült is. 1. futam 4. hely a fél mezőnyt feltartva, esésekkel körülöttem mindenhol.
2. futam, rajtot nem tudom hogy éltem túl egyszercsak sc és utána Norbi lelépése után első hely. Mondom wát???
3 körig magabiztosan tartottam az első helyet az sc alatt de tőlem még ez is meglepő :D , eltelt két kör kb Márk utolért és putty a mandarin után, hülye voltam hogy húztam még befele nem gondoltam hogy ennyire itt van, aztán a falat közelebbről megvizsgálva bepattantam háttal a bukótérbe.
Összességében örülök hogy elindultam itt mert színvonalasak a futamok de ha egyszer elszabadul a pokol akkor azt senki és semmi nem állítja meg :D
Veres Máté
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2015.12.21. 23:39

Macau az Macau :)

Máté, jól tartottad az első helyet, de lehet Márk-ot el kellett volna engedni, és sima második hely
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
mateman
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2015.10.02. 16:17
Név: Veres Máté
Kormány: Thrustmaster T300 RS
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: mateman » 2015.12.21. 23:41

Igen vertem is a falba a fejem miatta, futam előtt felraktam motorháztetőre a kamerát mert a ratyesz grafika miatt villogott minden belülről 2ig nem láttam és nem érzékeltem rendesen hogy mennyire van mellettem :D nembaj attól függetlenül nincs hiányérzetem mert az elsőn legalább egy 4. hely meglett.
Veres Máté
[HRC]Norbi
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.03.25. 16:37
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: [HRC]Norbi » 2015.12.22. 00:19

Sajnos nekem valamiért megakadt a kép kb minden körben a versenyeken, pedig mindenhol 100FPS körül mozgott a játék.
Nem értem mi lehetett a gond.

Az első futamon is ez volt, akkor kétszer összeolvadtam a Balázzsal de szerencsére nem történt probléma. Aztán a kép megakadások miatt egyre hátrébb kerültem.
Aztán 2. versenyre próbáltam még lejebb venni a grafikát dehát ez se segített így inkább kiléptem nem akartam nagyobb galibát csinálni.

Kár volt, mert mindkétszer az első helyet buktam emiatt...
Leitner Norbert

SIMCO BMW 325i Challenge 2014 Bajnok
SIMCO DTM 2013/2014 Bajnok
SIMCO Endurance Series 2013 Bajnok
SIMCO Megane Trophy rF2 2012 Bajnok
SIMCO Suzuki Bio Kupa 2011 Bajnokság 3. helyezett
leomitsu
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2015.07.27. 21:19
Név: Fülöp Róbert
Kormány: T300 Alcantara + T3PA + TH8A
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: leomitsu » 2015.12.22. 01:35

Értem már miért imádják ezt a pályát annyian :D Kvalin cél volt nem utolsónak lenni, ami végülis bejött: 18/20. Szerencsére még mielőtt leszakadt az ég csináltam egy gyors esős setupot, és jól is jött :D
Első rajtnál megúsztam az összeakadást, de fasz voltam és elmértem az első féktávot, jókorát löktem valakin (talán Veres Máté?).Sorry! Hálistennek nem volt előtte közvetlenül senki, így nem lett belőle tömegszerencsétlenség, de nem rajtam múlt... Visszaestem 4-5 helyet, és persze innentől a szart is kirázta belőlem a kormány, de legalább nem sokáig, mivel a 8. körben televágtam egy kiálló korlátot. Lenéztem, hogy megnézzem mennyi előnyöm van a mögöttem haladóhoz képest és belehajtottam... kár, pedig valahol 7-8. helyen mehettem éppen.
A második verseny jobban sikerült, 15.helyről végül 5. lett a vége, ami a legjobb TCR-es eredményem. Volt itt is egy-két meleg szitu, de a nagy bulikból kimaradtam. Sajnos nem tudtam minden versenyen indulni, de a nagyján igen, és rengeteget tanultam. Persze van még hova fejlődni, de már legalább kezdem kapisgálni. BTCC-ben pedig remélem több szerencsém lesz a Toyotával :D
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2015.12.22. 09:03

Életem legjobb eredménye a SIMCO-nál bajnoki versenyen...

Kvalin sikerült utolsó előttinek rangsorolnom magam... majd jött a zuhi :) Vasárnap sikerült esőben edzeni, így nem ért váratlanul.
Az első verseny felejthető volt, mert hol felestem a 9. helyre, hol a vége felé kullogtam.
A második verseny ennél jobb volt. Az első körös baleseteket követően érkező SC mögé 3. helyen sorjáztam be Máté és Cselt mögé. Az újraindítás jól ment nem vesztettem helyet. Cselt és Máté elhúztak (várható volt), hátam mögött Márk érkezett. Láttam, hogy lassúságommal idegesítem, de ez van... Cselt és Máté kakaskodott egymással, enyém P2!!! Márk egy "érdekes" húzással megelőzött az utolsó kanyarba, de ez várható volt. Érkezett Balázs és Baki. Na, ezt a csatát élveztem a legjobban, mert nem kellett félnem. Sokáig feltartottam őket, azonban az utolsó előtti kanyarban hibáztam és elvonatoztak mellettem. Márk kiszállása miatt még mindig P3. Jött még Mugen. Védekezésre összpontosítottam, de a Mandarinban megúszott a feneke az autónak, így visszaestem a 4. helyre. Nem leszek benne a videóba, mint dobogós, de nagyon élveztem.

Két gondolat:
1) Az Audi bugja miatt Hondára váltottam... Szerintem sokáig vártam ezzel a húzással :)
2) 1 verseny SC időszak. Ha jól gondolom akkor nem előzünk, főleg, ha azért állok a pályán, hogy a balesetesek megfordítsák az autóikat... Kár, hogy ezzel nem mindenki élt együtt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szaboz 2015.12.22. 14:32-kor.
mdavid54
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.08.11. 10:23
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: mdavid54 » 2015.12.22. 13:06

Hi.
Overall I have really enjoyed the race I could play .
Sometimes my driving is not as aggressive as other drivers , I was hurt with much loss of positions in damage and not really enjoying driving, but little by little they are getting to know the drivers and you can drive anticipating more actions .
As the first year in this community, the balance is very positive.

Congratulate all the pilots in which I could play any position along the race , all participants generally champions , and especially to the organization for holding such events.

Greetings from Spain
M. David Falasca
"Siempre hay que tratar ser el mejor...pero nunca creerse el mejor"

https://www.youtube.com/channel/UCJ9UWC ... 6I_OA/feed
[HRC]Norbi
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.03.25. 16:37
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: [HRC]Norbi » 2015.12.22. 14:25

mdavid54 írta:Hi.
Overall I have really enjoyed the race I could play .
Sometimes my driving is not as aggressive as other drivers , I was hurt with much loss of positions in damage and not really enjoying driving, but little by little they are getting to know the drivers and you can drive anticipating more actions .
As the first year in this community, the balance is very positive.

Congratulate all the pilots in which I could play any position along the race , all participants generally champions , and especially to the organization for holding such events.

Greetings from Spain
M. David Falasca
Hi David!

Sorry about race 1 last lap last corner incident, i was too optimistic. Hope you are not lost a position because of me.
Leitner Norbert

SIMCO BMW 325i Challenge 2014 Bajnok
SIMCO DTM 2013/2014 Bajnok
SIMCO Endurance Series 2013 Bajnok
SIMCO Megane Trophy rF2 2012 Bajnok
SIMCO Suzuki Bio Kupa 2011 Bajnokság 3. helyezett
Avatar
Márk
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2011.10.27. 09:56
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Márk » 2015.12.22. 14:51

szaboz írta:Életem legjobb eredménye a SIMCO-nál bajnoki versenyen...

Kvalin sikerült utolsó előttinek rangsorolnom magam... majd jött a zuhi :) Vasárnap sikerült esőben edzeni, így nem ért váratlanul.
Az első verseny felejthető volt, mert hol felestem a 9. helyre, hol a vége felé kullogtam.
A második verseny ennél jobb volt. Az első körös baleseteket követően érkező SC mögé 3. helyen sorjáztam be Máté és Cselt mögé. Az újraindítás jól ment nem vesztettem helyet. Cselt és Máté elhúztak (várható volt), hátam mögött Márk érkezett. Láttam, hogy lassúságommal idegesítem, de ez van... Cselt és Máté kakaskodott egymással, enyém P2!!! Márk egy "érdekes" húzással megelőzött az utolsó kanyarba, de ez várható volt. Érkezett Balázs és Baki. Na, ezt a csatát élveztem a legjobban, mert nem kellett félnem. Sokáig feltartottam őket, azonban az utolsó előtti kanyarban hibáztam és elvonatoztak mellettem. Márk kiszállása miatt még mindig P3. Jött még Mugen. Védekezésre összpontosítottam, de a Mandarinban megúszott a feneke az autónak, így visszaestem a 4. helyre. Nem leszek benne a videóba, mint dobogós, de nagyon élveztem.

Két gondolat:
1) Az Audi bugja miatt Hondára váltottam... Szerintem sokáig vártam ezzel a húzással :)
2) 1 verseny SC időszak. Ha jól gondolom akkor nem előzünk, főleg, ha azért állok a pályán, hogy a balesetesek megfordítsák az autóikat... Kár, hogy ezzel nem mindenki élt együtt
Annyira másra figyeltem hogy szárazpályás féktávot akartam venni,csak mázli volt hogy pont így pattantam vissza :lol: Ezen kívül elismerésem,nagyon ügyesen védekeztél!
mdavid54
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.08.11. 10:23
Kapcsolat:

Re: TCR Series 2015 - társalgó

Hozzászólás Szerző: mdavid54 » 2015.12.23. 00:50

[HRC]Norbi írta:
mdavid54 írta:Hi.
Overall I have really enjoyed the race I could play .
Sometimes my driving is not as aggressive as other drivers , I was hurt with much loss of positions in damage and not really enjoying driving, but little by little they are getting to know the drivers and you can drive anticipating more actions .
As the first year in this community, the balance is very positive.

Congratulate all the pilots in which I could play any position along the race , all participants generally champions , and especially to the organization for holding such events.

Greetings from Spain
M. David Falasca
Hi David!

Sorry about race 1 last lap last corner incident, i was too optimistic. Hope you are not lost a position because of me.
Hello Leitner .
Lose pilot position with the persecutor , but no problem !!!

A single event is not a problem at some point I 've had. The problem ( as I understand ) is when that "optimism" is a constant.

What matters after all, I drive to enjoy, and that is what I try at every turn !!

Cheers
M. David Falasca
"Siempre hay que tratar ser el mejor...pero nunca creerse el mejor"

https://www.youtube.com/channel/UCJ9UWC ... 6I_OA/feed
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 38 vendég