Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Milyen Open Wheel Bajnokság jöjjön

F1 1967
4
25%
F1 1975
6
38%
F1 1985
6
38%
 
Szavazatok száma: 16
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.10.22. 22:43

Azért ne temessük a bajnokságot még a start előtt. Meglátjuk, hogy hétfőn hányan leszünk én bízom benne, hogy leszünk jópáran.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2009.10.24. 09:06

Sziasztok újra itt. és máris egy kis gond tetszik ez a mod meg minden jönnék is de. Az a gondom hogy a kormányzás nagyon gázos mert a kormánymozdulatomra késve reagál a kocsi és akkor is dupla olyan elmozdulással (45 fokra 90 et) . Sajna így lehetetlen befordítani mert egy idő után én jobbra megyek a kocsi meg balra. szóval késik a kormányhoz képest de nagyon.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.10.24. 09:40

Lali írta:Sziasztok újra itt. és máris egy kis gond tetszik ez a mod meg minden jönnék is de. Az a gondom hogy a kormányzás nagyon gázos mert a kormánymozdulatomra késve reagál a kocsi és akkor is dupla olyan elmozdulással (45 fokra 90 et) . Sajna így lehetetlen befordítani mert egy idő után én jobbra megyek a kocsi meg balra. szóval késik a kormányhoz képest de nagyon.

Másnak is van ilyen problémája? Nekem nem volt, és eleve az rfactorban ilyet nem is lehet állítani, hogy "kormány késés"

Inkább arra gyanakszom, hogy olyan a setupod, amitől a kocsi késve reagál. Túl puha elől, túl kemény első kerekek, ilyesmi. A túl nagy kormányzár sem jó.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Andrew
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009.08.02. 11:34
Tartózkodási hely: Pécsávrad
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Andrew » 2009.10.24. 16:56

hát én meg arra tudok gondolni, hogy a reel feel-el lehet gond, esetleg. Ha az rosszul vna beállítva, vagy be van kapcsolva, és te nem szeretnéd használni, akkor is lehet ez. Csak egy 5let volt, hátha..
l___l-oooo-l___l
Az FWD húz az RWD tol, a Quattro visz!!!(by szoltid)
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2009.10.24. 17:03

Na közben kezdem megoldani a dolgot. Valóban nagy volt a kormányzárszög. Meg a kormány is új még nem szoktunk össze. :) Van erre valami szabály hogy hogyan kell belőni a szöget? A reel feelt kikapcsoltam alap rf ffbt használok.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Andrew
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009.08.02. 11:34
Tartózkodási hely: Pécsávrad
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Andrew » 2009.10.24. 18:20

Lali írta:Na közben kezdem megoldani a dolgot. Valóban nagy volt a kormányzárszög. Meg a kormány is új még nem szoktunk össze. :) Van erre valami szabály hogy hogyan kell belőni a szöget? A reel feelt kikapcsoltam alap rf ffbt használok.
A kormányzási szöget úgylődd be, hogy a páláyn lévő legbnagyobb kanyarban kb a rendelkezésre álló fordulatnak a 60%-át használd, (maradjon tartalék korrigálni, vagy vkit kikerülni hirtelen). Szóval a lényeg, hogy e koppig forgasd el :), de ne is busz módjára lehessen tekergetni :D
l___l-oooo-l___l
Az FWD húz az RWD tol, a Quattro visz!!!(by szoltid)
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.10.26. 09:28

Sziasztok!
Neveznék a bajnokságba, de még nem tudom milyen autóval. :oops: Valószínű, hogy ma kipróbálom őket, és eldöntöm, hogy mivel indulok! A mai versenyen még nem leszek, de a következőtől számíthattok rám! ;)
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.10.26. 10:17

Én is fogok nevezni, de az első (mai) futamon egészen biztosan nem tudok elindulni. Remélem a következőn már a rajtrácson fogok állni a rajt pillanatában, addig meg marad a paddock.
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.10.26. 20:05

alt+tab problémára még mindig nincsen semmi?
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Andrew
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009.08.02. 11:34
Tartózkodási hely: Pécsávrad
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Andrew » 2009.10.26. 22:24

ÓÓÓ, hogy ekkora szar versenyem még az életemben nem volt!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Kezdődött úgy h szar gumival indulok, ok, lenyeltem,.... a verseny jól alakult, aztán jött a box.... 60 sec a gumi csere (?????) én szálltam ki az autóból lecserélni vagy mi??? és 80 sec a tankolás???? :shock: :shock: :shock: Ok, ezt is letudtam, megyek ki, kaptam áthajtásost, hurrráááá... nemgond, belefér még, mert jó versenyezni vele, bemegyek, erre nem megint le akarja cserélni a gumit, és megtankolni???? újabb több mint egy perc lett volna, és itt volt elegem az egészből!!!!! Kicsit se lettem ideges, elszartam az estémet k*rva életbe... :evil: :evil: :evil:

Lenyugodva: Pedig nagyon jó, hihetetlen élmény vele versenyezni, de ez annyira elvette az egész hangulatát, hogy egyszerűen majd szét robbantam mérgemben. A mód fantasztikus, csak úgy pörögnek a körök, közdwelem folyamatosan az autóval én nagyon élveztem. Sokat gyakoroltam erre a pályára :cry: :| Most ez elvette kicsit a kedvemet az egésztől :? :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andrew 2009.10.26. 22:29-kor.
l___l-oooo-l___l
Az FWD húz az RWD tol, a Quattro visz!!!(by szoltid)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég