Clio Cup 2015 rF2 - társalgó, segítségek

Már véget ért bajnokságot topicjai

Lenne mit javítani (pl.: autók összekadása), mit gondolsz?

Térjünk vissza a bajnokság előtti verzióhoz, de a gumi maradjon a mostani
18
69%
Ne változtassunk!
8
31%
 
Szavazatok száma: 26
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Clio Cup 2015 rF2 - társalgó, segítségek

Hozzászólás Szerző: Knife » 2015.01.20. 11:31

emerico írta:FONTOS! SZAVAZZ FELÜL!

Azt jelentettük be a bajnokság elején, hogy az első bajnokság teljesen gyári lesz. Azonban pont a bajnokság első futama előtt új Clio-t adtak ki, ami hozott pár furcsaságot. Két dolog ami jelentősen zavaró.
Túlzottan alul kormányzott lett az autó.
A hátsó tengelyen valami nem stimmel, borzalmasan könnyű kilökni a másikat picit megtámasztással.

A terv az, hogy visszatérünk a szezon előtti verzióhoz, de a gumik a jelenlegi módon kopnának. Szavazz!

Támogatom a visszaváltást.
Bár én még az előző gumikkal is ellennék, ezek a mostaniak egyáltalán nem kopnak, 3 kocka alig fogyott el tegnap, oké a pálya egy részét tetőn csúsztam, de ez akkor is kevés. Nem nagyon fogy el a gumi verseny végére, nem lehet arra apellálni, hogy kímélem a verdát, hogy a végén előnyöm legyen, mert nem lesz.
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Clio Cup 2015 rF2 - társalgó, segítségek

Hozzászólás Szerző: Knife » 2015.01.20. 22:27

Joke írta:Azért Knife, te sem vagy piskóta!

541 - Berényi-Rebók
1081-től 1093-ig Nemes-Rebók és ennek folyománya Szöllősi-Rebók
1267 Berényi-Rebók
Lehet, de itt sem én jöttem vissza pálya mellől ideális ívre...
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Clio Cup 2015 rF2 - társalgó, segítségek

Hozzászólás Szerző: Joke » 2015.01.20. 23:18

Miután Nemesnek köszönhetően alig tudtam összeszedni az autót, mást nem nagyon tudtam csinálni, de te ezt láthattad volna! Csak úgy látom senki sem szeret lelépni a gázról!
Név: Rebók József
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Clio Cup 2015 rF2 - társalgó, segítségek

Hozzászólás Szerző: Knife » 2015.01.21. 11:35

Joke írta:Miután Nemesnek köszönhetően alig tudtam összeszedni az autót, mást nem nagyon tudtam csinálni, de te ezt láthattad volna! Csak úgy látom senki sem szeret lelépni a gázról!
Volt választásod. Kicsit balra tartasz és a sikán után jössz vissza a pályára, vagy megpróbálod megtartani a pozíciódat és még a sikánban visszatérsz, kockáztatva, hogy aki eddig mögötted volt (én) már melletted lesz, mert látni nem lehetett.
Én valóban láttam, hogy kiraktak, de attól én még nem fogok megállni a pálya mellett és megvárni amíg visszatérsz az ívre, esetleg megkínállak kólával vagy valami a nagy ilyedtségre... Nem. Közlekedtem tovább, remélve, hogy a fűről a nem irányíthatatlan autóddal nem akarsz rögtön visszatérni az ideális ívre sikánban.
Cse
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2013.08.26. 17:32
Kapcsolat:

Re: Clio Cup 2015 rF2 - társalgó, segítségek

Hozzászólás Szerző: Cse » 2015.01.21. 14:02

Nem tudom hol lehet reklamálni a óvások ellen, de itt megteszem...

Fulmer Cs. vs Nemes Zs. 5.kör 642

NEm néztem meg még de tudom hogy 2* forgattam ki embereket, az egyik mikor középen mentem és nem hagytak helyet azt megnéztem egyértelmű, hogy nem hibáztam.
A másik szerintem arról lehet szó mert, az már két esélyes. De ott ezek szerint Nemes úr kiforgatott valakit és jött vissza a pályára, pont ívre én meg próbáltam hagyni egy autót, hogy ő jöhessen én mehessek, de nem így lett. Mögöttem jöttek és nem szívesen veszi el az ember ilyen esetben(mért is tenném) . Pláne hogy hiba után volt a kedves verseny társam.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clio Cup 2015 rF2 - társalgó, segítségek

Hozzászólás Szerző: emerico » 2015.01.21. 14:05

Óvásra lehet ellenvéleményt leadni, lényegében egy "ellen"óvással. De nem vitatkozást kérek. Leírni a másik álláspontot. Ez nekem nagy segítség
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Clio Cup 2015 rF2 - társalgó, segítségek

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2015.01.21. 14:23

Egy tapasztalatot illetve kérést szeretnék megosztani:

Bemelegítésen (én itt találkoztam vele) tudom (... TS előnye ez is :) ), hogy sokan gyakorolják a rajtot az egyenesekben... De Uraim, a rajtragyakszira ne az ideális íven álljunk meg, mert nekem (aki nem gyakorolja a rajtot) kész reakcióidő-teszt volt az első köröm a warm up-on. A pályán található egyenesek elég szélesek voltak a lehúzódáshoz. Tudom, nem befolyásolja a verseny kimenetelét, de na...
Cse
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2013.08.26. 17:32
Kapcsolat:

Re: Clio Cup 2015 rF2 - társalgó, segítségek

Hozzászólás Szerző: Cse » 2015.01.21. 14:42

szaboz írta:Egy tapasztalatot illetve kérést szeretnék megosztani:

Bemelegítésen (én itt találkoztam vele) tudom (... TS előnye ez is :) ), hogy sokan gyakorolják a rajtot az egyenesekben... De Uraim, a rajtragyakszira ne az ideális íven álljunk meg, mert nekem (aki nem gyakorolja a rajtot) kész reakcióidő-teszt volt az első köröm a warm up-on. A pályán található egyenesek elég szélesek voltak a lehúzódáshoz. Tudom, nem befolyásolja a verseny kimenetelét, de na...
Van aki még próbálgatja a setapot és menne pár kört... őket is tiszteletben kéne tartani.
Avatar
zsnemes
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2010.12.26. 11:49
Név: Nemes Zsolt
Kormány: g27
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clio Cup 2015 rF2 - társalgó, segítségek

Hozzászólás Szerző: zsnemes » 2015.01.21. 17:01

503 - Nemes Zsolt - Szöllősi László (emiatt a lökés miatt kerül mellém majd belém jön és pofátlanul még engem óv meg

Pofátlanságról beszélsz, te egy helyet vesztettél egy koccanással én 10 kiforgatásoddal.
Te szerinted az normális hogy neked koccannak akkor a következő lehetőségnél kiforgatod másikat?

"Fulmer Cs. vs Nemes Zs. 5.kör 642

NEm néztem meg még de tudom"..... :roll:
Vissza sem nézed? :?: A pályát nem hagytam el végig a pályán maradtam Hegyvári elrontotta kanyart majd külső ívről rágyorsít és összeütközünk ha megnézted volna alaposan a belső kamera nézetben akkor ennél jobbra áll kormányom és ő a balról jön nekem.
Neked elég lett volna egy gáz elvétel hiszen akárhogy is nézem még előtted voltam.

1081-től 1093-ig Nemes-Rebók és ennek folyománya Szöllősi-Rebók
Rebók Józsitól elnézést kérek,itt egyértelműen hibáztam, de ezért még nem kell kilökni a másikat.
Cse
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2013.08.26. 17:32
Kapcsolat:

Re: Clio Cup 2015 rF2 - társalgó, segítségek

Hozzászólás Szerző: Cse » 2015.01.21. 18:19

zsnemes írta:503 - Nemes Zsolt - Szöllősi László (emiatt a lökés miatt kerül mellém majd belém jön és pofátlanul még engem óv meg

Pofátlanságról beszélsz, te egy helyet vesztettél egy koccanással én 10 kiforgatásoddal.
Te szerinted az normális hogy neked koccannak akkor a következő lehetőségnél kiforgatod másikat?

"Fulmer Cs. vs Nemes Zs. 5.kör 642

NEm néztem meg még de tudom"..... :roll:
Vissza sem nézed? :?: A pályát nem hagytam el végig a pályán maradtam Hegyvári elrontotta kanyart majd külső ívről rágyorsít és összeütközünk ha megnézted volna alaposan a belső kamera nézetben akkor ennél jobbra áll kormányom és ő a balról jön nekem.
Neked elég lett volna egy gáz elvétel hiszen akárhogy is nézem még előtted voltam.

1081-től 1093-ig Nemes-Rebók és ennek folyománya Szöllősi-Rebók
Rebók Józsitól elnézést kérek,itt egyértelműen hibáztam, de ezért még nem kell kilökni a másikat.
Nem kell idegeskedni... Meg fogom nézni, ha igazadvan nem ovom az ovásod egy ovással :D (erre nem szánok időt, annyi azért nincs)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 20 vendég