Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Milyen Open Wheel Bajnokság jöjjön

F1 1967
4
25%
F1 1975
6
38%
F1 1985
6
38%
 
Szavazatok száma: 16
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.12.14. 22:13

Nyugi én is ugyan így jártam, megcsúsztam egy bukkanón és beestem valami folyóba, na onnét nem tudtam feljönni az emelkedőn, így hát szó szerint kiestem a versenyből :D

Nah mindegy, több ilyen pálya szerintem nem lesz már.
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.12.14. 22:25

Azokon a részeken nem is gondoltam semmire, csak áttoltam rajta, még a kormányt is alig fogtam, had dolgozzon az ffb, amerre kell neki, nagyjából meg is úsztam nagy törések nélkül. Viszont a hidat majdnem eltrafáltam egyszer, kéne vennem ilyen szívmonitort, megnézném mennyit ugrik a pulzusom :lol:
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.14. 22:29

Grat all. Sajnálom a kiesetekett, de most azért boldog vagyok mert be tudtam fejezni a versenyt és űtkőzésem is csak egy volt amikor az utolso körben poroszkálva már eltaláltam egy oszlopot ami megforgatott. Ugy látszik sikeres volt a felkészűlés mert igy is sikerűlt az 5. helyen beérnem ami az én szintemen remek eredmény ;)

Ja és holnap delutan gyartom a videot! :D
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.12.14. 22:30

Nekem sikerült csak ott hibázni ahol magabiztosan tudtam, hogy az a rész megy...
3x is rommá törtem a kocsit, kész csoda volt, hogy a boxig el tudtam vele vánszorogni minden alkalommal. Két kört is kaptam így de legalább sikerült befejezni a futamot...
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
FEFECAPRI
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009.12.01. 21:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: FEFECAPRI » 2009.12.14. 22:49

Köszönöm a futamot!!

Nagyon élveztem, sikeresen beértem az 8. helyen!!

Első versenyemen ez nekem kiváló eredmény.

Kitartást mindenkinek!! ;)
Ford Capri 1973 2.8 V6
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.12.14. 22:56

jaj, marha izgi volt a vége. Joke egy kanyarral a vége előtt eldobta, erre én is...
Majdnem..

De élveztem.

A következő pálya sem egyszerű, dobál mint az állat, de kb felfogható
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2009.12.14. 23:24

Andrew írta:A jóó ******************************************************************************
*************************************************************************************
****************************************************************************************
*****************************************************************************************
*****************************************. Na kb ez a véleményem.... tök jól bevállt a taktikám, már 3. voltam, és elfelejtettem a bukkanónál kicsit megfékezni az elejét, és megpördült, hova csúszot be????????????????????????????????????????????? az egyetlen hely ahonnan a pályán nem lehet kijönni.... megpróbáltam azért, de felforrt a rohadék.. Na, én itt köszönöm a részvételt, hihhetetlenül élvezetes a mód, tényleg szuper, de ezek miatt ez nekem tovább nem hiányzik, készülök rá, jó helyen vagyok, és ilyen fos pálya bug miatt baszhatom... További jó szórakozást! :evil: :cry:
Ez nem pályabug, ez az életben is ilyen volt. Akkor még mentek tök életveszélyes pályákon is, nem volt minden pálya körbepalánkozva, meg agyon bukóterezve, hogy a béna milliomos gyerekek nehogy beüssék a buksijukat.
Szal ezért kár lenne itthagynod a bajnokságot !
Név: Rebók József
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.12.14. 23:28

Na Pumba, számítottál-e a vége után Benkő döntésére? :lol:
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Andrew
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009.08.02. 11:34
Tartózkodási hely: Pécsávrad
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Andrew » 2009.12.15. 00:00

Amondó vagyok, hogy akkor esek le az út mellé, és ha tudok vissza evickélek vhol a pálya mentén, de erre így lehetőség sem volt, a "láthatatlan fal" megállított úgy, hogy az autó nem tudott semerre sem kifordulni, csak előre, és hátra tudott haladni... És ezért kár volt újfent elrontanom az estémet, megint nem szereztem pontot, és megint semmi eredményét nem láttam a készülésnek..
l___l-oooo-l___l
Az FWD húz az RWD tol, a Quattro visz!!!(by szoltid)
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2009.12.15. 01:35

Jah, én arra gondoltam, hogy ha leesel a fák közé, onnan nem lehet visszakapaszkodni és ez valami segitség akart lenni ennek elkerülésére, de valóban rosszul sült el.
Név: Rebók József
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 35 vendég