Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Milyen Open Wheel Bajnokság jöjjön

F1 1967
4
25%
F1 1975
6
38%
F1 1985
6
38%
 
Szavazatok száma: 16
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.09. 22:33

Gyere akkor másikkal, de nehogy elkezdjetek most vándorolni :lol:

A mai futam nagyon állat volt de hogy mi a fenének megyek boxba ha rossz a fékem??? Kő hüje vagyok.. Cseréltek gumit azt jólvan, mentem tovább a rossz fékkel.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Juan G
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Juan G » 2009.11.09. 22:41

Thx a mai futamot jó volt :)

Az eleje jól indult, feljöttem és tartottam a 2. helyet, de aztán a szokásos hiba csak megesett és visszacsúsztam az 5. helyre. Igyekeztem Cseltéket behozni ami sikerült is, és nagyokat küzdöttem velük! Köszi Tomi, Dani!! Aztán egyszerre hibáztunk Danival, így Tomi szépen meglépett a végén, jó a 4. hely, pláne ha ezt a nehéz pályát nézzük :)

Grat a győztesnek és amúgy mindenkinek!!
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.11.09. 22:50

emerico írta:Gyere akkor másikkal, de nehogy elkezdjetek most vándorolni :lol:

A mai futam nagyon állat volt de hogy mi a fenének megyek boxba ha rossz a fékem??? Kő hüje vagyok.. Cseréltek gumit azt jólvan, mentem tovább a rossz fékkel.
Őrők hála, és THX!
Nem tudom miért 2-3mp-vel jobbat megyek mindig a caprival.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.11.09. 23:08

Huhúúú nagyon kemény futam volt.

Az időmérőn úgy taktikáztam, hogy max 6 kört fogok futni, viszont a 3. körben már megjavítottam az addigi legjobbamat 9 tizeddel és nem is nagyon volt már benne, úgyhogy inkább spóroltam a gumival és nem mentem többet. Ez azt hiszem elég jó döntésnek bizonyult, mivel a futamon szinte végig sikerült 1 mp-en belüli köröket autózni.

A rajtot kicsit elszúrtam, meg az első körben is vigyáztam mindenkire így buktam pár helyet, de lassacskán sikerült visszaszerezni. Bardocz-al meccseltünk egy jót, majd mentem Pumba után, aki nagyon jól tartotta magát. Úgy voltam vele, hogy nem akarok belemenni nagy előzési manőverekbe, jó az ha csak folyamatosan a tükröt kell néznie. Gondoltam majd csak hibázik, de nagyon jól ment, jól védte az íveket. Közben Juan a hibája után feljött és meg is előzött, majd ment Pumba után. Viccesen TS-en meg is említettem, hogy nem bánnám ha kiütnék egymást, aztán csak lestem mikor az utolsó sikánnál egymástól függetlenül mindketten elszálltak. Én ügyesen kikerültem őket és onnan már csak be kellett kocogni a célba.

Nagyon örülök ennek az eredménynek, főleg hogy végig szinte a határon autóztam és az király, hogy sikerült nagyobb hiba nélkül végigmenni.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.09. 23:11

A következő pályához javítás (akik nem tudnának belépni, de jobb leszedni)
http://www.simcompany.hu/e79_EnnaMapD82.mas

Másold a GameData/Locations/ETCC1979/03_Pergusa
mappába, és írd felül-
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.11.10. 11:44

Jó verseny volt, élveztem nagyon! :lol: Kb. annyira mint anno a GP79-et! :D Csak egyszer hibáztam, de nagyot, az első kör végén a sikánnál nekivágtam a jobb oldalát a gumifalnak! Máig nem tudom miért, általánban nem ott szoktam megcsúszni hanem a célegyenes előtt a boxba szoktam becsúszni v. a baloldalra a palánknak. Mindegy....A kasztni és a gumik megsérültek rendesen, a kör végén már füstcsíkot húztam magam után :lol: Beértem a boxba, ahol lecserélték a gumit, megtankoltak még vagy 30 körre, mert vártam, hogy javítsák a sérülést :D , ami elmaradt, de a kasztnit legalább visszaegyengették, mert a gumim onnantól már nem ért hozzá, és jól működött végig. Valószínű, hogy a főmérnököm egy kicsit "felöntött a garatra" -azért nem javították ki a sérülést, -lehet, hogy holnap már repülni fog! :lol: amikor visszajöttem sikerült két versenyzőt megelőznöm, de a hosszadalmas boxkiállás és a sérülések miatt nem volt esélyem felérni a középmezőnyre.Stabil köröket tudtam menni, a sérülésekhez képest. Örülök, hogy beneveztem, nagyon király ez a mod. Lehettünk volna többen is, 20-25 versenyzővel még izgalmasabb lenne körözgetni! Gratula mindenkinek, vigyáztunk-zunk egymásra! :D
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Andrew
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009.08.02. 11:34
Tartózkodási hely: Pécsávrad
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Andrew » 2009.11.10. 13:36

Én is nagyon élveztem, jó lett így a mód! 8-) Időmérőn, hát én is mentem egy olyan időt mint ami előtte sikerült többször, és úgy döntöttem, inkább nem megyek többet jó ez is, így rajtoltam vhonnan a végéről, a rajtot iszonyat jól elkaptam, vagy 2 versenyzőt biztos leelőztem, de nagyon féltem, hogy a közelségek miatt vki rosszul jár, így túlzottan is visszavettem, amivel még hátrébb estem mint indultam, utána kezdtem beérni emericot, akivel jót szerettem volna csatázni, de elúszott a ford. Már nem emlékszem ki volt utána előttem folyamat hoztam rajta kis tizedeket, de aztán kiestem a ritmusból, és elhagytak. Utána vhogy úgy elfogyott a mezőny se előttem se mögöttem senki, így egyedül autózgattam, aztán jöttek a lekörözések, hát az most nagyon nem ment, úgyhogy bocs mindenkitől, akinek esetleg ezzel galibát okoztam. Jött a box, egész jól sikerült, előtte volt pár necces pillanat inkább bementem kereket cserélni mielőtt fal lenne a vége. Box után azt se tudtam ki hol van, Mosolygó, elém került, de folyamat hoztam rajta durva másodperceket, csak megint jöttek a lekörözések, és elakadtam kicsit, a végére kb 2-3 másodpercre voltam tőle, még 1 kör és beérem, talán még le is előzöm :lol: de ez most így jött ki, nagyon élveztem, köszi mindenkinek. :D
l___l-oooo-l___l
Az FWD húz az RWD tol, a Quattro visz!!!(by szoltid)
norbimotard
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2009.10.21. 22:48
Tartózkodási hely: Hajdú-Bihar
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: norbimotard » 2009.11.10. 22:48

Jó futam volt megint, bár nem szívleltem a pályát, a sok gyakorlás ellenére nem tudtam belőni a setupot sajna. Az jó rajt után megint jött a derültégbölmegpördülés szindróma és sok-sok helyet visszaestem, majd Emerico kolegával üldöztük egymást(inkább én őt), amit nagyon élveztem, de mint kiderült fék problémák miatt minden kanyart erőssen alul kormányzott kocsival csúszkált ívről kifelé, így megtudtam előzni. De hamar utolért a rossz setup és a határaimat feszegettem, ennek az eredménye egy hatalmas keresztbecsúszás lett(magam sem tudom hogy fogtam így meg), amikoris Emerico megkoccolta a kocsimat és kiment a boxba.
Innentöl semmi különös autózgattam egyedül, hoztam néhány helyet a boxba látogatókon.
A végére pedig ismét minden elfáradt, küzdöttem a kocsival, kiestem a ritmusbol Andrew pedig valóban erőssen közeledett, de azért is volt mert már nem hajtottam a folyamatos csúszkálás miatt és a 2.helyen köröző pilóta elengedése is szarul jött ki még buktam, vagy 2mp-et ezért is kerültél ilyen közel a végére Andrew :)
Ja és tényleg jó lenne népesebb mezőny
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.14. 00:44

Nem hiszem hogy lesz valaha népesebb. Az egész kísértetiesen hasonlít a GP79 bajnokságra, ahol 12-14 elvetemült versenyzett mindig, nem volt gyilkolás, csak egyszerűen élveztük a dolgot.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.11.14. 03:54

Rendben is van ez igy, tolongani meg ott a power mini, ez az inyencek kategoriája, és csak az élvezetről szól :D :D :D
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 33 vendég