Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.04. 23:33

Hát én kivételesen inkább feladtam a szenvedést, magammal és az autóval is. Nem tudom ilyen sz@rul még soha semmiben sem mentem :cry:
már az eső kőr elején odacsaptam és nem maradt eleje se fék se semmi, ahol adig 6.ban fordultam ott most 3.ban is leestem az útrol, gondoltam box mindent megcsinál és go, hát nem tudom, megcsinálta de fékem az nem volt és színte egy métert nem tudtam egyenesen menni. Megprobáltam még 2 szer a boxot de nem segitett az sem. Ha mindent megjavitott akkor is ott maradt a piros fogaskerék. Az egyenesben 230 volt a max amit el tudtam érni ezek melett a feltételek melett :cry:

Egyébként nem értem akárhova állitom a kormányerőket álandoan rángatja a kormányt és mintha be lenne kapcsolva a kormánysegítség és mindig korigálni akarná amit én akarok, a hosszú egyenesben is álandoan korigálnom kell. Ezzel kapcsolatban tud valaki valami okosat mondani?
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Juan G
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Juan G » 2009.12.05. 00:02

Henrik írta:Ne menjunk mar ebbe bele, ne szidjuk a jatekot mar legyszi. Amiket felsoroltal mindre van megoldas, foleg a gumikopasra.
Én szidhatom, ez az én véleményem, ez nekem nem jön be na...és most nem azért mert nem nyertem vagy ilyesmi, már az első futam óta motoszkál bennem ez az érzés, de úgy voltam vele majd csak megváltozik a véleményem a több futam után, de sajna nem, egyszerűen nem tudom magamra szabni az autót, és megszokni ezt a légpárnás feelinget...én nem tudok úgy vezetni hogy muszályból visszafogom magam, de ez az én hibám...nem szerettem a gtr 1-2 se...sztem az rfactor számtalan modja élethűbb és élvezetesebb mint az evo, mondom SZERINTEM ill. NEKEM!!!
Ha mennénk pl. rfactor- Zonda -val Nordschleife-on, akkor is hasonlóan állnék összetettben valszeg, csak éppen igazán élveznék minden futamot, és nem az jutna eszembe hogy na ennek most mi értelme volt...uff beszéltem :)
Avatar
Juan G
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Juan G » 2009.12.05. 00:05

Persze szívesen kipróbálnám a setupodat Henrik, természetesen teljes diszkréció mellett...bár valszeg azzal is elkoptatnám a gumikat...
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.12.05. 00:38

A futam statisztikája
http://www.simcompany.hu/champs/nurb12h/04/

Én személy szerint a szokásosat hoztam. Nem tudok végig koncentrálni, ennyit tudok. Talán ha nem zúznám le a kocsit kb 5-6 mp-el jobb lehetnék. Mindegy, szép stabilan végig nyomom, talán a végén az első 6-ba beférhetek még.

Akik 8.30-alatt mennek mind ufok :lol: :lol:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.05. 00:40

De legalább nem pufok-ufok mert az plusz súly lene és nem menne nekik sem ez az idő :D
Egyébként nézem nézem de nem értem :oops:
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.05. 11:38

Na átnéztem a statisztikát, szerintem teljesen ireálisak a benne szereplő adatok. Nálam azt írja, hogy 8:31-et mentem első körben, hát nem tudom, az első körőmben jol telibe kaptam a szalagkorlátot frontálisan és nem maradt eleje, bár azt írja volt benne vágás (persze, hogy volt külőnben nem mentem volna a korlátnak :lol: ) A másik észrevételem, hogy 13. voltam mikor feladtam a futamot és már senki nem volt mögőtem de a statisztika a 14. helyre sorol??? Azon, hogy a rajtpoziciom a statisztika szerint a 3. volt csak álmodózók :lol:

Egyébként bizonyos értelemben egyet értek Juannal, kicsit érdekes a fizika. (mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy mindenkinek ilyen)
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.12.05. 13:22

Minden kör, amelyik halvány piros-rózsaszínes háttérrel van jelölve, vágást jelöl. Így létezhet a 8:31-es első kör, addig mért. :)
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2009.12.08. 10:47

Sziasztok.

Én két hétig be se kapcsoltam a gépet, aztán időmérőn megfutottam 1 körön a legjobb eddigi időmet.....
Rajt, kis kavarodás, aztán Bika befordult elém, nem tudtam kikerülni( Sajnálom, tényleg)
9-ik helyről nyomás tovább, két kör után 5. lettem,(Gabi úgy jött fel hátúlról mint a talajvíz. )
Gratulálok cimbora, nagyot mentél!
Beálltam szép nyugis körökre ,előttem senki, mögöttem senki.
Aztán a Steam frissített egyet....... :evil:
Pedig nagyon kellett volna az az 5. hely.

karol
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.12.08. 11:57

Mindig úgy kell kezdeni egy EVO-s futamot, hogy elindítod a steam-et, majd leállítod.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.12.08. 15:24

Sziasztok!

Sajnos több futamon nem tudok indulni, mert az angol tanfolyamom a héten kezdődött el. Pont hétfőn és pénteken van 16 órától 20-ig, nem érek haza! :cry: Az autómat átadom, ha valaki igényt tart rá! Majd benézek, és ha indul valamilyen bajnokság ami nem hétfőn, és pénteken este van akkor indulnék! :lol:
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég