Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Debilon
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2009.03.25. 21:35
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Barcs
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Debilon » 2009.11.20. 22:52

bardocz írta:Fú veled mit küzdöttem. Nem semmi, hogy egyenesben meg tudtam előzni a Corvetted :D Bent egyszerűen nem fértem el melletted, és nem akartalak kilökni.
:D azért húzódtam be... nekem is fura volt, hogy a BMW így rám tudott jönni, de kis szélárnyék biztos besegített, nameg előtte is megpaskoltam a palánkot már vele..aztán utána meg a célegyenes előtti kombót jól elk*rtam :( :oops:
Go Ravens!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.20. 23:09

******************************************
Emerico - Head of SIMCo
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.11.20. 23:24

Elég jó ez a statisztika, bár grafikonon annyi minden van, hogy lókukit nem látok belőle.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.11.20. 23:32

Érdekes ez a stat mert nem a 8. helyről indultam :)
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.11.20. 23:34

Valami galiba volt az elején, mert az első körben mindenki más helyre van írva, mint ahol valóban voltunk. Amint mindenki ment egy kört, úgy állt helyre. Én is pl az első körben elől voltam, de 2.-nak írt.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.11.21. 09:34

Sajnos emiatt kaptam büntetést... :cry:
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.11.21. 12:47

Hát én is sokat vártam megint ettől a futamtol, egész nap gyakoroltam, és már sikerűlt bemennem offline 8:40 be és nem is csak egy körőn, gondoltam ha tartosan tudom ezt az időt menni akkor a kőzepébe beférek és sikerűl faragnom a tetemes hátrányomból. Hát mit mondjak, nem igy sikerűlt :( A rajtom egész jó volt, bár utána fojamatosan előzgettek vissza mert elovatoskodtam a féktávokat és nem is akartam belemenni semmi kockázatos dologba. Aztán jőtt a baj csőstől, amit, a célegyenes előtti csikicsukit elvétettem és nem akartam a mőgőtem gyorsab játékost feltartani aminek az lett a vége, hogy szinte csak a mőgőtem érkezőre figyeltem és kajakra telibe kaptam a gumifalegyik csűcskét amitől már vezethetetlen lett az autóm, természetesen csak magamat okólhatom érte, na gyorsan box mindent javit tankol aztán go. el is kezdtem visszazárkozni de esélyem sem volt és még kétszer meg kellet látogatnom a boxot mert elfogyott a naaftám és a második kiálásomnál megint elrontottam a boxot és nem tankoltam, sőt semmit nem csináltak, tehát megint ki kellet jőnőm, itt is elkővettem egy hibát mert nem cseréltem gumit, gondoltam kibirja, hát nem igy lett. A végén ahol 3. ban fordultam előtte ott csak 2. félgázon max és csak dobáltam a verdát faltol falig.
Egyébként nekem is voltak hibás kiírások a futam alatt, mikor elengedtem a lekörőzőket a pályán maradtam, de figyelmeztetett pályaelhagyásért?
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Juan G
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Juan G » 2009.11.21. 13:20

ja azt elfelejtettem, hogy az első körben azért szálltam el a mert a win7 tűzfala ledobta a játékot az asztalra, és megkérdezte, hogy a gtr evo exe biztonságos-e és hogy átengedje-e :D...jókor szólt mondhatom...
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.11.21. 13:44

És átengedted? :) Biztonságos? :)
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.11.23. 17:36

Sziasztok!

Bugatti Veyron Mod NFS Shift-ből konvertálva: http://www.mediafire.com/?w2nq03wmmyw
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára batihu 2009.11.24. 15:24-kor.
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 38 vendég