Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.12.04. 00:04

Az az igazi!:D
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.04. 08:36

Emerico gratula a videohoz, hát tényleg nem irigyelek, nem lehet könnyű dolog ennyi anyagbol gazdálkodni :)
Már gondolkoztam én is video készítésén a 12h-s ból, de nem birja a technikám :oops:
Egyébbként ma felkerűl a 79 utolsó futamárol készűlt video ami szintén egy pici technikai malőr miatt csuszott meg egy kicsit :(
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.12.04. 10:23

emerico írta:A legrosszabb volt. Esett, de elállt, a pálya vizes volt, de az esős egy kör alatt elmelegedett a száraz meg nem volt jó..
Tegnap próbáltam, nem volt egyszerű. Esős gumival 9'35, de szerintem lehet kb.9'20' körüli időt futni,az ufóknak még jobbat is! :lol: Slick-el nem próbáltam! ;)
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.12.04. 22:20

Juan, ne haragudj a végéért, nem akartam Neked menni, nem tudtam elfordulni, valamivel később reagáltam, mint kellett volna, meg le volt zúzva a gép is, így nem is fordult. :?

A versenyem meg: ennyit még nem hibáztam, 4x csaptam falhoz, 2x sikerült ebből menetiránynak háttal csúszva menni. Jól leszakadtam az elejétől...
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.12.04. 22:29

Neke több olyan köröm is volt, amikor 4x csaptam falhoz :lol: Annyit hibáztam 2 rosszabb körömben, mint eddig összesen. Kár, mert az elején jó verseny volt.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
Juan G
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Juan G » 2009.12.04. 22:30

Szatocs írta:Juan, ne haragudj a végéért, nem akartam Neked menni, nem tudtam elfordulni, valamivel később reagáltam, mint kellett volna, meg le volt zúzva a gép is, így nem is fordult. :?

A versenyem meg: ennyit még nem hibáztam, 4x csaptam falhoz, 2x sikerült ebből menetiránynak háttal csúszva menni. Jól leszakadtam az elejétől...
Semmi gond, szar helyen pörögtem meg, amúgy is elment a kedvem...

a kiállások előtt 14 mp-el vezettem, majd harmadiknak jöttem vissza 15 mp hátránnyal, valami van a gépemmel, sztem kodek hiba, a filmek zenék is lejátszás közben néha lefagynak 5-6 mp-re, ez volt most a futam alatt is 2x...megállt a kép-hang minden, majd 5-6 mp múlva ugyanonnan folytattam (ez persze jobb mintha a játék ment volna közben, mert akkor odabaszom :P)...remélem sikerül helyrehozni a gépem, de ha igen, akkor is kétséges hogy jövök a következő futamokra, mert egyszerűen unom ezt a szar gtr-t, egy fos árkád, szenvedés vele menni nekem, a gumik pikkpakk elkopnak, túrja az orrát, mellette véletlenszerűen kacsázik a segge, áhhh...még 1.5 órákat (plusz practice) nem akarok szenvedni...ez egy szar szim szvsz...
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.12.04. 22:39

Először is szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől de leginkább Tim Gábortól az első kanyar miatt. Mint egy nyeretlen kétéves elfékeztem magam és elszántottam Gábort! Sorry!

Egy másik bocsánatkérés pedig Emerico-nak jár amiért az egyik jobbosban meglöktelek és megforogtál. Amúgy nagyon jó volt veled együtt menni. Nagyon jól látszott hol vagy gyorsabb nálam :)

A hibákat leszámítva egész jól ment a futam. A legjobb időmön sikerült faragni vagy 5 másodpercet és a köridők már tartósan 9 perc alatt vannak. Ennek nagyon örülök még ha be is árnyékolta egy kis üzemanyaghiány a futam végét. Az utolsó két körben spóroltam ahogyan csak tudtam, hogy elég legyen a benzin...

Várom már a következő etapot :)
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.12.04. 22:56

bardocz írta:Neke több olyan köröm is volt, amikor 4x csaptam falhoz :lol: Annyit hibáztam 2 rosszabb körömben, mint eddig összesen. Kár, mert az elején jó verseny volt.
Sajnos én is odacsaptam már az első körben :oops: Nem néztem még vissza, remélem nem tartottalak fel titeket nagyon;)(bardocz,Pointer) Pumba már szidott egy picit, de ha tudom, hogy hamar elvérzik őt is elengedtem volna :lol: a rajtom sz.r volt, majdnem mindenki lerajtolt, aztán sikerült előrébb kerülnöm, de nem sokáig örülhettem :cry: Egyébként megint sokat tanultam, találtam még vagy 5-6 másodpercet, így már lehet meglesz, az 1'38 alatti idő! Persze, ha nem csapom oda a gépet! :lol: A végén a hosszú egyenesben alig ment 250-et szegény Marcos-om! Érdekes, hogy a gumik nekem nagyon jól bírják, ahogy nézegettem nem ment 70% alá! Ez mondjuk attól lehet, hogy lassú vagyok! 8-)
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Henrik
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.06.03. 14:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Henrik » 2009.12.04. 23:01

Ne menjunk mar ebbe bele, ne szidjuk a jatekot mar legyszi. Amiket felsoroltal mindre van megoldas, foleg a gumikopasra. Ha erolteted persze elkopik, plane a corvette-nel. A futam nekem megint turhetoen sikerult ahhoz kepest, hogy fel6kor keltem, 3 oras vezetes es melo utan. Egesz jol tudtam koncentralni. Elso etap vege fele Gabort elengedtem, nem lett volna ertelme elkoptatni a gumit vagy belemenni folosleges kockazatba. Igy is visszajottem ra a boxkiallas elott. Viszont utana nem tudtam tartani a tempot vele, sok ez a 60 kilo. Harom korrel a vege elott Csaba jott fel ram, de gondolom hibazott, lemaradt. Behoztam masodiknak a gepet.
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.12.04. 23:10

Sajnos nem tudtam elindulni a futamon, mert itthon volt egy kis családi összejövetel, amitől nem lehetett csak úgy elszakadni. Bocsi srácok! :(
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég