Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2009.11.20. 18:42

Köszönöm
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.11.20. 21:31

Megint nem jött össze! :cry: Ezt már tényleg nem hiszem el! :evil: Egy időmérő kört tudtam menni, mert 7 órakor csatlakoztam, 19. helyről indultam, az első kanyarban 11. voltam, de Zsolnai Attila belém jött hátulról, de nem tehetett róla, mert őt is meglökték. Tiszta lappal utolsó hely, feljöttem a 12. helyre és állandóan kék zászlózott nekem, (úgy hallottam Cselt-nek is) mert a mögöttem autózó Császár Krisztiánt írta első helyre.Kaptam emiatt egy Stop&Go büntetést, amit a második körben letudtam.Auto pittel mentem, visszanéztem, 60-al mentem ( Többel nem is tudtam volna)a boxban és erre kaptam még egy Stop&Go-t! Itt eldurrant az agyam és félreálltam. :cry: Emerico, légyszíves nézd már vissza a replayt, hogy ez mi miatt lehetett!
Maros Gergelytől szeretnék bocsánatot kérni, mert amikor az utolsó helyről zárkóztam föl, hátulról megpöcköltem egy picit, túl agresszív voltam. (vagy ő fékezett túl hamar) :D Már lenyugodtam...Kiírtam magamból, így már nem kell a pszichológus! :lol:
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Avatar
Juan G
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Juan G » 2009.11.20. 22:28

na hi

pár napja tettem fel a win7, tegnap este meg gtr evo-t, ma este épp hazakértem, sikerült gyorsan beállítani mindent, beértem az időmérőre...régi setupoket nem mentettem, ezért újra próbáltam csinálni, de valahogy nem jött össze, ez a gtr setupolás nem az erősségem, az autó nagyon túlkormányozott volt, így rengeteget szívtam futamon, az összes kerékvető keresztbe akarta tenni a kocsit, még a laposak is :P...emellé jött az 1 üveg jó kis Feind Muscat Ottonel, ami mellett nagyon jól éreztem magam, de ez a vezetésen is meglátszott :D...

namindegy, grat mindenkinek!!

amúgy ez a GTR Evo egy fos árkád, legalábbis egyre inkább úgy érzem :)

Emerico: mehetnénk egy ilyen bajnokit később majd rFactorral is, valami jó kis moddal :)...
Henrik
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.06.03. 14:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Henrik » 2009.11.20. 22:34

Nyomtam nyomtam, de ma nem sok eselyem volt a gyozelemre, sok ez a 60 kilo. Rengeteget buktam jo par helyen, foleg fektavokon. 1,77 literem maradt a vegere:D uccso korbe visszavettem, hogy beerjek. Grat mindenkinek.
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.11.20. 22:40

batihu írta: Maros Gergelytől szeretnék bocsánatot kérni, mert amikor az utolsó helyről zárkóztam föl, hátulról megpöcköltem egy picit, túl agresszív voltam. (vagy ő fékezett túl hamar) :D :lol:
Semmi vész, nem forogtam meg és való igaz, hogy lányos zavaromban az első kör feléig eléggé hamar fékeztem és nem találtam a helyem :)
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10703
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.20. 22:42

Ez kész, azt hittem hogy a 3. futamon már az eleje mögött tudok harcolna, erre lasabb lettem mint voltam. Ráadásúl mint az elefánt a porcelán boltban, aki közelben volt, azt megforgattam, meglöktem. Lövésem sincs kitől kérjek elnézést, gondolom a 14-19. helyezettektől mind :|

Remélem ez volt a legrosszabb futamom.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Debilon
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2009.03.25. 21:35
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Barcs
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Debilon » 2009.11.20. 22:45

magam legnagyobb meglepetésére az 5. helyen sikerült beérnem :)
PB-ből is megint sikerült kicsit faragnom..:) bár hol alul, hol túlkormányzott volt az autóm valamiért :(

amikor Juan visszajött mögém a pitből nézegettem a tükröt, és rendesen később fordultam egyszer, elis rendezte a kocsit, onnantól csak a biztos beérkezés számított..
Go Ravens!
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.11.20. 22:45

emerico írta:Ez kész, azt hittem hogy a 3. futamon már az eleje mögött tudok harcolna, erre lasabb lettem mint voltam. Ráadásúl mint az elefánt a porcelán boltban, aki közelben volt, azt megforgattam, meglöktem. Lövésem sincs kitől kérjek elnézést, gondolom a 14-19. helyezettektől mind :|

Remélem ez volt a legrosszabb futamom.
Engem egyszer kiforgattál de semmi vész, a lényeg, hogy nem zúztuk meg az autót :)
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.11.20. 22:47

Fú veled mit küzdöttem. Nem semmi, hogy egyenesben meg tudtam előzni a Corvetted :D Bent egyszerűen nem fértem el melletted, és nem akartalak kilökni.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.11.20. 22:51

Jó versenyem volt végre, végig tudtam menni. :D

Bika meg nagyon durván jött a végén. Nem tudom mi lett vele... Jó dolog ez a súlybüntetés, így van esély is. :P
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég